Подаруйте стрижку для тата і сина!

подарували вже 121 рази
700 грн 2 люд. до 60 хв.
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Над новим іміджем батька й сина працюватимуть одночасно два майстри. Вони уточнять усі побажання та візьмуться до створення образів. Барбери вимиють волосся і зроблять стрижку. Фінальним етапом перетворення стане укладка. Після закінчення процедури барбери дадуть кілька порад по догляду за волоссям.

Чому ми вибрали барбершоп «ЦирюльникЪ'»

Батько із сином разом побувають у перукарні, призначеній тільки для чоловіків. Усі майстри, які тут працюють, — чоловіки. Салон оформлений у вінтажному стилі.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Владимир
3 лютого 2019
Все понравилось, спасибо.
Вадим
14 січня 2019
Впечатлением доволен, спасибо
Игорь
19 квітня 2018
Сыну очень понравился весь процесс. К сожалению, не можем часто проводить время вместе из-за работы, а тут как раз такой повод! Я считаю, что ребенку нужно прививать такое с детства, ведь как бы там ни было, женщинам нравятся ухоженные мужчины. Мастера профессионалы, все очень хорошо сделали, большое спасибо!
Максим
24 травня 2017
Приобрел сертификат на стрижку на себя и сына. Никогда раньше не ходил в барбершопы, только в обычные парикмахерские. Очень понравилось обслуживание. Наконец узнал, какие прически мне идут, а какие не очень.) Сделали с ребенком одинаковые прически. Он был в восторге, впрочем, как и я.)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.