100620
 

Подаруй круту прогулянку на segway для двох!

Segway — це американський електричний скутер, на якому можна покататися по Маріїнському парку. Конструкція незвичайного транспорту така: 2 великих колеса, між ними платформа з кермом. Пасажир стає на платформу й задає напрям руху за допомогою нахилів корпусу. Segway елементарний в управлінні, а завдяки спеціальним датчикам — гіроскопам — ще й володіє завидною стійкістю на дорозі й може розігнатися до 20 км/год. Для катання кожному запропонують власний електроскутер, а досвідчений інструктор за лічені хвилини познайомить із особливостями управління. детальніше...

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.08.2017
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Тест-драйв на segway для двох — що це?

Незабутня півгодинна прогулянка тінистими алеями Маріїнського парку на segway. Це американський електричний самокат з двома колесами, між якими знаходиться платформа. Розташувавшись на ній у повний зріст і тримаючись за руль, можна пересуватися зі швидкістю до 20 км/год. Напрямок задається за допомогою нахилів корпусу тіла, які зчитують спеціальні датчики.

Як все відбувається?

В пункті прокату, розташованому в Маріїнському парку, Щасливчики познайомляться з досвідченим інструктором. Він навчить їх управляти електричним самокатом за лічені хвилини — рухатися вперед, назад, задавати напрямок і зупинятися. Потім можна буде вдосталь попрактикуватися на алеях красивого парку.

Простота та легкість управління

Щоб направити скутер в потрібну сторону, необхідно нахилити тіло в цьому напрямку, тримаючись за кермо. А зробити повну зупинку дозволить різкий нахил назад. Це можливо завдяки сенсорним датчикам, які миттєво реагують на зміну положення корпусу тіла.

Потужна система балансування

Спеціальні гіроскопи балансують segway так, що він постійно залишається стійким. Можна сміливо розганятися до 20 км/год.

Катання в Маріїнському парку

Прогулянка проходить в одному з найкрасивіших столичних парків. Тут просто ідеальні умови для тривалого катання на segway — безліч звивистих доріжок між деревами та просторі майданчики.


 

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

221 відгук

11 грудня 2016
Попробовали впечатления вдвоём с мужем. Очень понравилось! Было весело, экстремально и увлекательно. Время пролетело незаметно. Рекомендуем всем!

Е
Евгения
23 листопада 2016
Сертификат мне подарили на день рождения еще в июне, а покатались только в средине ноября). Нам все очень понравилось. Я каталась с дочкой. Несмотря на растаявший снег и холодный ветер, было достаточно весело, правда руки подмерзли). К организации мероприятия вообще никаких претензий: 100 раз перезвонили и все рассказали, все показали. В общем, рекомендую!

8 листопада 2016
Еще в июле подарила родителям впечатления Bodo в подарок на годовщину свадьбы (10 вариантов). Они выбрали тест-драйв на сигвеях, т.к. по отзывам должно было быть весело и интересно, мы давно хотели попробовать. В итоге когда мы пришли получать впечатление 27 октября оказалось это не просто весело, а супер круто! Мы пришли в парк на полчаса раньше, но нас уже ждали; все понятно, быстро...
Еще в июле подарила родителям впечатления Bodo в подарок на годовщину свадьбы (10 вариантов). Они выбрали тест-драйв на сигвеях, т.к. по отзывам должно было быть весело и интересно, мы давно хотели попробовать. В итоге когда мы пришли получать впечатление 27 октября оказалось это не просто весело, а супер круто! Мы пришли в парк на полчаса раньше, но нас уже ждали; все понятно, быстро объяснили и через 5 минут мы уже носились по парку и хохотали во весь голос (а родителям, к сведению, уже за 50 :) Это вправду нереально смешно, забавно, весело и интересно - а настроение потом на весь день обеспечено - даже прохожие улыбались и умилялись нам! И это все не смотря на холодную, серую, влажную погоду в тот день. Очень рекомендую в любом возрасте, любому человеку, по любому поводу - это отличное развлечение и отдых! Спасибо большое Bodo за очередной удачный подарок, была и остаюсь с Вами :)

26 жовтня 2016
Тест-драйв для двоих на segway нам подарили наши друзья еще весной, но покатались мы недавно (23.10.16). Мы очень довольны, segway очень прост в управлении, а кататься по Мариинскому парку одно удовольствие. Сложностей в организации впечатления нет: активировали сертификат, получили письмо с инструкцией, звонок оператора - все ясно и понятно. Будем рекомендовать всем и сами, надеюсь, еще не раз воспользуемся впечатлениями от Bodo! Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень