Подаруйте урок приготування шоколаду!

подарували вже 1 302 рази
1 людина
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Приготування шоколаду та цукерок під керівництвом кондитера. Шоколатьє-початківцю видадуть фартух та необхідні інгредієнти. Потім він візьметься до першої частини заняття — заллє теплу какао-масу в спеціальні формочки та відправить їх у холодильник. Поки шоколад буде застигати, настане черга цукерок: кожну заготовку учень прикрасить за допомогою шоколаду чи сухих компонентів. Завершенням стане видача іменних сертифікатів про проходження майстер-класу. Заняття відбувається в групі від 2 до 10 чоловік.

Чому ми вибрали «Львівську майстерню шоколаду»

Для приготувань надають європейські інгредієнти високої якості та натуральні компоненти. Перед початком учневі видадуть кухонний інвентар, фартух і за необхідності рукавички. Урок може відбутися на одній із 3 локацій на правому або лівому березі Києва.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Светлана
21 березня 2019
Очень понравилось впечатление! Если в детстве вам родители запрещали есть много сладкого, то вам сюда . Здесь можно приготовить конфеты собственными руками, почувствовать себя настоящим шоколатье , узнать много интересных фактов о шоколаде, а ещё попробовать шоколад.
Ольга
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100009821802542
Мені сподобалося, поманіпулювала з топленим шоколадом,що дуже заспокоює) і зробила собі цукерочки і плитку шоколаду!
Артем
9 березня 2019
https://www.facebook.com/100006671533400
Все было супер. Ходили с женой, нам очень понравилось. История и технологии приготовления шоколада вместе с практикой приготовления конфет и целой плитки - очень здорово провели время. Спасибо нашему инструктору!
Ольга
3 березня 2019
https://www.facebook.com/100011255865160
Все супер !

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.