Подаруйте урок альпінізму на скеледромі!

подарували вже 864 рази
1 людина
90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Інструктор допоможе підкорити дві вершини комплексу — спочатку 6-, а після — 30-метрову вишку. Попередньо професіонал проведе короткий інструктаж і розминку, а потім видасть спеціальне спорядження. Навчання основним прийомам і технікам, а також відпрацювання навичок відбуватимуться на невеликій висоті.

Чому ми вибрали скеледром «Остров»

Скеледром розташований на Трухановому острові. На його території знаходиться найвищий стенд просто неба в Європі — 30 метрів. Після підкорення вершини спортсмен зможе прийняти душ і залишитися на території комплексу до закриття безкоштовно. Гостю доступний Wi-Fi.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Елена
23 липня 2018
https://www.facebook.com/100012516555810
Добрый день! Посетила на выходных урок скалолазания и сказать, что все понравилось- это значит ничего не сказать. Все было просто замечательно, профессиональный тренер Светлана, которая просто и доступно показывает технику подьема, показывает, как работает оборудование и страховка. Атмосфера очень дружелюбная и понимаешь, что хочешь сюда еще вернуться не раз. Вернуться за этими неимоверными эмоциями и впечатлениями, за этим адреналином и позитивом с которым от туда ушел. Спасибо за организацию и подачу такого "атракциона", который запомнишь надолго.
Борис
16 травня 2018
Реально очень крутое впечатление! Я не просто смог взобраться наверх, я еще в какой-то степени преодолел себя!!! Ощущения на вершине непередаваемые!!!!!
Люда
29 серпня 2017
страшно было на вышку карабкаться, конечно) но ничего - справились. это такооооой выброс адреналина! еще раз приду обязательно))
Евгений
29 серпня 2017
ходил с другом. боюсь высоты - думал, что помру там :)))) а нет. инструктор хороший был - было не так страшно. экипировка и тд - это круто, но моральный настрой - самое важное, инструктор помог в этом очень. в общем, покорили мы ту здоровую вышку. еще приду)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.