35115
 

Подаруй захоплюючу стрільбу з лука для двох!

Шанс відчути себе справжніми лучниками, відвідавши удвох захоплюючий майстер-клас. З секретами влучних попадань познайомить досвідчений інструктор. Він надасть спортивний лук, навчить правильній стрілецькій позі, стійкому положенню ніг, вірному захвату рукояті і техніці випускання стріл. Перевірити отримані навички на практиці можна буде, стріляючи у мішені. А головне — кількість пострілів абсолютно не обмежена! детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.05.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 9 149 раз
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Тятива стає продовженням руки, а стріла поцілює просто «в яблучко». Це унікальна можливість осягнути секрети стрільби з одного з найдавніших видів зброї — спортивного лука. Досвідчений інструктор розкриє секрети влучного пострілу і допоможе поцілити у статичні мішені. А головне — стріл може бути скільки завгодно! 

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території одного з кращих стрілецьких комплексів України — «Сапсан». Тут на них чекає знайомство з досвідченим інструктором, який продемонструє техніку безпечної стрільби, підбере кожному зброю і видасть стріли. Потім учні дістануть змогу опанувати правильну позу для влучного пострілу, стійке положення ніг, зручний захват рукояті і розворот плечей. Трішки захоплюючої практики — і Щасливчики зможуть самостійно поцілювати просто в «десятку».

Безлімітна кількість стріл

Можна зробити необмежену кількість пострілів за час заняття. Це дозволить не тільки отримати задоволення від захоплюючої стрільби, але й вдосконалити отримані знання на практиці.

Стрільба у мішені

Свої сили доведеться перевірити, стріляючи у мішені. А перевірити влучність можна буде поглянувши на папірці, що прикріплені до мішеней.

Необхідна екіпіровка видається

На місці видадуть повний комплект екіпіровки для стрільби з лука. У розпорядженні кожного опиниться крага, що захистить опорну руку від будь-якого випадкового рикошету, і спеціальна рукавичка, що дозволяє з легкістю напинати тятиву.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

181 відгук

А
Анна
9 листопада 2017
Подарила мужу «Урок стрельбы из лука» и не прогадала! Это было замечательное впечатление, которое подарило ему приятные эмоций и напомнило о детстве, когда мальчишкой стрелял из самодельного лука самодельными стрелами)) Муж остался ОЧЕНЬ доволен, а для для меня это - самое главное! Понравилась и сама стрельба, и приятное общение с харизматичным инструктором, и атмосфера в стрелковом комплексе...
Подарила мужу «Урок стрельбы из лука» и не прогадала! Это было замечательное впечатление, которое подарило ему приятные эмоций и напомнило о детстве, когда мальчишкой стрелял из самодельного лука самодельными стрелами)) Муж остался ОЧЕНЬ доволен, а для для меня это - самое главное! Понравилась и сама стрельба, и приятное общение с харизматичным инструктором, и атмосфера в стрелковом комплексе «Сапсан». Спасибо BODO за организацию, продуманную до мелочей. Благодаря предоставленной (после активации сертификата) исчерпывающей информации о том "что, где, когда", никакие сложности при реализации подарка не возникли!

В
Владимир
8 листопада 2017
Стреляли впервые.Инструктор доходчиво объяснил.Все понравилось.

В
Виктория
6 листопада 2017
Отличное впечатление и замечательный инструктор, рассказывал много интересного из истории и спорта) Спасибо бодо, мы под впечатлением!

25 жовтня 2017
Все прошло замечательно, и оформление заказа и само впечатление. Инструктор который проводил инструктаж, ответил на все наши вопросы и даже больше.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень