102300
 

Подаруй зачіску і макіяж!

Стильний образ для представниці прекрасної статі — модна зачіска та макіяж. Послуга відмінно підійде, якщо потрібно підготуватися до побачення або ділової зустрічі. У сучасному салоні вислухають всі побажання модниці і створять ефектний образ до певної нагоди. Косметика, яка використовується під час сеансу краси, — найвищої якості.  детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 476 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017

Зачіска і макіяж — що це?

Візит до салону краси, в якому зроблять макіяж і стильну зачіску. Майстер виконає макіяж, приурочений до будь-якого приводу, — ніжний ранковий, строгий денний або витончений вечірній. Укладку гостя салону також вибере сама, озвучивши свої побажання фахівцю.

Як все проходить?

Щаслива володарка сертифікату потрапить в салон краси The Girls на Оболоні. Майстер зробить їй стильну зачіску і макіяж, попередньо розпитавши про привід і про очікування своєї гості. В роботі використовується професійна косметика.

3 види модного макіяжу на вибір

Можна підібрати макіяж, який буде доречний в будь-який час доби. Гості салону зроблять макіяж на вибір:

  • ранковий
  • денний
  • вечірній

Стильна укладка в довершення образу

Володарка сертифікату зможе вибрати укладку, яка їй сподобається. У салоні нададуть каталог з можливими варіантами. А якщо з'являться сумніви, майстер розвіє їх, озвучивши свої рекомендації.

Професійні косметичні бренди

У салоні використовується косметика кращих іноземних брендів. Всі засоби органічні і дбайливі по відношенню до волосся і шкіри. 

9 відгуків реальних людей