Подаруйте стильну жіночу стрижку!

подарували вже 1 103 рази
700 грн 1 люд. до 2 годин
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Вислухавши всі побажання клієнтки, майстер підбере відповідну зачіску. Потім стиліст зробить стрижку. Фінальним етапом перевтілення стане укладка на браш, плойку або випрямляч. Це можуть бути недбалі локони, об'ємна зачіска, легка хвиля тощо.

Чому варто спробувати стильну жіночу стрижку

Створювати нову зачіску буде майстер високого класу з досвідом роботи в beauty-сфері. Він допоможе підібрати стрижку, яка підійде клієнтці та підкреслить її зовнішність. Під час процедури використовується косметика світових брендів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

64 відгуки

Наталія
18 лютого 2019
Все дуже сподобалось. Організація послуги була на найвищому рівні. В салоні допомогли підібрати зачіску і професійно виконали стрижку. Всім дякую. До нових зустрічей.
Мария
17 лютого 2019
Очень понравилась стрижка , все просто супер ) мастер удачно подобрала стрижку, давала советы и рекомендации
Ирина
16 лютого 2019
Рекомендую. Отличная атмосфера, супер профессионалы, салон для тех, кто в восторге от результата. Здесь можно как поговорить по душам, так и помолчать. Все на уровне
Сетлана
16 лютого 2019
Сотрудники Bodo в очередной раз порадовали отличным сервисом и квалифицированными, внимательными сотрудниками. Всем, кто решается на покупку сертификата "Стильная стрижка", советую непременно сделать это. Не пожалеете! NY Beauty Laboratory - уютное место, в котором работает приятный, дружелюбный коллектив. Мастер, который занимался моими волосами, уделил мне максимум внимания: ответил на все мои вопросы, учел пожелания, дал советы, вымыл голову с применением разных чудо-средств, сделал стрижку и укладку. Мне понравилось! Спасибо Bodo и Партнёрам.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.