Подаруй зачіску і макіяж!

подарували вже 3 536 разів
700 грн 1 люд. 2 години
1 людина
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Спочатку майстер обговорить з клієнткою майбутній образ і врахує всі її побажання. На вибір стиліст красиво укладе волосся методом брашингу, зробить легкі кучері або нескладне плетіння. До зачіски він запропонує гармонійний макіяж. Це може бути ніжний ранковий, денний або вечірній make-up.

Чому варто спробувати укладку та макіяж

Чудова можливість підготуватися до будь-якої події, будь то ділова зустріч, фотосесія, побачення або сімейне свято. Для створення образу фахівці використовують професійну косметику світових брендів. На вибір клієнт може відвідати одну з кількох б'юті-студій столиці.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

46 відгуків

Ирина
12 ноября 2018
Как я обрадовалась, когда мне подарили Ваш сертификат! Сама идея подарка-впечатления гениальна! Ведь, если человеку не подходит впечатление, его можно поменять на другое! Я выбрала макияж и прическу, потому как это было очень актуально на данный момент. Нас пригласили на юбилей и хотелось выглядеть достойно). После активации сертификата, девушка из bodo предложили варианты для выбора салона, который мне территориально больше подходит. Записали меня в нужный для меня день и удобное время. Прической и макияжем я довольна. Быстро и качественно. Учли все мои пожелания. Очень Благодарна всем сотрудникам bodo. Рекомендую Вас всем друзьям и сама покупаю подарки только у Вас. Радует очень, что Вы контролируете весь процесс подарка-впечатления от начала до конца!
Лилия
20 августа 2018
Понравилось. Мастер очень старалась, постоянно интересовалась моими пожеланиями, давала дельные рекомендации.
Ольга
16 августа 2018
https://www.facebook.com/100000944050069
Дуже сподобався сервіс (на Г. Сталінграду, 12ж). Зачіску і макіяж зробили дуже професійно, все протрималось до пізньої ночі.
Наталия
9 августа 2018
Была у вас первый раз, все понравилось, макияж и прическа понравились, стояко выдержали вечер! Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки