Подаруй урок приготування шоколаду!

подарували вже 923 разів
1 людина
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Приготування шоколаду і цукерок під керівництвом кондитера. Шоколатьє-початківцю видадуть фартух та необхідні інгредієнти. Потім він візьметься до першої частини заняття — заллє теплу какао-масу в спеціальні формочки і відправить їх у холодильник. Поки шоколад буде застигати, настане черга цукерок: кожну заготовку учень прикрасить за допомогою шоколаду чи сухих компонентів. Завершенням стане видача іменних сертифікатів про проходження майстер-класу. Заняття відбувається в групі від 2 до 10 чоловік.

Чому ми вибрали «Львівську майстерню шоколаду»

Для приготувань надають європейські інгредієнти високої якості та натуральні компоненти. Загальна вага шоколаду становитиме 500 г (250 г цукерок і 250 г плитка). Перед початком учневі видадуть кухонний інвентар, фартух і за необхідності рукавички. Урок може відбутися на одній із 3 локацій на правому або лівому березі Києва.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Ирина
25 июля 2018
Урок очень понравился! Шоколад и конфеты действительно очень вкусные получаются! Спасибо шоколатье Роману, самые лучшие впечатления!
Оксана
18 июля 2018
https://www.facebook.com/100006372948004
Урок був дуже цікавий, пролетів і не помітили, що вже пройшло більше двох годин. Майстер розповідав багато цікавих та історичних фактів. Але перш за все звісно сама специфіка готування шоколаду та прикрашання заворожує та змушує фантазувати)
Ольга
14 мая 2018
https://www.facebook.com/100000507703833
Мастер-класс проходил только для меня,так уж мне повезло:)Так что получила максимум внимания и одобрения,также было и вкусно.Шоколад и конфеты получились,еще угощали кофе и лимонадом.Рекомендую всем сладкоежкам и конечно детям.
Валерий
3 мая 2018
Мы с женой были на "шоколадном" мастер-классе по адресу Андреевский спуск, 2Б "Львівська шоколадниця". Это был подарок нам от детей. Почему там - наша линия метро. Понравилось и, главное, "работаем" ну с очень вкусным бельгийским шоколадом без всяких "полезных" био- и прочих пальмовых добавок. Отдельно наша благодарность инструктору Петру (фамилию, жаль, не спросили) - очень приятный и знающий молодой человек.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки