101500
 

Подаруй стрільбу з требушета для двох!

Рідкісна нагода поринути в історію Давньої Русі! Середньовічну метальну конструкцію - требушет - було винайдено, щоб руйнувати мури, запускаючи в їх форпости палаючі кулі. Унікальну машину зберегли в етно-комплексі «Київська Русь», і тепер вже сучасники можуть випробувати її в дії! 3 «вогняних» постріли передбачено для двох. А перш, ніж їх здійснити, інструктор ознайомить із технікою стрільби та конструкцією требушета. Насолодитися таким незвичайним заняттям можна на території заміського парку, який повністю відтворює атмосферу середньовічного міста. детальніше

2 чол. 3 пострілу Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 492 рази
2 людини
3 пострілу
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Доступно з 16 років

Стрільба з требушета для двох — що це?

«Машина часу», яка допоможе потрапити в Середньовіччя, не полишаючи меж Київської області! Неймовірне враження для двох, яке передбачає метання вогняних куль за допомогою старовинного знаряддя — требушета. Надається 3 спроби, щоб оцінити потужність пристрою. Цей, на перший погляд, простий снаряд використовували у феодальні часи під час облоги замків. Ніби потужна катапульта, требушет міг руйнувати своїми кидками стіни фортець. Секрети управління старовинною зброєю, як і сам унікальний пристрій, збереглися в етно-комплексі під Києвом.

Як все відбувається?

Враження буде чекати на Щасливчиків за містом. Їм належить відвідати етно-комплекс «Київська Русь», унікальний парк, стилізований під атмосферу, побут та культуру середньовічного Києва. Короткий інструктаж — і ось Щасливчики вже можуть перевірити пристрій у дії! Для метання їм видадуть справжні вогняні кулі!

3 «вогняних» постріли!

Можливість відчути себе справжніми середньовічними воїнами, завойовниками ворожих фортець! Усього буде здійснено 3 постріли з требушета, а в повітря полетять не прості, а вогняні кулі!

Середньовічна метальна машина

Требушет або требуше — це середньовічна метальна машина, яка використовувалася для облоги міст. Принцип її дії полягає у використанні противаги для розгону пращі зі снарядом. Закріплений на одному кінці важеля вантаж злітає, описуючи дугу, варто тільки відпустити інший кінець.

Мальовничий «Парк Київська Русь»

Навчання стрільбі проходить на території парку «Київська Русь». Тут відтворено архітектуру та побут Стародавнього Києва V-XIII століть, що робить локацію унікальною у своєму роді. Після виконання пострілів можна прогулятися по території, уявляючи себе героями якого-небудь історичного фільму!

Місце проведення враження

4 відгуки від реальних людей