Подаруйте урок приготування шоколаду для двох!

подарували вже 451 рази
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер-клас зі створення молочного шоколаду методом темперування. Ця техніка передбачає нагрівання та охолоджування до певних температур, щоб поверхня десерту була ніжною на смак і не біліла від холоду. Поки плитка буде застигати в холодильнику, кондитер запропонує зробити цукерки. Після закінчення приготувань можна зайняти місце в залі та продегустувати солодощі. На додаток учням нададуть напій. За бажанням шоколад упакують у коробочку, щоб скуштувати його вдома. Заняття відбувається у групі від 2 до 10 осіб.

Чому ми вибрали «Львівську майстерню шоколаду»

Для приготування солодощів використовується європейська сировина високої якості та натуральні інгредієнти без штучних домішок. Кожен створить шоколад загальною вагою 500 г (250 г цукерок і 250 г плитку). Наприкінці заняття учням видадуть сертифікати про проходження майстер-класу. Кондитер надасть кухонний інвентар, фартухи та за необхідності рукавички.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Светлана
21 березня 2019
Очень понравилось впечатление! Если в детстве вам родители запрещали есть много сладкого, то вам сюда . Здесь можно приготовить конфеты собственными руками, почувствовать себя настоящим шоколатье , узнать много интересных фактов о шоколаде, а ещё попробовать шоколад.
Ольга
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100009821802542
Мені сподобалося, поманіпулювала з топленим шоколадом,що дуже заспокоює) і зробила собі цукерочки і плитку шоколаду!
Артем
9 березня 2019
https://www.facebook.com/100006671533400
Все было супер. Ходили с женой, нам очень понравилось. История и технологии приготовления шоколада вместе с практикой приготовления конфет и целой плитки - очень здорово провели время. Спасибо нашему инструктору!
Ольга
3 березня 2019
https://www.facebook.com/100011255865160
Все супер !

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.