100620
 

Подаруй круту прогулянку на segway для двох!

Segway — це американський електричний скутер, на якому можна покататися по Маріїнському парку. Конструкція незвичайного транспорту така: 2 великих колеса, між ними платформа з кермом. Пасажир стає на платформу і задає напрям руху за допомогою нахилів корпусу. Segway елементарний в управлінні, а завдяки спеціальним датчикам — гіроскопа   ще й володіє завидною стійкістю на дорозі і може розігнатися до 20 км/год. Для катання кожному нададуть власний електроскутер, а досвідчений інструктор за лічені хвилини познайомить з особливостями управління. подробнее...

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.10.2017
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Тест-драйв на segway для двох — що це?

Незабутня півгодинна прогулянка тінистими алеями Маріїнського парку на segway. Це американський електричний самокат з двома колесами, між якими знаходиться платформа. Розташувавшись на ній у повний зріст і тримаючись за руль, можна пересуватися зі швидкістю до 20 км/год. Напрямок задається за допомогою нахилів корпусу тіла, які зчитують спеціальні датчики.

Як все відбувається?

В пункті прокату, розташованому в Маріїнському парку, Щасливчики познайомляться з досвідченим інструктором. Він навчить їх управляти електричним самокатом за лічені хвилини — рухатися вперед, назад, задавати напрямок і зупинятися. Потім можна буде вдосталь попрактикуватися на алеях красивого парку.

Простота та легкість управління

Щоб направити скутер в потрібну сторону, необхідно нахилити тіло в цьому напрямку, тримаючись за кермо. А зробити повну зупинку дозволить різкий нахил назад. Це можливо завдяки сенсорним датчикам, які миттєво реагують на зміну положення корпусу тіла.

Потужна система балансування

Спеціальні гіроскопи балансують segway так, що він постійно залишається стійким. Можна сміливо розганятися до 20 км/год.

Катання в Маріїнському парку

Прогулянка проходить в одному з найкрасивіших столичних парків. Тут просто ідеальні умови для тривалого катання на segway — безліч звивистих доріжок між деревами та просторі майданчики.


 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

240 відгуків реальних людей

А
Александр
20 травня 2017
Спасибо.Понравилось все,от впечатления.И парк ,и инструктаж и пейзажи вокруг.Получил массу удовольствия.

Р
Раиса
18 травня 2017
Впечатление было подарено внучке на день рождения. Ребенок получил море удовольствия и сейчас нужно срочно собирать деньги на покупку сигвея ( по словам внучки). Спасибо bodo за чудесный подарок.. Рекомендую данное впечатление, особенно подросткам.

Н
Ната
17 травня 2017
Сертификат подарили. Ребенок получил море удовольствия от впечатления- прогулка на Segway. Спасибо BODO за организацию.

16 травня 2017
Через услуги bodo на 30-летие супружеской жизни дети подарили сертификат на впечатление. 15 мая 2017 катались в Мариинском парке на сигвеи. Получили удовольствие от катания, заряд бодрости и море позитивных эмоций. Огромное СПАСИБО детям и bodo !

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень