102392
 

Подаруй навчальний політ на літаку для двох!

Незабутній політ на літаку для двох! За штурвалом — льотчик професійної пілотажної групи. Романтична подорож відбудеться на висоті близько 800 м зі швидкістю до 300 км/год. Від неймовірної краси пейзажів, що розкинулися внизу, перехопить подих. Під час польоту яскраві емоції та вибух адреналіну гарантовані! детальніше...

2 люд. 20 хвилин Використати до 30.04.2018
3 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 481 раз
2 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Загальна вага-250 кг
Доступно з 17 років
Використати до 30.04.2018

Навчальний політ на літаку для двох — що це?

20-хвилинний політ в небі в компанії коханої людини! Піднятися на запаморочливу висоту на літаках CESSNA 172M і CESSNA 172RG — захоплююча пригода й унікальний шанс отримати спогади на все життя. А також можливість влаштувати найромантичніше побачення.

Як все відбувається?

Щасливчики прибудуть на аеродром у Білій Церкві. Після інструктажу вони займуть місця в кабіні літака. Пілот підніме повітряне судно в небо на 800 м. За бажанням Щасливчиків інструктор розповість принципи управління літаком і пояснить призначення кнопок на приладовій панелі. Можна буде милуватися чудовими краєвидами, пухнастими хмарами та безкраїм синім небом.

Політ на літаку CESSNA 172M або CESSNA 172RG

Неймовірний політ на одному з найпопулярніших навчально-тренувальних літаків у світі — CESSNA, який володіє легкістю й маневреністю. Завдяки оптимальній конструкції повітряне судно може виконувати різні фігури, а з його кабіни відкривається фантастичний огляд.

Досвідчений пілот за штурвалом

Професійний льотчик ознайомить із майбутньою програмою польоту й правилами безпеки. Усередині літака він продемонструє головні прийоми пілотування.

Запаморочливі краєвиди з висоти пташиного польоту

Високо в небесах відкриваються приголомшливі пейзажі, подібних яким більше ніде не побачиш. Хмари, підсвічені сонцем, лісові масиви, річки та мініатюрні будиночки — лише мала частина того, чим доведеться милуватися під час польоту.

Місце проведення враження:

Київська Авіаційна Школа
Біла Церква, Гайок район Показати на мапі

14 відгуків реальних людей

А
Андрей
11 жовтня 2017
Еще этой весной от брата получил в подарок сертификат на получение всевозможных впечатлений. Сразу же выбрал учебный полет на самолете. Выбор на полет был сделан, так как никогда ранее на подобного класса самолетах не летал, только в редких случаях наблюдал с земли. По предложению от Bodo, с небольшой доплатой, "вторым штурманом" была взята на борт супруга. Перед полетом был легкий, от неведения...
Еще этой весной от брата получил в подарок сертификат на получение всевозможных впечатлений. Сразу же выбрал учебный полет на самолете. Выбор на полет был сделан, так как никогда ранее на подобного класса самолетах не летал, только в редких случаях наблюдал с земли. По предложению от Bodo, с небольшой доплатой, "вторым штурманом" была взята на борт супруга. Перед полетом был легкий, от неведения мандраж. После взлета и до посадки ощущение "жим-жим - экстрима" не покидало. Очень впечатлила "болтанка" вверх - вниз. Пилотом была предоставлена возможность немного управлять штурвалом. Ощущения реально очень "яркие", на земле такое сложно получить. Всем спасибо.

10 жовтня 2017
Нам подарили друзья этот подарок, впечатления самые классные , никогда не летали с женой на таком самолёте,довелось самому поуправлять и это было незабываемо , спасибо компании за её существование!

Б
Богдан
9 жовтня 2017
Полет был подарком и он был отличным) По просьбе второго пассажира пилот совершил "легкий" полет, перед нами летали другие счастливчики, и их немного потрясло:) Единственное- не сразу нашли место, т.к. ехали на точку по карте(немного не там показывает), если ехать по текстовому объяснению- доедете спокойно)

Лидия
9 жовтня 2017
Было очень круто! Незабываемо и главное впечатляюще! С высоты птичьего полета перед тобой открываются красивые виды на леса, поля, реки и крохотные домики. Очень интересное, красивое и захватывающее дух впечатление!! Спасибо огромное BODO и большая благодарность летчику за приятные воспоминания!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень