Подаруйте квитки в сферичний кінотеатр для двох!

подарували вже 4 445 разів
2 людини
1 сеанс
Проходить у групі
Доступно з 5 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Перегляд повнокупольного кіно в спеціально обладнаному кінотеатрі. Друзі займуть попередньо заброньовані місця в залі. Доступні фільми різних тематик: від пошуків темної матерії до еволюції уявлень людей про космос. Залежно від вибраного фільму сеанс у середньому триває 30 хвилин.

Чому ми вибрали кінотеатр Teleport360

Зал оснащений сучасною проекційною системою і повнокупольним екраном 360 градусів. Перед початком сеансу або після його закінчення можна відпочити в лаунж-кафе на території кінотеатру. У закладі працює власна кухня. В афіші представлені різні жанри мультфільмів і кіно для дітей та дорослих.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

47 відгуків

Людмила
15 лютого 2019
Ходили с парнем в Сферический кинотеатр, это был его подарок с bodo на нг. Впечатления остались только приятные) сделал выбор дня буквально за сутки, но на места это роли не сыграло , сидели по центру. А ходили мы на 14 февраля, это лучшее времяпровождение в такой день) так же на територии хороший бар) где можно было скоротать время так как приехали немного раньше.
Анастасия
15 лютого 2019
Все понравилось, спасибо за впечатление
Екатерина
14 лютого 2019
Ходили всей семьёй, понравилось, красочно, но если в физике 'чайник'), то ничего не понятно
Анжеличка
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002345234555
Было интересно впервые побывать в сферическом кинотеатре. Такое развлечение понравится детям. Было бы супер посмотреть на сферическом экране полнометражный фильм: комедию или ужастик. Бодо как всегда на высоте!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.