100672
 

Подаруй урок екстремального велодрайва!

Екстрім за кермом власного велосипеда! Профі навчити їздити по пересіченій місцевості і піску, заїжджати на підйоми й бордюри, долати круті спуски і сходинки. Навчання відбувається в індивідуальному форматі, що обіцяє максимальну результативність майстер-класу! А виконувати трюки доведеться в цілком зручному для цього місці - парку Дружби народів з міні-бульваром, бровками, піщаними доріжками та іншими інтригуючими перешкодами. детальніше

1 чол. 90 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 436 раз
1 людина
90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років

Урок екстремального велодрайву - що це?

Майстер-клас контраварійної їзди на велосипеді. Індивідуальне заняття відбувається у парку Дружби народів під керівництвом професійного інструктора. Для катання потрібно мати власний велосипед. Враження ідеально підходить досвідченим велосипедистам, що бажають поліпшити свій навик керування «двоколісним товаришем».

Як все відбувається?

Щасливчик познайомиться з досвідченим інструктором екстремальної велоїзди у парку Дружби народів. Це буде представник одного з найвідоміших велооператоров країни - «Велики». Сюди він прибуде зі своїм власним велосипедом і комплектом захисного екіпірування. Інструктор оцінить рівень навичок Щасливчика і підбере для нього індивідуальну програму заняття.Це дозволить найбільш ефективно опрацювати найбільш проблемні моменти в техніці і засвоїти основи контраварійного керування велосипедом: їздити по пересіченій місцевості і піску, заїжджати на круті підйоми, з'їжджати сходами і багато іншого.

Навички контраварійного керування велосипедом

Хоча програма навчання буде складатися індивідуально для кожного велосипедиста, його обов'язково навчать базовим навичкам екстремального велодрайву. Він дізнається, як їздити по пересіченій місцевості і піску, заїжджати на круті підйоми, спускатися з крутих спусків, з'їжджати сходами і багато інших прийомів!

Парк Дружби народів - ідеальне місце для велоїзди

Навчання відбувається на території парку Дружби народів. Місце обране невипадково, оскільки це ідеальна локація для екстремальних велотрюків. Тут є міні-бульвар, бровки, різноманітні перешкоди, що дозволять відпрацювати отримані навички в повному обсязі.

Корисний досвід для впевнених велосипедистів

Відвідавши заняття, кожен почуватиметься в сідлі набагато впевненіше. А головне - відкриються зовсім нові можливості свого велосипеда. Саме тому, навчання необхідно здійснювати на особистому засобі пересування гірського типу.

Місце проведення враження

3 відгуки від реальних людей