102293
 

Подаруй стильний манікюр і педикюр!

Експрес-сеанс краси — класичний обрізний манікюр та педикюр. Після того, як майстер видалить кутикулу й надасть нігтям форму, залишиться лише покрити їх гель-лаком соковитого відтінку або безбарвним. Універсальний спосіб відчувати себе на висоті, адже доглянуті руки та ніжки — обов'язкова умова для того, щоб бути впевненою у собі й виглядати на всі сто. детальніше

1 чол. 4 години Використати до 31.07.2017
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 152 рази
1 людина
4 години
Використати до 31.07.2017

Стильний манікюр та педикюр — що це?

Чудова можливість оцінити переваги професійного догляду за руками та ногами. Пропонується класичний обрізний манікюр і педикюр. Обидва сеанси завершаться фінальним покриттям нігтів гель-лаком чи звичайним на вибір. Фінальне зволоження живильним кремом зробить шкіру рук і стоп неймовірно м'якою і допоможе позбутися найменших слідів лущення.

Як все відбувається?

Враження пройде в розкішному б'юті-салоні The Girls. Сеанс манікюру та педикюру — дуже приємний і розслабляючий процес. Спочатку досвідчений майстер приведе в порядок нігті рук та ніг, а потім покриє їх будь-яким гель-лаком. На вибір — велика палітра насичених кольорів.

Класичний обрізний манікюр та педикюр

Традиційні варіанти манікюру й педикюру вважаються найбільш ефективними. Після розпарювання у спеціальній ванні з мильним розчином, професійний майстер акуратно видалить кутикулу й задирки. Нігті на ногах та руках будуть виглядати бездоганно.

Покриття гель-лаком протримається до 2 тижнів

Нігті на руках і ногах покриють якісним гель-лаком, який протримається до 2 тижнів. Можна вибрати будь-який колір на свій смак. За бажанням, є можливість зробити покриття звичайним лаком.

Велика кількість кольорів покриття на вибір

Гостя салону зможе вибрати будь-який колір з палітри гель-лаків. Є як яскраві відтінки, так і ніжні нейтральні тони. 

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей