102392

Подаруй навчальний політ на літаку для двох!

Ознайомчий політ на літаку CESSNA 172. Пілот проведе інструктаж з техніки безпеки, який триватиме 10 хвилин. Потім новачкам видадуть навушники із системою радіомовлення та зв'язку для захисту від шуму і спілкування з пілотом. Політ пройде на висоті 200-300 метрів. детальніше...

2 люд. 20 хвилин Використати до 31.01.2019
3 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 183 раз
2 людини
20 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Загальна вага: до 200 кг
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2019

Як відбувається враження

Ознайомчий політ на літаку CESSNA 172. Пілот проведе інструктаж з техніки безпеки, який триватиме 10 хвилин. Потім новачкам видадуть навушники із системою радіомовлення та зв'язку для захисту від шуму і спілкування з пілотом. Політ пройде на висоті 200-300 метрів.

Чому ми вибрали аероклуб «Дівички»

CESSNA 172 — популярна американська модель літака. Його корпус легкий і важить всього 736 кг, що допомагає розігнатися до швидкості 228 км/г. Пілоти аероклубу можуть розповісти про авіацію, техніку і досвід польотів. Авіаційна техніка клубу регулярно проходить техогляд.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Дівички - Аероклуб
Київська обл., Переяслав-Хмельницький р-н, аеродром "Дівички" Показати на мапі

24 відгуків

С
Света
5 липня 2018
Было очень круто. Мы катались вместе с мужем и хотим еще! Ощущения непередаваемые просто. Очень красивые виды из окна. Все понравилось!

А
Алексей
7 травня 2018
Летал в субботу 05.05.18. Нет слов .. только океан позитивных эмоций и удовольствия) Всё амосферно. Вид сверху потрясающий. И хотелось бы повторить. Так же интересно было прогуляться по ангарам, посмотреть другие самолёты.

Г
Гриша
12 січня 2018
Девушка подарила мне на день рождения этот подарок) это непередаваемые ощущения. когда ты чувствуешь, как самолет набирает скорость.. мне безумно понравилось)

А
Анастасия
17 листопада 2017
Получили массу удовольствия и много положительных эмоций. Особенно в момент невесомости!!! Изначально казалось, что 20 минут будет маловато, но их оказалось более чем достаточно. Вид открывается невероятный! Отдельное спасибо нашему пилоту Денису!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень