Подаруй урок екстремального велодрайву!

подарували вже 2 692 разів
600 грн 1 люд. 2 години
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Попередньо оцінивши рівень підготовки учня, тренер підбере для нього індивідуальну програму заняття. Урок відбудеться на території Голосіївського парку. Новачок навчиться заїжджати на підйоми та високі бордюри, спускатися з крутих схилів і сходинок, їздити по піску і грунту, різко гальмувати. Для заняття необхідно мати власний велосипед і екіпірування.

Чому ми вибрали велошколи Veloprostir

Велошкола навчає людей різного віку і рівнів підготовки. Інструктори дають поради з догляду за велосипедом, його ремонту і вибору запчастин. Вони стежать за безпекою учнів і складають програму від простого до складного.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

10 відгуків

Александр
8 августа 2018
https://www.facebook.com/100000243578234
Урок очень понравился! Конечно нельзя научится технике езды по пересеченной местности за один урок, но тренер рассказал мне о всех основных приемах и в дальнейшем я могу сам катаясь повышать свое мастерство. Получил огромное удовольствие от катания!
Дмитрий
13 августа 2017
https://www.facebook.com/100003476863760
Впечатление мне подарила на день рождения девушка. Урок прошел в непринуждённой и интересной атмосфере, мы поообщались на тему оптимизации велосипеда, попрактиковались в правильном торможении, переключении скоростей и многое другое.
Рома
12 мая 2017
Впечатлению пятерка, очень понравилось! За одно занятие реально прокачать скил даже тем, кто ездит не очень уверенно. Отдельный респект инструктору, который терпеливо объясняет и все показывает. Зачет!
Максим
26 мая 2016
https://www.facebook.com/maksym.shelest
Подарили сертификат на день рождения. Велосипед люблю и не думал что узнаю что-то новое, но всё было очень круто, тренер на высшем уровне!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки