Урок самооборони від спецназу

1 людина
до 2 годин
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Заняття проведе персональний інструктор. Спочатку він пояснить, чим ізраїльський воєнізований спорт відрізняється від класичної боротьби, а потім видасть зброю, налокітники, наколінники, кобуру та спеціальний ремінь. Під час уроку навчать:

  • користуватися військовим спорядженням;
  • оборонятися по системі рукопашного бою Krav Maga;
  • правильно діяти в екстремальних ситуаціях;
  • контролювати та використовувати агресію.

Учень відпрацює точність попадання в ціль за допомогою страйкбольної зброї.

Чому ми вибрали Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту

Заняття проводить майстер сучасних бойових мистецтв Ізраїлю, сертифікований центром ICIPS International. Він складе індивідуальну програму, яка підійде як новачкам, так і профі. Тренування відбудеться в залі площею 400 м2 або на відкритій території. Після закінчення уроку видадуть сертифікат. У центрі є роздягальня і душ.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Алексей
31 січня 2019
Впечатление супер! Всем советую
Андрей
16 грудня 2018
Хорошие впечатления! Благоден любимой за подарок! Инструктора профи. Буду рекомендовать друзьям и знакомым!
Даниил
26 червня 2018
всегда хотелось попробовать что-то из крав маги, но я не очень доверял украинским преподавателям. На день рождения подарили сертификат, я взял с собой друга. Вообще не жалею, что пошел именно на это впечатление. Это было выше моих ожиданий, оправдано на 100%. Многое узнал, теперь буду точно здесь заниматься. Всем советую
Лилия
26 червня 2018
Мы ходили вдвоем с подругой, очень понравилось. Занятие было активным. Тренер классный, все объяснил доходчиво. После такой тренировки чувствуешь себя очень уверенно!!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.