101500
 

Подаруй стрільбу з требушета для двох!

Рідкісна можливість зануритися в історію Давньої Русі! Середньовічна метальна конструкція — требушет — була винайдена, щоб руйнувати мури, запускаючи в їх форпости палаючі кулі. Унікальну машину зберегли в етно-комплексі «Київська Русь», і тепер вже сучасники можуть випробувати її в дії! Цілих 3 «вогняних» постріли передбачено для двох. А перш, ніж їх здійснити, інструктор ознайомить з технікою стрільби і конструкцією требушета. Насолодитися таким незвичайним заняттям можна на території заміського парку, який повністю відтворює атмосферу середньовічного міста. детальніше...

2 люд. 3 пострілу Використати до 28.02.2019
1 600 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 715 раз
2 людини
3 пострілу
Залежить від погоди
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Стрільба з требушета для двох — що це?

«Машина часу», яка допоможе потрапити до Середньовіччя, не полишаючи меж Київської області! Неймовірне враження для двох, яке передбачає метання вогняних куль за допомогою старовинного знаряддя — требушета. Надається 3 спроби, щоб оцінити потужність пристрою. Цей, на перший погляд, простий снаряд використовували у феодальні часи під час облоги замків. Ніби потужна катапульта, требушет міг руйнувати своїми кидками стіни фортець. Секрети управління старовинною зброєю, як і сам унікальний пристрій, збереглися в етно-комплексі під Києвом.

Як все відбувається?

Враження буде чекати на Щасливчиків за містом. Їм належить відвідати етно-комплекс «Київська Русь», унікальний парк, стилізований під атмосферу, побут та культуру середньовічного Києва. Короткий інструктаж — і ось Щасливчики вже можуть перевірити пристрій у дії! Для метання їм видадуть справжні вогняні кулі!

3 «вогняних» постріли!

Можливість відчути себе справжніми середньовічними воїнами, завойовниками ворожих фортець! Усього буде здійснено 3 постріли з требушета, а в повітря полетять не прості, а вогняні кулі!

Середньовічна метальна машина

Требушет або требуше — це середньовічна метальна машина, яка використовувалася для облоги міст. Принцип її дії полягає у використанні противаги для розгону пращі зі снарядом. Закріплений на одному кінці важеля вантаж злітає, описуючи дугу, варто тільки відпустити інший кінець.

Мальовничий «Парк Київська Русь»

Навчання стрільбі проходить на території парку «Київська Русь». Тут відтворено архітектуру та побут Стародавнього Києва V-XIII століть, що робить локацію унікальною у своєму роді. Після виконання пострілів можна прогулятися по території, уявляючи себе героями якого-небудь історичного фільму!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

5 відгуків

В
Виктория
14 травня 2017
Невероятно эффектное развлечение и очень доброжелательный персонал

А
Артем
7 липня 2015
Выбрал самый непонятный подарко из своей подборки и ни капельки не пожалел: кто еще может похвастаться, что стрелял из требушета огненными шарами?? Вот-вот. Это ответ на вопрос понравилось ли. Очень!

Г
Гриша
5 травня 2014
Обожаю парк "Киевская Русь", на мой взгляд, это уникальное киевское местечко. Здесь сохранена атмосфера того времени, когда зашел с товарищем, показалось, что мы - дети иного времени. Очень классное впечатление, особенно, если вы любите оружие в древнем формате. Сюда можно и с детьми, малышам будет особенно интересно. Так что рекомендую)

3 травня 2014
Про требуше только читали и тут выпала такая возможность пострелять! Эмоций - море! Чувствуешь себя как в каком-то историческом фильме, плюс еще обстановка самого парка впечатляет!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень