Подаруйте майстер-клас ліплення з полімерної глини для двох!

подарували вже 1 270 разів
2 людини
2 години
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Майстер покаже, як працювати з одним з видів полімерної глини, а потім видасть усе необхідне для ліплення. Під час заняття кожен створить квіткову композицію з пластичного матеріалу, а потім перетворить її на аксесуар. Матеріал застигає самостійно, тому готовий виріб не вимагає додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. На вибір пропонуються дві техніки:

  • з холодного фарфору Luna Clay, Modern Clay (для тих, у кого вже є навички роботи з полімерною глиною) — матеріал надає виробам природність, а пелюсткам — прозорість;
  • з японської полімерної глини Clay Craft by Deco (для новачків).

Чому варто спробувати квіти з полімерної глини

Для ліплення використовуються високоякісні матеріали. Вони застигають самостійно, тому готовий виріб не потребує додаткової обробки — його можна відразу забрати додому. Полімерна глина дозволить змайструвати шпильку або обруч для волосся, браслет або свічку у вигляді квітки гарденії. За допомогою холодного фарфору можна створити кільце або кулон, прикрасу або композицію в горщику.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

111 відгуків

Olga
Вчора
https://www.facebook.com/100001431859995
Лепка из полимерной глины очень понравилась! Спасибо ведущей мастер класса Виктории за ее усердие, профессионализм и хорошую атмосферу. Обязательно приду ещё.
Наталья
12 лютого 2019
Осталась очень довольна. Девушка - мастер своего дела. Очень понятное объясняет и терпеливо исправляет наши погрешности.
Марія
4 лютого 2019
Дякую за чудовий майстер-клас! Цікава техніка, приємно працювати з матеріалом. Додому пішла з прекрасною заколкою у вигляді квітки. Була дуже вражена шедеврами, які можна створити з полімерної глини! Обов'язково спробую в майбутньому ще)
Ирина
1 лютого 2019
В восторге от того, что оказывается можно сделать, с казалось бы, простой полимерной глины. Очень довольна впечатлением, запомнилось)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.