35115
 

Подаруй захоплюючу стрільбу з лука для двох!

Шанс відчути себе справжніми лучниками, відвідавши удвох захоплюючий майстер-клас. Із секретами влучних попадань познайомить досвідчений інструктор. Він надасть спортивний лук, навчить правильній стрілецькій позі, стійкому положенню ніг, вірному захопленню рукояті і техніці випускання стріл. Перевірити отримані навички на практиці можна буде, поцілюючи у мішені на відстані 10, 15 або 25 метрів. А головне — кількість пострілів абсолютно не обмежена! детальніше...

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.08.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 571 раз
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Стрільба з лука для двох — що це?

Тятива стає продовженням руки, а стріла поцілює просто «в яблучко». Це унікальна можливість осягнути секрети стрільби з одного з найдавніших видів зброї — спортивного лука. Досвідчений інструктор розкриє секрети влучного пострілу і допоможе поцілити статичні мішені на відстані від 10 до 25 м. А головне — стріл може бути скільки завгодно! 

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території одного з кращих стрілецьких комплексів України — «Сапсан». Тут на них чекає знайомство з досвідченим інструктором, який продемонструє техніку безпечної стрільби, підбере кожному зброю і видасть стріли. Потім учні дістануть змогу опанувати правильну позу для влучного пострілу, стійке положення ніг, зручний захват рукояті і розворот плечей. Трішки захоплюючої практики — і Щасливчики зможуть самостійно поцілювати просто в «десятку».

Безлімітна кількість стріл

Можна зробити необмежену кількість пострілів за час заняття. Це дозволить не тільки отримати задоволення від захоплюючої стрільби, але й вдосконалити отримані знання на практиці.

Стрільба з різної відстані

Свої сили належить перевірити, поцілюючи мішені з різної відстані: 10, 15 або 25 метрів. А перевірити влучність можна буде поглянувши на папірці, що прикріплено до мішеней.

Необхідна екіпіровка видається

На місці видадуть повний комплект екіпіровки для стрільби з лука. У розпорядженні кожного опиниться крага, що захистить опорну руку від будь-якого випадкового рикошету, і спеціальна рукавичка, що дозволяє з легкістю напинати тятиву.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

161 відгук

21 лютого 2017
Давно хотели с парнем пострелять из лука, вдвоем. Решили сделать подарок друг другу на 14 февраля. Не пожалели! Все было очень круто, даже не смотря на то, что зима на улице и холодно! Но кроме этого увлечения, не возможно было пройти мимо и не пострелять из разных других видов оружия! Спасибо "bodo" за предоставленное впечатление!

М
Мария
8 лютого 2017
Потрясающее впечатление!!)) Это был подарок на день рождение. Ездили с молодым человеком. Было очень круто. Действительно захватывающее и увлекательное занятие. Инструктор-профессионал своего дела, условия, луки и арбалеты - высокого качества))) Спасибо большое)

Е
Елена
27 січня 2017
Всё очень понравилось, это был подарок для ребенка и он был в восторге! На мобильный и на почту приходили письма с подробными координатами места проведения, были также и напоминания - за это отдельное спасибо сотрудникам :-). Нашли все легко, хотя ехать пришлось за город. Спасибо за интересное впечатление и приятное общение с консультантами! Удачи вам и процветания!

А
Анастасия
25 жовтня 2016
Получила впечатление на День Рождения. Осталась очень довольна! Сама стрельба и инструктор - незабываемый день, спасибо!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень