Подаруйте турнір із гольфу для компанії!

подарували вже 9 рази
4000 грн 4 люд. 60 хв.
4 людини
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019
Діє дрес-код
Актуально з весни

Як відбувається враження

Професійний спортсмен розповість правила і покаже основні прийоми гри. Потім друзі проведуть між собою турнір, під час якого їх буде супроводжувати тренер. Після завершення змагань учасники можуть ще позмагатися на найдальший або точний удар.

Чому ми вибрали київський гольф-клуб GolfStream

Гості будуть займатися на полях навчально-тренувального центру: Driving Range, Chipping & Pitching Greens, Putting Green, Bunker Area. Клуб працює з 2008 року і є найбільшим гольф-об'єктом країни. Його територія включає три професійні майданчики для гри, в тому числі єдине в Україні 18-лункове поле.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Виктор
13 серпня 2018
Замечательно провели время с друзьями. Тренер очень доходчиво все показал, объяснил все тонкости. Гольф-клуб - просто отличный, обязательно придем поиграть еще.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.