Подаруй стильну чоловічу стрижку!

подарували вже 2 416 разів
400 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт порадиться із майстром щодо моделі майбутньої зачіски. Барбер зможе підібрати ту форму, яка підкреслить потрібні риси обличчя. Доступні будь-які чоловічі стрижки: від класичних до модних варіантів із поголеними скронями. Майстер вимиє чоловікові голову й почне процедуру. Після закінчення моделювання зачіски він знову вимиє волосся, а потім укладе його феном.

Чому ми вибрали барбершоп «ЦирюльникЪ»

У салону є кілька філіалів, які знаходяться в різних частинах міста. Там працюють тільки чоловіки. В інтер'єрі барбершопа переважає ретростиль. При бажанні можна зіграти в PlayStation або погортати журнали.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

33 відгуки

Юлия
27 июля 2018
Вибрали стрижку для сина 14 років на день народження, тому що: 1) підвищити настрій. та додать емоцію 2) підлітковий вік це складно. в тому числі підбать зачіску Сину все сподобалось, оригінальний інтерєр, кваліфікований модельер-стиліст підібрав зачіску та врахував всі вимоги мого "вредненького" сина. Дякуємо за враження
Антон
29 апреля 2018
Всё просто шикарно. С порога нилили вискарику, вежливо и красиво обслужили, стилист на уровне, 10/10!
Антон
19 апреля 2018
Мне сделали классную стрижку с пробором набок! Очень понравилось и мне, и моей девушке! Спасибо БОДО за приятное впечатление!)
Роман
10 февраля 2018
Классное впечатление. Мой барбер был очень внимателен, ко всем просьбам по поводу стрижки и выполнил все пожелания. Остался довольным посетителем и скорее всего постоянным клиентом. Удобное расположение и атмосферная обстановка. Советую это впечатление, отличный подарок.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки