101501
 

Подаруй управління стародавньою колісницею!

Прогулянка старовинною колісницею, запряженою породистим скакуном — Першероном! Незвичайний транспорт повністю повторює конструкцію давньоримських екіпажів, на яких роз'їжджали привілейовані персони і навіть сам Гай Юлій Цезар! Керує колісницею досвідчений інструктор, але за бажання поводи можуть опинитися в руках у новачка. Катання проходить за територією парку «Київська Русь» серед мальовничих, розложистих пейзажів. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
650 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 701 раз
2 людини
60 хвилин
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Управління старовинною колісницею — що це?

Унікальна заміська прогулянка на одному з найдавніших засобів пересування — колісниці, запряженій породистим конем. Саме такі транспортні засоби використовували стародавні римляни, греки та перси в своїх бойових походах. Катання проходить в околицях легендарного парку «Київська Русь» під чуйним керівництвом досвідченого наїзника.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться у затишному куточку заміської природи — у селі Копачів. Насамперед, вони потраплять у стайні, які належать легендарному парку «Київська Русь» і знаходяться за її територією. Звідси вони вирушать підкорювати простори на колісниці. Під час прогулянки новоспечені наїзники будуть насолоджуватися мальовничими пейзажами та милуватися грацією благородного скакуна. Хоча керувати конем буде досвідчений наїзник, кожен Щасливчик також зможе управляти колісницею, зайнявши чільне місце.

Стародавній екіпаж VIP-класу

Гості отримають унікальну можливість покататися на старовинному «кінному боліді», створеному спеціально для екіпажної їзди. У свій час вони належали категорії елітних транспортних засобів. На такому возі в свій час «колесив» сам Юлій Цезар!

Супровід профі-інструктора

Протягом усієї прогулянки гостей супроводжуватиме один із співробітників стайні — професійний тренер із кінного спорту. Він покаже, як керувати екіпажем і познайомить із благородним красенем.

Благородний жвавий скакун

Очолить колісницю французький важковаговик — Першерон. Вороний красень відрізняється особливою силою та витривалістю, тому він із легкістю промчить наїзників «з вітерцем»!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

4 відгуки

Р
Рита
16 травня 2015
Мы с мужем люди творческие, поэтому из своего "набора открыток" выбрали самую нам незнакомую. Нет, что такое "колесница" мы, конечно, знали. Но вот покататься на ней не то, что не было шанса, мы даже не догадывались, что такое возможно (думаю, не только мы:). Этот отзыв оставляю для тех, кто сомневается в "крутости" такого подарка. Очень весело и очень интересно все...
Мы с мужем люди творческие, поэтому из своего "набора открыток" выбрали самую нам незнакомую. Нет, что такое "колесница" мы, конечно, знали. Но вот покататься на ней не то, что не было шанса, мы даже не догадывались, что такое возможно (думаю, не только мы:). Этот отзыв оставляю для тех, кто сомневается в "крутости" такого подарка. Очень весело и очень интересно все прошло. Мы оба остались довольны. А под фоткой на фейсбуке куча комментариев: это в киеве? это как? это что?:)

21 липня 2014
Колесница - впечатление для сильных духом! Нам правда предлагали испробовать более "гоночную" и маневренную "колесницу", с местом для собственного седалища, но я остался верен аутентике!^^ Безумные впечатления, правда всё-таки жаль, что без тоги и лаврового венка, - не то чтобы не хватало, оно бы просто дополняло)

5 травня 2014
Выбрали эту услугу с парнем, так как это в новинку для нас. В первую очередь впечатлил сам парк Киевская Русь! Есть на что посмотреть! Во-вторых — сама колесница, когда едешь, чувствуешь себя каким то царем древних времен, остается только махать своим подданным. Было очень весело, сделали много фоток, будем хвастаться друзьям)

В
Вика
25 серпня 2013
Хочется повторить и вернуться обратно во времена славных рыцарей. Мне даже показалось, что супруг возмужал) Ему тоже понравилось. Большое спасибо инструктору, который всю дорогу рассказывал истории, факты о прошлом. Получилось не просто катание, а небольшой экскурс в героические дни наших предков.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень