Подаруйте урок альпінізму на скеледромі для двох!

подарували вже 828 рази
2 людини
90 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – зручна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Персональний тренер видасть учням необхідне спорядження і проведе короткий інструктаж. Він навчить підніматися тренувальною скелею, вибудовувати маршрут і правильно триматися за виступи. Потім друзі спробують підкорити свої перші вершини. Новачки можуть почати з 6-метрового піку, а досвідченим скелелазам запропонують піднятися на висоту 30 метрів.

Чому ми вибрали скеледром «Остров»

Скеледром знаходиться на території Труханового острова. Тут обладнаний найвищий стенд просто неба в Європі — його висота становить 30 метрів. Після закінчення часу друзі зможуть залишитися на території скеледрома до його закриття безкоштовно. Для гостей облаштовані роздягальня і душ.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Елена
23 липня 2018
https://www.facebook.com/100012516555810
Добрый день! Посетила на выходных урок скалолазания и сказать, что все понравилось- это значит ничего не сказать. Все было просто замечательно, профессиональный тренер Светлана, которая просто и доступно показывает технику подьема, показывает, как работает оборудование и страховка. Атмосфера очень дружелюбная и понимаешь, что хочешь сюда еще вернуться не раз. Вернуться за этими неимоверными эмоциями и впечатлениями, за этим адреналином и позитивом с которым от туда ушел. Спасибо за организацию и подачу такого "атракциона", который запомнишь надолго.
Борис
16 травня 2018
Реально очень крутое впечатление! Я не просто смог взобраться наверх, я еще в какой-то степени преодолел себя!!! Ощущения на вершине непередаваемые!!!!!
Люда
29 серпня 2017
страшно было на вышку карабкаться, конечно) но ничего - справились. это такооооой выброс адреналина! еще раз приду обязательно))
Евгений
29 серпня 2017
ходил с другом. боюсь высоты - думал, что помру там :)))) а нет. инструктор хороший был - было не так страшно. экипировка и тд - это круто, но моральный настрой - самое важное, инструктор помог в этом очень. в общем, покорили мы ту здоровую вышку. еще приду)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.