Подаруй майстер-клас ліплення з полімерної глини для двох!

подарували вже 1 185 разів
2 людини
2 години
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Майстер покаже, як працювати з одним з видів полімерної глини, а потім видасть усе необхідне для ліплення. Під час заняття кожен створить квіткову композицію з пластичного матеріалу, а потім перетворить її на аксесуар. Матеріал застигає самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. На вибір пропонуються дві техніки:

  • з холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з полімерною глиною) — матеріал надає виробам природність, а пелюсткам природну прозорість;
  • з японської полімерної глини Clay Craft by Deco (для новачків).

Чому варто спробувати квіти з полімерної глини

Для ліплення використовуються високоякісні матеріали. Вони застигають самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. Полімерна глина дозволить змайструвати заколку або ободок для волосся, браслет або свічку у вигляді квітки гарденії. За допомогою холодного фарфору можна створити кільце або кулон, прикрасу або композицію в горщику.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

101 відгук

Оксана
6 серпня 2018
Получили с дочкой массу удовольствия, положительных эмоций и впечатлений во время посещения мастер-класса по лепке цветов из полимерной глины! Очччччень понравилось!
Злата
23 липня 2018
Сьогодні вперше відвідали майстер-клас ліпки квітів із полімерної глини. Дуже приємні враження, ми набралися досвіду від заняття і забрали з собою справжні шедеври!) Рекомендую - ви будете в захваті!
Яна
6 липня 2018
https://www.facebook.com/100001863624255
Очень понравился мастер-класс по изготовлению цветов из полимерной глины. Это же настоящее волшебство: видеть, как из куска материала под умелым руководством мастера рождается цветок! Очень благодарна Бодо за чудесную возможность прикоснуться к этому удивительному миру!
Наталия
2 липня 2018
https://www.facebook.com/100008201580400
Добрый день! Это впечатление я подарила маме на 8 Марта! Она человек творческий и я хотела чтоб она научилась чему-то новому... Нам оченьььь понравилась техника, легко и вдохновляюще)) потрясающе что за такое короткое время мы вместе сделали живой подарок-память на всю жизнь... Спасибо!)

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.