Подаруй майстер-клас з малюнків на воді!

подарували вже 1 645 разів
1200 грн 2 люд. до 90 хв.
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 5 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На занятті викладач допоможе опанувати техніку ебру — мистецтво малювання на воді. Виводити візерунки і комбінувати кольори новачки будуть в ємності зі спеціальним розчином. Учні дізнаються, як правильно розділяти межі між елементами малюнку, використовуючи для цього спеціальні пензлики. Протягом уроку друзі намалюють до 5 картин залежно від масштабів і складності зображень. На завершення майстер допоможе перенести малюнки на папір А3 або А4. Готові роботи можна буде забрати додому, коли вони висохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію Irich Ebru

Папір та спеціальні фарби викладач видає на місці. У школі використовують тільки натуральні матеріали для малювання. Пензлі зроблені з деревини рожевого куща або з кінського волоса. В'язкість води збільшена шляхом додавання нектару особливої східної рослини.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

36 відгуків

Марина
7 августа 2018
https://www.facebook.com/100001399382535
Ездила с дочкой 6 лет. получили невероятно приятные эмоции! восторг от рисования, от учителя, от рассказов про эту технику! успели нарисовать по 5 картин, и это только начало:)! решили, что поедем еще не раз!
Оксана
24 июля 2018
Дуже сподобалося!
Ольга
16 мая 2018
https://plus.google.com/101465810766130588369
Сертификат мне подарили на день рождения (для 2х). Понравилось, что я смогла записаться за 2 дня до желаемой даты. Сам процесс очень увлекательный, будет интересен как и детям, так и взрослым. Место проведения было в центре Киева, недалеко от Андреевского спуска. За отведенное время мы успели нарисовать по 4 картины и совсем не устали. Мастер очень крутая и позитивная, отвечала на все вопросы, рассказывала, показывала, все время был полный интерактив. Если вы или тот, кому вы дарите сертификат, любите все новое, творческое, и вы усидчивы, то это для вас. Или же вы думаете, что не умеете рисовать, то рисунки на воде покажут вам возможность, как уметь рисовать без навыков. А прогресс в своих навыках рисования на воде вы увидите сразу уже на второй картине.
Александр
12 марта 2018
Нам с женой очень понавилось. Каждый за время занятия нарисовал 4 картины. Очень просто рисовать и результаты сохранены на бумаге.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки