Подаруйте укладку та макіяж!

подарували вже 3 987 разів
700 грн 1 люд. 2 години
1 людина
2 години
Доступно з 16 років
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Спочатку майстер обговорить з клієнткою майбутній образ і врахує всі її побажання. На вибір стиліст красиво укладе волосся методом брашингу, зробить легкі кучері або нескладне плетіння. До зачіски він запропонує гармонійний макіяж. Це може бути ніжний ранковий, денний або вечірній make-up.

Чому варто спробувати укладку та макіяж

Чудова можливість підготуватися до будь-якої події, будь то ділова зустріч, фотосесія, побачення або сімейне свято. Для створення образу фахівці використовують професійну косметику світових брендів. На вибір клієнт може відвідати одну з кількох б'юті-студій столиці.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

69 відгуків

Катерина
19 березня 2019
Я лишилася дуже задоволеною обраним враженням. Сервіс на найвищому рівні! З дверей мене зустрічали з усмішкою. Персонал - неймовірно приємні дівчата. І антураж класний у закладі. Майстер почула побажання, зробила все швидко і зі смаком. Із задоволенням буду відвідувати заклад TheGirls.
Татьяна
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100007540025542
Попала на сет макияж и укладка к Анастасии. Готовилась к корпоративу, важно было выглядеть блестяще. Настя сделала лучший макияж в моей жизни. Настоящий профессионал, очень рекомендую!
Alina
11 березня 2019
Благодарю Bodo, что сотрудничаете с профессионалами!!! Благодарю салону LaQue за эмоции и профессионализм!!! Мастер Анастасия - ты ПРоффии!!! спасибо за кудри, они сделали мой вечер :)
Оля
9 березня 2019
Все супер!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.