29649
 

Шопінг зі стилістом

Захоплюючий шопінг у компанії модного стиліста в будь-якому торговому центрі або улюблених магазинах! Профі допоможе підібрати стильні поєднання, сформувати правильний гардероб, вибрати готові комплекти до будь-якої нагоди. Це чудовий шанс докорінно змінити свій імідж, радячись із профільним фахівцем, адже кращої консультації і не придумаєш! детальніше

1 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
3 години
Використати до 31.07.2017

Шопінг зі стилістом — що це?

Успішна альтернатива безрезультатному походу по магазинам у пошуках модного одягу. Можливість поповнити свій гардероб оригінальними речами та аксесуарами, які дозволять створити нові поєднання та підкреслити почуття стилю. Ідеальним порадником у подібних справах стане професійний стиліст.

Як все відбувається?

Щаслива володарка сертифікату заздалегідь домовиться зі стилістом про місце зустрічі. Це може бути її улюблений бутік або великий торговий центр із безліччю модних магазинів. Очі як завжди будуть горіти й розбігатися в пошуках обновок, але в цей раз незліченна кількість красивого одягу та аксесуарів не викличе розгубленості. Достатньо лише кількох вдалих примірок — і вже через 3 години приємних пригод у модниці буде ідеально підібраний гардероб або навіть новий імідж! 

Супровід персонального стиліста

Персональний стиліст — норма життя для «зірок» естради та інших публічних осіб. Тепер у модниці буде можливість відчути почерк справжнього професіонала. Він допоможе:

  • підібрати стильні поєднання
  • сформувати правильний гардероб
  • вибрати готові комбінації на будь-який випадок

Індивідуальний підхід

Стиліст врахує усі побажання модниці, а також особливості її фігури та типажу. Залежно від цього, вони разом підберуть стильні образи на будь-який випадок життя! Тепер у гардеробі модниці будуть як строгі офісні костюми, так і витончені коктейльні сукні.

Місце шопінгу на вибір

Покупки можна запланувати в одному з найбільших торгових центрів Києва або віддати перевагу маленькому магазинчику. Будуть вибрані таке місце шопінгу та бюджет покупок, яким модниця надасть перевагу.

Місце проведення враження

16 відгуків реальних людей