101891
 

Подаруй політ на тролеї над Дніпром для компанії!

Захоплюючий атракціон тролей для 4-х чоловік, що подарує шанс кожному перелетіти широкий Дніпро за 1 хвилину! Завдяки паралельним канатним трасам, оснащених системами кріплень у вигляді крісел, переправитися через річку вдасться у 2 ходки по двоє. Маршрут пролягає від Арки Дружби народів, через Дніпровську набережну паралельно пішохідному мосту і до Труханового острова.  детальніше...

4 чол. 1 спуск Використати до 31.08.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 950 раз
4 людини
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: до 120 кг
Доступно з 8 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Тролей над Дніпром для компанії - що це?

Повітряна «переправа» через річку - за одну хвилину! Хто сказав, що «мало який птах долетить до середини Дніпра»? Екстремальний атракціон тролей подарує кожному з 4-х любителів гострих відчуттів свою порцію адреналіну! Від Арки Дружби народів над Дніпровською набережною та до Труханового острова - усього вдасться подолати близько 533 метрів. Завдяки паралельним трасам, одночасно можуть спускатися декілька людей. Загалом, перелетіти річку четверо друзів зможуть у 2 заходи.

Як все відбувається?

Щасливчик обере зі своїх друзів 3-х екстремалів, разом з якими доведеться відправитися назустріч повітряній пригоді! Місце зустрічі - оглядовий майданчик біля Арки Дружби народів. Саме тут належить познайомитися з досвідченим інструктором: він розповість правила безпеки і зафіксує кожного в спеціальному кріслі. Коли все буде готове, залишиться лише зробити крок вперед. Захоплююче відчуття польоту накриє з головою! Верхівки дерев під ногами у кілька секунд змінять простори блискучої водної гладі. Лише одна хвилина - а наскільки її насичено різноплановими враженнями! І ось на іншому кінці - коло берега Труханового острову - вже зустрічають профі і допомагають «м'яко» приземлитися.

Через Дніпро у повітрі - за 1 хвилину!

Це не просто один із найбільш жаданих атракціонів України, це ще й один з пунктів Книги рекордів Гіннеса - як найдовший тролей України! 532 метри і 61 сантиметр - ось яку відстань вдасться підкорити повітрям за хвилину, стартувавши біля Арки Дружби народів. За цей час повз промайнуть пейзажі Дніпровської набережної, пішохідного мосту і «фінішних» берегів Труханового острова.

Цілих 3 паралельні траси

Підкорити весь маршрут від старту до фінішу одночасно може 2 людини, а у вихідні дні працює одразу 3 паралельні траси! Отже здійснити колективну переправу на Труханів острів вдасться всього у 2 ходки.

Кріплення у вигляді крісел

Перед польотом кожному треба буде розташуватися в спеціальних кріслах. Вони являють собою кріплення, які ковзають канатною трасою за допомогою спеціальних роликів - тролеїв.

Місце проведення враження:

Sky Park Тролей
м.Майдан Незалежності, Європейська пл., оглядовий майданчик біля Арки Дружби народів. Показати на мапі

877 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Давно хотели прокатится, пожалуй сделаю подарок любимому к 14 февраля:)

13 лютого 2017
Огромное спасибо сервису BODO, менеджеры компании вовремя созвонились и предложили удобное время, выбрала троллей над Днепром, куда меня пропустили вне очереди.

А
Алексей
9 грудня 2016
Команда супер, все организованно. Впечатления, только позитивчик

20 листопада 2016
Яркое впечатление! просто супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень