Подаруй урок приготування шоколаду для двох!

подарували вже 309 разів
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Все необхідне видається
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Майстер-клас зі створення молочного шоколаду методом темперування. Це техніка нагрівання та охолоджування до певних температур, щоб поверхня десерту була ніжною на смак і не біліла від холоду. Поки плитка буде застигати в холодильнику, кондитер запропонує зробити цукерки. Після закінчення приготувань можна зайняти місце в залі та продегустувати солодощі. На додаток учням нададуть напій — сік, лимонад або какао. За бажанням шоколад упакують у коробочку, щоб спробувати його вдома. Заняття відбувається в групі від 2 до 10 чоловік.

Чому ми вибрали «Львівську майстерню шоколаду»

Для приготування солодощів використовується європейська сировина високої якості та натуральні інгредієнти без штучних домішок. Кожен створить шоколад загальною вагою 500 г (250 г цукерок і 250 г плитку). Наприкінці заняття учням видадуть сертифікати про проходження майстер-класу. Кондитер надасть кухонний інвентар, фартухи та за необхідності рукавички.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Ирина
25 июля 2018
Урок очень понравился! Шоколад и конфеты действительно очень вкусные получаются! Спасибо шоколатье Роману, самые лучшие впечатления!
Оксана
18 июля 2018
https://www.facebook.com/100006372948004
Урок був дуже цікавий, пролетів і не помітили, що вже пройшло більше двох годин. Майстер розповідав багато цікавих та історичних фактів. Але перш за все звісно сама специфіка готування шоколаду та прикрашання заворожує та змушує фантазувати)
Ольга
14 мая 2018
https://www.facebook.com/100000507703833
Мастер-класс проходил только для меня,так уж мне повезло:)Так что получила максимум внимания и одобрения,также было и вкусно.Шоколад и конфеты получились,еще угощали кофе и лимонадом.Рекомендую всем сладкоежкам и конечно детям.
Валерий
3 мая 2018
Мы с женой были на "шоколадном" мастер-классе по адресу Андреевский спуск, 2Б "Львівська шоколадниця". Это был подарок нам от детей. Почему там - наша линия метро. Понравилось и, главное, "работаем" ну с очень вкусным бельгийским шоколадом без всяких "полезных" био- и прочих пальмовых добавок. Отдельно наша благодарность инструктору Петру (фамилию, жаль, не спросили) - очень приятный и знающий молодой человек.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки