101124
 

Подаруй майстер-клас з малювання на воді Ебру!

Творче відкриття - знайомство з унікальним давньосхідним мистецтвом малювання на воді, що носить назву «Ебру». Картини за допомогою натуральних соковитих фарб створюються просто на поверхні води, а після - переносяться на спеціальний папір формату А3. Незвичайне заняття для двох гостей нагадає сеанс арт-терапії, адже кожен зможе створити по 4-5 картин з хитромудрими візерунками. Найяскравіші фантазії знайдуть своє втілення на воді! детальніше...

2 чол. 80 хвилин Використати до 31.08.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 181 раз
2 людини
80 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 31.08.2017

Малюнки на воді - що це?

Давньосхідне мистецтво малювання на воді - Ебру. Унікальність цієї старовинної техніки полягає у способі нанесення фарб. Мазки робляться прямо на поверхні води, а коли картину завершено, зображення переноситься на спеціальний папір. Аркуш акуратно прикладається зверху, малюнок легко передруковується, а далі відбувається маленьке диво - вода у піддоні стає абсолютно прозорою! Можна малювати ще і ще!

Як все відбувається?

Ебру - це одночасно і дуже просто, і дуже складно, тому без допомоги професійного майстра не обійтися. На Щасливчиків чекає знайомство зі своїм наставником, який розповість їм про тонкощі техніки живопису, допоможе засвоїти корисні художні прийоми. Для створення картин будуть використовувати спеціальне «плаваюче полотно» - піддон з кристально-чистою водою. В руках у Щасливчиків опиняться пензлі і набір яскравих фарб. Найвигадливішим чином мазки будуть розтікатися по воді, створюючи неповторні «танцюючі» візерунки. Створені картини легко можна перенести на папір. Загалом близько 4-5 власних творів залишиться на згадку кожному.

Творча релаксотерапія

Спостерігати за рухом фарб на воді можна годинами - це своєрідна медитація в русі. Можливість не тільки зануритися до світу кольору і хитромудрих форм, але й відмінний шанс розслабитися. Саме займаючись творчістю Ебру, на мудрому Сході відпочивали знатні особи.

Фарби з натуральних матеріалів

Для створення Ебру використаються винятково натуральні компоненти. Спеціальні рідкі фарби складаються з води з додаванням різних кольорових пігментів. Навіть пензлі для малювання традиційно виготовляються з кінського волосу і стебла троянди.

Кожен створить по 4-5 картин!

Під час заняття кожен зможе створити на «плаваючому» полотні до 5 унікальних картин. Їх перенесуть на спеціальний папір формату А3. Коли фарби підсохнуть, художні творіння можна буде забрати на згадку.

Місце проведення враження:

Творча студія Золотий Ангеліни "ART-DESIGN"
Місце зустрічі погоджується з майстром. Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

13 лютого 2017
Очень понравился мастер-класс! Муж пошел со мной "за компанию", но потом увлекся и с удовольствием рисовал. Получили массу новых впечатлений и положительных эмоций. Спасибо мастеру за проведенное время и незабываемый опыт такого необычного рисования!

9 вересня 2016
Мастер класс по рисункам подарили дочке на 6 лет друзья. Приехали вместе со старшей, 8 лет. Очень понравилось не только им, но и нам с мужем. Первый раз видели что-то подобное, а процесс переноса рисунка на бумагу вообще что-то!!!! Времени , наверное , надо часа 3 :) в следующий раз пойдем все вместе

Ю
Юлия
31 серпня 2016
На мастер класс по рисованию на воде мы ходили с пятилетней дочкой, она была в восторге! Для ребенка - удовольствие от экспериментирования с необычными приёмами рисования, для меня - релаксация чистой воды.

25 липня 2016
2 раза были на данном впечатлении (Эбру-рисунки на воде). Оба от bodo. Очень понравилось. Первый раз было немного необычно. Мы совершенно не знали, что это такое . Второй раз шли уже более уверенно . И рисунки получились со смыслом. Стоит попробовать каждому! Это хорошая эмоциональная разрядка! Плохо получится здесь не может! Подходит и детям , и взрослым! В Николаеве находится около Водолея.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень