35115
 

Подаруй захоплюючу стрільбу з лука для двох!

Шанс відчути себе справжніми лучниками, відвідавши удвох захоплюючий майстер-клас. З секретами влучних попадань познайомить досвідчений інструктор. Він надасть спортивний лук, навчить правильної стрілецької позі, стійкого положення ніг, вірному захоплення рукояті і техніці випускання стріл. Перевірити отримані навички на практиці можна буде, сражая мішені на відстані 10, 15 або 25 метрів. А головне — кількість пострілів абсолютно не обмежена! подробнее...

2 чол. 30 хвилин Використати до 31.01.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 096 раз
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 6 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Стрільба з лука для двох — що це?

Тятива стає продовженням руки, а стріла поцілює просто «в яблучко». Це унікальна можливість осягнути секрети стрільби з одного з найдавніших видів зброї — спортивного лука. Досвідчений інструктор розкриє секрети влучного пострілу і допоможе поцілити статичні мішені на відстані від 10 до 25 м. А головне — стріл може бути скільки завгодно! 

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться на території одного з кращих стрілецьких комплексів України — «Сапсан». Тут на них чекає знайомство з досвідченим інструктором, який продемонструє техніку безпечної стрільби, підбере кожному зброю і видасть стріли. Потім учні дістануть змогу опанувати правильну позу для влучного пострілу, стійке положення ніг, зручний захват рукояті і розворот плечей. Трішки захоплюючої практики — і Щасливчики зможуть самостійно поцілювати просто в «десятку».

Безлімітна кількість стріл

Можна зробити необмежену кількість пострілів за час заняття. Це дозволить не тільки отримати задоволення від захоплюючої стрільби, але й вдосконалити отримані знання на практиці.

Стрільба з різної відстані

Свої сили належить перевірити, поцілюючи мішені з різної відстані: 10, 15 або 25 метрів. А перевірити влучність можна буде поглянувши на папірці, що прикріплено до мішеней.

Необхідна екіпіровка видається

На місці видадуть повний комплект екіпіровки для стрільби з лука. У розпорядженні кожного опиниться крага, що захистить опорну руку від будь-якого випадкового рикошету, і спеціальна рукавичка, що дозволяє з легкістю напинати тятиву.

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

170 відгуків реальних людей

7 липня 2017
Впечатление отличное. Инструктор - знаток своего дела. Где подскажет, где поправит. Вобщем, все было замечательно)

А
Анастасия
14 червня 2017
Подарила данное впечатление своему парню на День рождение.Позвонили с кол-центра и всё доступно объяснили,дорогу тоже нашли без проблем,так как на почту прислали маршрут. Нам всё очень понравилось,инструктор доходчиво всё рассказал и показал,да и сама територия,хороша для отдыха.Спасибо большое,обязательно обратимся ещё!!!

А
Анастасія
12 червня 2017
Дуже хотіла спробувати постріляти з лука і мої подруги допомогли втілити мрію в реальність. Менеджери кол-центру мені все пояснили чітко і грунтовно, до того ж у листі, якого я отримала на пошту була вся необхідна інформація (як дістатися місця, куди телефонувати і т.д.). В захваті від інструктора - грамотно провів інструктаж, розповів багато цікавої інформації, давав дуже корисні поради. Обов'язково спробую ще)))

Ю
Юлия
11 травня 2017
Ребенку подарили сертификат bodo. Он выбрал стрельбу из лука для двоих (для себя и сестры). По организационным вопросам нам все четко обьяснили и организовали. Также дети были в восторги и от самого развлечения. Очень понравилось то, что инструктор хорошо обьяснил, показал как стрелять и все время помагал меньшему ребенку управляться с луком. Мама и папа также попробовали.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень