101457
 

Подаруй майстер-клас по виготовленню квітів із японської глини для двох!

Заняття з ліплення з полімерної глини від однієї з кращих майстринь в Україні — Вікторії Коновалової. На вибір надається 2 матеріали, що дозволяють виконати вироби в різних техніках: японській Clay Craft by Deco (для новачків) або в техніці холодного фарфору — Luna Clay, Modern Clay (для тих, хто має навички роботи з глиною). Створену квіткову композицію можна перетворити в ексклюзивний сувенір або прикрасу: кулон, брошку, шпильку, ободок або кільце. Полімерна глина застигає моментально і не вимагає спеціальної обробки, а це означає, що готові сувеніри можна буде відразу ж забрати з собою. Гостей можуть приєднати до невеликої групи інших учасників.  детальніше

2 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 379 раз
2 людини
2 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Проходить у групі

Квіти з полімерної глини для двох — що це?

Захоплююче творче заняття по ліпленню з полімерної глини в компанії одного з кращих вітчизняних майстрів  Вікторії Коновалової. Вона навчить правильно працювати з цим унікальним матеріалом і допоможе змайструвати витончені квіти своїми руками. Готову композицію можна перетворити в ексклюзивний сувенір або стильну прикрасу.

Як все проходить?

Щасливчики відвідають школу ліплення з полімерних матеріалів, де їх можуть приєднати до групи інших учасників. У затишній майстерні їх чекає знайомство з професійним майстром. Він продемонструє, як працювати з одним з видів полімерної глини, а потім видасть все необхідне для ліплення. Під час заняття кожен з Них створить квіткову композицію з пластичного матеріалу, а потім перетворить її в модний аксесуар. Залежно від різновиду глини це може бути затискач або ободок для волосся, одна з прикрас, свічка або повноцінна інтер'єрна композиція. Матеріал застигає самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому.

Професійний майстер

Гості ознайомляться з головними секретами ліплення з полімерної глини в компанії Вікторії Коновалової — першого в Україні тренера по ліпленню з полімерної глини Clay Craft by Deco. Вона пройшла навчання у кращих фахівців Бангкока і знає всі тонкощі цього витонченого мистецтва.

Цілих 2 види полімерної глини на вибір

На особистий розсуд учні навчаться працювати з одним із видів полімерної глини. Це може бути інноваційна техніка ліплення:

  • з холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з полімерною глиною) — матеріал надає виробам природність, а пелюсткам природну прозорість
  • з японської полімерної глини Clay Craft by Deco (для новачків) — сучасна японська методика створення неймовірно витончених виробів

Стильний hand-made аксесуар

Високоякісна полімерна глина дозволить змайструвати затискач або ободок для волосся, браслет або свічку у вигляді квітки гарденії. З допомогою холодного фарфору можна створити кільце або кулон, прикрасу для волосся або інтер'єрну композицію в маленькому горщику. Готовий шедевр може стати ексклюзивним аксесуаром або прекрасним доповненням інтер'єру.

 

Місце проведення враження

76 відгуків реальних людей