100672
 

Урок екстремального велодрайву

Екстрим за кермом власного велосипеда! Профі навчить їздити по пересіченій місцевості і піску, заїжджати на підйоми та бордюри, спускатися з крутих спусків і сходинок. Навчання проходить в індивідуальному форматі, що обіцяє максимальну результативність майстер-класу! А тренувати трюки належить абсолютно зручному для цього місці — парку Дружби народів з міні-бульваром, брівками, піщаними доріжками та іншими інтригуючими перешкодами. подробнее...

1 чол. 90 хвилин Використати до 30.09.2017
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Урок екстремального велодрайву - що це?

Майстер-клас контраварійної їзди на велосипеді. Індивідуальне заняття відбувається у парку Дружби народів під керівництвом професійного інструктора. Для катання потрібно мати власний велосипед. Враження ідеально підходить досвідченим велосипедистам, що бажають поліпшити свій навик керування «двоколісним товаришем».

Як все відбувається?

Щасливчик познайомиться з досвідченим інструктором екстремальної велоїзди у парку Дружби народів. Це буде представник одного з найвідоміших велооператоров країни - «Велики». Сюди він прибуде зі своїм власним велосипедом і комплектом захисного екіпірування. Інструктор оцінить рівень навичок Щасливчика і підбере для нього індивідуальну програму заняття.Це дозволить найбільш ефективно опрацювати найбільш проблемні моменти в техніці і засвоїти основи контраварійного керування велосипедом: їздити по пересіченій місцевості і піску, заїжджати на круті підйоми, з'їжджати сходами і багато іншого.

Навички контраварійного керування велосипедом

Хоча програма навчання буде складатися індивідуально для кожного велосипедиста, його обов'язково навчать базовим навичкам екстремального велодрайву. Він дізнається, як їздити по пересіченій місцевості і піску, заїжджати на круті підйоми, спускатися з крутих спусків, з'їжджати сходами і багато інших прийомів!

Парк Дружби народів - ідеальне місце для велоїзди

Навчання відбувається на території парку Дружби народів. Місце обране невипадково, оскільки це ідеальна локація для екстремальних велотрюків. Тут є міні-бульвар, бровки, різноманітні перешкоди, що дозволять відпрацювати отримані навички в повному обсязі.

Корисний досвід для впевнених велосипедистів

Відвідавши заняття, кожен почуватиметься в сідлі набагато впевненіше. А головне - відкриються зовсім нові можливості свого велосипеда. Саме тому, навчання необхідно здійснювати на особистому засобі пересування гірського типу.

Місце проведення враження:

Великі (парк Дружби Народів)
м. Петрівка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту) Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

26 травня 2016
Подарили сертификат на день рождения. Велосипед люблю и не думал что узнаю что-то новое, но всё было очень круто, тренер на высшем уровне!

24 квітня 2016
Впечатление подарили коллеги, выбрал урок велодрайва, т.к. постоянно занимаюсь велоспортом. Урок прошел афигенно, более двух часов катались в парке Дружбы Народов! Выучил прыжки с бордюров на скорости и на месте (так чтобы одновременно два колеса поднимались в воздух) и езду по сильно холмистой местности. Короче, независимо от Вашего уровня владения байком - всем советую, это полезно проведенное время с экстримом и удовольствием ;) Антон

30 квітня 2015
Это был неожиданный, но очень приятный подарок. Проводил урок Лёша, сразу видно было, что человек увлечен тем, что он делает и хочет поделиться знаниями. Советую всем, кто хочет овладеть азами или "прокачать" свои умения езды на велике.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень