101501
 

Подаруй управління стародавньою колісницею!

Прогулянка на старовинній колісниці, запряженій породистим скакуном — Першероном! Незвичайний транспорт повністю повторює конструкцію давньоримських екіпажів, на яких роз'їжджали привілейовані персони й навіть сам Гай Юлій Цезар! Керує колісницею досвідчений інструктор, але за бажанням поводи можуть опинитися в руках у новачка. Катання проходить за територією парку «Київська Русь» серед мальовничих, розлогих пейзажів. детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 397 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Доступно з 16 років

Управління старовинною колісницею — що це?

Унікальна заміська прогулянка на одному з найдавніших засобів пересування — колісниці, запряженій породистим конем. Саме такі транспортні засоби використовували стародавні римляни, греки та перси в своїх бойових походах. Катання проходить в околицях легендарного парку «Київська Русь» під чуйним керівництвом досвідченого наїзника.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у затишному куточку заміської природи — у селі Копачів. Насамперед, вони потраплять у стайні, які належать легендарному парку «Київська Русь» і знаходяться за її територією. Звідси вони вирушать підкорювати простори на колісниці. Під час прогулянки новоспечені наїзники будуть насолоджуватися мальовничими пейзажами та милуватися грацією благородного скакуна. Хоча керувати конем буде досвідчений наїзник, кожен Щасливчик також зможе управляти колісницею, зайнявши чільне місце.

Стародавній екіпаж VIP-класу

Гості отримають унікальну можливість покататися на старовинному «кінному боліді», створеному спеціально для екіпажної їзди. У свій час вони належали до категорії елітних транспортних засобів. На такому возі в свій час «колесив» сам Юлій Цезар!

Супровід профі-інструктора

Протягом усієї прогулянки гостей буде супроводжувати один із співробітників стайні — професійний тренер із кінного спорту. Він покаже, як керувати екіпажем і познайомить із благородним красенем.

Благородний жвавий скакун

Очолить колісницю французький важковаговик — Першерон. Вороний красень відрізняється особливою силою та витривалістю, тому він із легкістю промчить наїзників «з вітерцем»!

Місце проведення враження

4 відгуки від реальних людей