102295
 

Подаруй СПА-догляд для рук і ніг!

Повноцінний СПА-комплекс по догляду за руками та ногами подарує шкірі шовковистість, а нігтям — доглянутість. Сеанс проходить у 3 етапи: пілінг з використанням солі Salt of the Earth, обрізний манікюр і зміцнення нігтів за допомогою високоефективного засобу IBX. детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 73 рази
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017

СПА-догляд для рук та ніг — що це?

Сеанс делікатного догляду за шкірою рук та ніг у затишному салоні краси The Girls. Передбачена дбайлива процедура скрабування і зволоження шкіри, доповнена класичним обрізним манікюром. Використовується мінеральна косметика Salt of the Earth. Головна фішка комплексу по догляду — професійне відновлення нігтів за допомогою інноваційного покриття IBX.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату відвідає салон краси, де її зустріне професійний майстер. Спершу він проведе процедуру пілінгу та зволоження шкіри з допомогою косметики Salt of the Earth. Спочатку розпарять руки й ніжки в соляній ванні, потім на шкіру нанесуть цілющу маску з глини. Наступний етап — пілінг відбілюючим скрабом з морської солі та аромамасел. Після СПА-ритуалу майстер приступить до традиційного обрізного манікюру. Як тільки нігтям нададуть ідеальну форму, їх покриють засобом IBX. Його дія спрямована на відновлення, зміцнення і захист нігтьових пластин.

СПА-ритуал для рук та ніг Salt of the Earth

Збалансований набір процедур, який подарує комплексний догляд шкірі рук ітаніг. Складається з декількох етапів:

  • соляна ванна
  • маска з глини в термоперчатках
  • пілінг відбілюючим скрабом
  • легкий масаж з кремом

Класичний обрізний манікюр і педикюр

Майстер зробить повноцінний обрізний манікюр і педикюр, який довершить образ доглянутою леді. Потім нігті покриють лікувальним складом.

Ефективне відновлюючий покриття для нігтів IBX

Фінальна процедура в комплексі СПА-догляду — нанесення на нігтьову поверхню лікувального засобу IBX. Це інноваційний засіб, який відновлює ніготь зсередини й не пошкоджує його на відміну від традиційних лаків, що містять формальдегід.

2 відгуки від реальних людей