35115
 

Подаруй захоплюючу стрільбу з лука для двох!

Шанс відчути себе справжніми лучниками, відвідавши удвох захоплюючий майстер-клас. З секретами влучних попадань познайомить досвідчений інструктор. Він надасть спортивний лук, навчить правильної стрілецької позі, стійкого положення ніг, вірному захоплення рукояті і техніці випускання стріл. Перевірити отримані навички на практиці можна буде, стріляючи у мішені. А головне — кількість пострілів абсолютно не обмежена! детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 620 раз
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.03.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Тятива стає продовженням руки, а стріла поцілює просто «в яблучко». Це унікальна можливість осягнути секрети стрільби з одного з найдавніших видів зброї — спортивного лука. Досвідчений інструктор розкриє секрети влучного пострілу і допоможе поцілити статичні мішені. А головне — стріл може бути скільки завгодно! 

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території одного з кращих стрілецьких комплексів України — «Сапсан». Тут на них чекає знайомство з досвідченим інструктором, який продемонструє техніку безпечної стрільби, підбере кожному зброю і видасть стріли. Потім учні дістануть змогу опанувати правильну позу для влучного пострілу, стійке положення ніг, зручний захват рукояті і розворот плечей. Трішки захоплюючої практики — і Щасливчики зможуть самостійно поцілювати просто в «десятку».

Безлімітна кількість стріл

Можна зробити необмежену кількість пострілів за час заняття. Це дозволить не тільки отримати задоволення від захоплюючої стрільби, але й вдосконалити отримані знання на практиці.

Стрільба у мішені

Свої сили доведеться перевірити, стріляючи у мішені. А перевірити влучність можна буде поглянувши на папірці, що прикріплено до мішеней.

Необхідна екіпіровка видається

На місці видадуть повний комплект екіпіровки для стрільби з лука. У розпорядженні кожного опиниться крага, що захистить опорну руку від будь-якого випадкового рикошету, і спеціальна рукавичка, що дозволяє з легкістю напинати тятиву.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

175 відгуків реальних людей

А
Алексей
18 вересня 2017
Очень понравилось! Впечатлений масса!) Классный инструктор, все время рассказывал интересные и познавательные истории! Первый раз срелял из лука и скажу наверняка , что повторю еще не раз! Спасибо Сапсану и Bodo за круто проведенное время!

В
Виктория
11 вересня 2017
Мне подарили впечатление на день рожденье. Решила попробовать что-то новое п.с. выбрала стрельбу из лука. Прошло все хорошо, время и место оговорили заранее, проблем никаких не было. Спасибо за хорошую консультацию

О
Оксана
13 серпня 2017
Замечательно!!!!! Никогда бы не подумала, что из лука стрелять так здорово. Были всей семьей. Прекрасная атмосфера, Инструктор - молодец.Это человек такта, терпения и мастерства! Научились стрелять минут за 5. Затем - час драйва. Ребенок освоился первым. Огромное спасибо, обязательно придем еще!!!!

З
Зинаида
7 серпня 2017
Впечатление "Стрельба из лука" было выбрано моей дочуркой из множества других и мы были не разочарована! Этот подарок, который действительно оставил хорошее впечатление и множество положительных эмоций был подарен в детском лагере BXTL ! Кроме стрельбы из лука мы постреляли еще из арбалета, узнали много интересного из истории этого вида спорта. Нам очень понравилось, хотим попробовать еще несколько впечатлений. Спасибо организаторам!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень