Подаруйте майстер-клас молекулярної кухні для двох!

подарували вже 687 рази
2 людини
до 90 хв.
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Молекулярна кухня — це науковий підхід до приготування і оформлення звичних страв. Оригінальність методу полягає в тому, що при готуванні кухар використовує закони хімії. На прикладі однієї страви учні освоять основні технології високої кухні — сферіфікацію та желефікацію. Під керівництвом шефа вони приготують гарбузові равіолі, фаршировані сиром маскарпоне, і подадуть їх разом із ікрою з апельсинового соку і сферами з вершків і сметани. Для фінальної презентації використовується сухий лід. В кінці майстер-класу передбачена дегустація приготовлених страв.

Чому ми вибрали ресторан Whisky Corner

Заклад розташований у центрі міста. Майстер-класи проводить кухар ресторану. Він підкаже, де купити необхідні інгредієнти, і поділиться необхідними пропорціями.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

11 відгуків

Оксана
6 лютого 2019
https://www.facebook.com/100013175115717
Дійсно вражаюче! Було цікаво дізнатися про тонкощі молекулярної кухні.
Виктория
30 січня 2019
Время пролетело, не хотелось уходить!) Очень понравилось и смотреть за действиями повара и самой повторять сложные трюки молекулярной кухни! Было познавательно и очень вкусно! Спасибо за впечатления!
Даша
29 грудня 2018
Все понравилось
Людмила
26 грудня 2018
25.12.2018 Были в ресторане, все красиво, вкусно и необычно!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.