102606
 

Подаруй урок приготування шоколаду для двох!

Півкіло виробів з какао всього за одне заняття. Протягом двох годин кожен кондитер-початківці приготують плитку шоколаду і близько десяти цукерок. Заняття відбудеться у невеликій групі. На початку уроку майстер видасть кожному фартух і необхідний інвентар. Учасники зможуть простежити, як змінюється густота танучого шоколаду, заповнять ним форми і відправлять майбутні плитки в холодильник. Поки какао-маса буде застигати, новачки приготують кілька цукерок і прикрасять їх на свій смак. В кінці заняття кожен отримає сертифікат про проходження майстер-класу. детальніше...

2 люд. до 2 годин Використати до 30.11.2018
1 100 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 221 раз
2 людини
до 2 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Урок приготування шоколаду для двох — що це?

Знайомство з кондитерським мистецтвом створення цукерок і цілих плиток. Двоє Щасливчиків зможуть особисто приготувати цілу коробочку солодощів зі справжнього бельгійського шоколаду і ніжного праліне. Майстер розповість про походження ласощів і допоможе впоратися з кожним етапом уроку. В кінці заняття Щасливчики зможуть влаштувати солодку дегустацію за стаканчиком соку.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відвідає Львівську майстерню шоколаду. Вони приєднаються до невеликої групи — не більше 10 осіб. На початку уроку майстер видасть кожному учасникові фартух і необхідні інгредієнти. Потім він приступить до першої частини заняття і запропонує виготовити плитку шоколаду. Щасливчики заллють теплу какао-масу в спеціальні формочки і відправлять їх у холодильник. Поки шоколадки будуть застигати, настане черга цукерок: кожну заготовку з праліне належить прикрасити за допомогою шоколаду чи сухих компонентів. Завершить майстер-клас видача іменних сертифікатів.

Півкіло солодощів

Кожен Щасливчик приготує власну коробочку солодощів, вагою близько 500 г. До неї увійдуть цукерки — 250 г і плитка шоколаду — 250 г. Під час уроку буде використаний справжній бельгійський шоколад і ніжне праліне.

Цукерки на будь-який смак

На майстер-класі Щасливчик разом з другом зможе створити приблизно по 10 цукерок. Для прикраси кожної з них нададуть три види шоколаду, горіхи, кунжут і багато іншого. Учасники зможуть комбінувати компоненти між собою, створюючи нові смаки і візерунки.

Створення плитки шоколаду своїми руками

Початківці зможуть самостійно приготувати по плитці шоколаду. Майстер попередньо розтопить какао-масу та остудить її до певної температури, щоб вона стала більш ніжною на смак. Після цього Щасливчики заповнять спеціальні формочки і поставлять їх у холодильник для застигання. Коли плитки застигнуть, їх можна буде прикрасити власними візерунками або за допомогою трафарету.

Місце проведення враження:

Львівська майстерня шоколаду (Київ)
м. Олімпійська, вул. Антоновича, 45 Показати на мапі
м. Контрактова площа, Андріївський узвіз, 2Б Показати на мапі
м. Дарниця, вул. Будівельників, 40 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

О
Ольга
14 травня 2018
Мастер-класс проходил только для меня,так уж мне повезло:)Так что получила максимум внимания и одобрения,также было и вкусно.Шоколад и конфеты получились,еще угощали кофе и лимонадом.Рекомендую всем сладкоежкам и конечно детям.

В
Валерий
3 травня 2018
Мы с женой были на "шоколадном" мастер-классе по адресу Андреевский спуск, 2Б "Львівська шоколадниця". Это был подарок нам от детей. Почему там - наша линия метро. Понравилось и, главное, "работаем" ну с очень вкусным бельгийским шоколадом без всяких "полезных" био- и прочих пальмовых добавок. Отдельно наша благодарность инструктору Петру (фамилию, жаль, не спросили) - очень приятный и знающий молодой человек.

А
Анна
1 березня 2018
Получила это впечатление в подарок на день рождения. Зарегистрировалась на урок в "Львівській майстерні шоколаду" на м. Дарница, ул. Строителей 40. Это очень уютное и приятное место, улыбчивый персонал. Шоколатье Роман очень приятный и располагающий молодой человек, внимательно и терпеливо объяснял как работать. Мне повезло, что я была одна на уроке и 100% внимания было уделено мне :) Помимо...
Получила это впечатление в подарок на день рождения. Зарегистрировалась на урок в "Львівській майстерні шоколаду" на м. Дарница, ул. Строителей 40. Это очень уютное и приятное место, улыбчивый персонал. Шоколатье Роман очень приятный и располагающий молодой человек, внимательно и терпеливо объяснял как работать. Мне повезло, что я была одна на уроке и 100% внимания было уделено мне :) Помимо самого увлекательного процесса работы с шоколадом я получила очень много полезной информации о технологии работы с шоколадом, интересные факты об истории шоколада. А еще это безумно вкусно! :) Спасибо Шоколатье Роману, спасибо "Львівській майстерні шоколаду" и конечно же спасибо Bodo!!! Рекомендую.

Д
Диана
18 січня 2018
Замечательный мастер-класс, очень позитивный, вкусный и расслабляющий. Шоколатье моментально располагает к себе. Запахи вокруг нереальные. И шоколад - его тааак много, что даже не верится, что это он! Все очень понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень