102606
 

Подаруй урок приготування шоколаду для двох!

Півкіло виробів з какао всього за одне заняття. Протягом двох годин кожен кондитер-початківці приготують плитку шоколаду і близько десяти цукерок. Заняття відбудеться у невеликій групі. На початку уроку майстер видасть кожному фартух і необхідний інвентар. Учасники зможуть простежити, як змінюється густота танучого шоколаду, заповнять ним форми і відправлять майбутні плитки в холодильник. Поки какао-маса буде застигати, новачки приготують кілька цукерок і прикрасять їх на свій смак. В кінці заняття кожен отримає сертифікат про проходження майстер-класу. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 28.02.2019
1 100 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 255 раз
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Урок приготування шоколаду для двох — що це?

Знайомство з кондитерським мистецтвом створення цукерок і цілих плиток. Двоє Щасливчиків зможуть особисто приготувати цілу коробочку солодощів зі справжнього бельгійського шоколаду і ніжного праліне. Майстер розповість про походження ласощів і допоможе впоратися з кожним етапом уроку. В кінці заняття Щасливчики зможуть влаштувати солодку дегустацію за стаканчиком соку.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відвідає Львівську майстерню шоколаду. Вони приєднаються до невеликої групи — не більше 10 осіб. На початку уроку майстер видасть кожному учасникові фартух і необхідні інгредієнти. Потім він приступить до першої частини заняття і запропонує виготовити плитку шоколаду. Щасливчики заллють теплу какао-масу в спеціальні формочки і відправлять їх у холодильник. Поки шоколадки будуть застигати, настане черга цукерок: кожну заготовку з праліне належить прикрасити за допомогою шоколаду чи сухих компонентів. Завершить майстер-клас видача іменних сертифікатів.

Півкіло солодощів

Кожен Щасливчик приготує власну коробочку солодощів, вагою близько 500 г. До неї увійдуть цукерки — 250 г і плитка шоколаду — 250 г. Під час уроку буде використаний справжній бельгійський шоколад і ніжне праліне.

Цукерки на будь-який смак

На майстер-класі Щасливчик разом з другом зможе створити приблизно по 10 цукерок. Для прикраси кожної з них нададуть три види шоколаду, горіхи, кунжут і багато іншого. Учасники зможуть комбінувати компоненти між собою, створюючи нові смаки і візерунки.

Створення плитки шоколаду своїми руками

Початківці зможуть самостійно приготувати по плитці шоколаду. Майстер попередньо розтопить какао-масу та остудить її до певної температури, щоб вона стала більш ніжною на смак. Після цього Щасливчики заповнять спеціальні формочки і поставлять їх у холодильник для застигання. Коли плитки застигнуть, їх можна буде прикрасити власними візерунками або за допомогою трафарету.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Львівська майстерня шоколаду (Київ)
м. Олімпійська, вул. Антоновича, 45 Показати на мапі
м. Контрактова площа, Андріївський узвіз, 2Б Показати на мапі
м. Дарниця, вул. Будівельників, 40 Показати на мапі

10 відгуків

И
Ирина
25 липня 2018
Урок очень понравился! Шоколад и конфеты действительно очень вкусные получаются! Спасибо шоколатье Роману, самые лучшие впечатления!

18 липня 2018
Урок був дуже цікавий, пролетів і не помітили, що вже пройшло більше двох годин. Майстер розповідав багато цікавих та історичних фактів. Але перш за все звісно сама специфіка готування шоколаду та прикрашання заворожує та змушує фантазувати)

О
Ольга
14 травня 2018
Мастер-класс проходил только для меня,так уж мне повезло:)Так что получила максимум внимания и одобрения,также было и вкусно.Шоколад и конфеты получились,еще угощали кофе и лимонадом.Рекомендую всем сладкоежкам и конечно детям.

В
Валерий
3 травня 2018
Мы с женой были на "шоколадном" мастер-классе по адресу Андреевский спуск, 2Б "Львівська шоколадниця". Это был подарок нам от детей. Почему там - наша линия метро. Понравилось и, главное, "работаем" ну с очень вкусным бельгийским шоколадом без всяких "полезных" био- и прочих пальмовых добавок. Отдельно наша благодарность инструктору Петру (фамилию, жаль, не спросили) - очень приятный и знающий молодой человек.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень