102544
 

Подаруй урок самооборони від спецназу!

Індивідуальне заняття з інструктором Міжнародного центру ізраїльського воєнізованого спорту. На тренуванні новачка чекають прийоми рукопашного бою Кrav Maga, основи самооборони та вправи з масогабаритними макетами вогнепальної зброї. Урок триває до 2 годин, по закінченню учню видадуть фірмову футболку та сертифікат учасника. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 31.07.2018
1 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 132 раз
1 людина
до 2 годин
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 14 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.07.2018

Урок самооборони від спецназу — що це?

Інтенсивне тренування в умовах суворої армійської дисципліни. Сертифікований інструктор покаже базові прийоми самозахисту та рукопашного бою, а також пояснить, як працювати зі зброєю. У новачка буде чудова можливість випробувати свою спритність і силу, а також познайомитися з психологією виживання. Крім бойових навичок, Щасливчик отримає знання, які допоможуть правильно реагувати в екстремальних ситуаціях. 

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту ICIPS INTERNATIONAL, де його зустріне сертифікований тренер. Він буде для нього особистим наставником на найближчі 2 години. Профі проведе розминку, після чого можна буде приступати до основ рукопашного бою та холостого тренінгу. В залежності від рівня фізичної підготовки, інструктор скорегує програму заняття — новачків навчить базовим прийомам, а досвідченим учням покаже вправи складніше. В кінці тренування Щасливчик отримає фірмову футболку ICIPS та сертифікат учасника. 

Основи рукопашного бою Кrav Maga

Кrav Maga — одна з найефективніших у світі систем оборони. Вона дозволяє нейтралізувати супротивника за лічені хвилини, тому її принципам слідують бійці більшості ізраїльських силових структур. 

Навички самооборони

На занятті Щасливчик навчиться швидко діяти в критичній ситуації: своєчасно реагувати на агресію, оборонятися та контратакувати противника.

Індивідуальне заняття з тренером

Майстер-клас проведе професійний спортсмен, який пройшов сертифікацію центру ICIPS INTERNATIONAL. У його арсеналі — десятки зданих нормативів і виграних спарингів, тактичні навички, а також ліцензія інструктора «Мілітарі фітнес».

Місце проведення враження:

ICIPS - Міжнародний центр ізраїльського воєнізованого спорту
м. Київ, вул. Мельникова, 81а Показати на мапі

1 відгук

А
Андрей
21 червня 2017
Всегда интересовался системой крав-мага, поэтому был очень рад поучиться приемам у настоящих профессионалов. И хотя мой уровень физической подготовки выше среднего, я удивился тому, с каким трудом мне давались некоторые упражнения. Есть куда стремиться! Спасибо инструктору за мастер-класс и приобретенные навыки!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень