101124
 

Подаруй майстер-клас з малювання на воді Ебру!

Творче відкриття - знайомство з унікальним давньосхідним мистецтвом малювання на воді, що носить назву «Ебру». Картини за допомогою натуральних соковитих фарб створюються просто на поверхні води, а після - переносяться на спеціальний папір формату А3. Незвичайне заняття для двох гостей нагадає сеанс арт-терапії, адже кожен зможе створити по 4-5 картин з хитромудрими візерунками. Найяскравіші фантазії знайдуть своє втілення на воді! детальніше

2 чол. 80 хвилин Використати до 31.07.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 155 раз
2 людини
80 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 5 років

Малюнки на воді - що це?

Давньосхідне мистецтво малювання на воді - Ебру. Унікальність цієї старовинної техніки полягає у способі нанесення фарб. Мазки робляться прямо на поверхні води, а коли картину завершено, зображення переноситься на спеціальний папір. Аркуш акуратно прикладається зверху, малюнок легко передруковується, а далі відбувається маленьке диво - вода у піддоні стає абсолютно прозорою! Можна малювати ще і ще!

Як все відбувається?

Ебру - це одночасно і дуже просто, і дуже складно, тому без допомоги професійного майстра не обійтися. На Щасливчиків чекає знайомство зі своїм наставником, який розповість їм про тонкощі техніки живопису, допоможе засвоїти корисні художні прийоми. Для створення картин будуть використовувати спеціальне «плаваюче полотно» - піддон з кристально-чистою водою. В руках у Щасливчиків опиняться пензлі і набір яскравих фарб. Найвигадливішим чином мазки будуть розтікатися по воді, створюючи неповторні «танцюючі» візерунки. Створені картини легко можна перенести на папір. Загалом близько 4-5 власних творів залишиться на згадку кожному.

Творча релаксотерапія

Спостерігати за рухом фарб на воді можна годинами - це своєрідна медитація в русі. Можливість не тільки зануритися до світу кольору і хитромудрих форм, але й відмінний шанс розслабитися. Саме займаючись творчістю Ебру, на мудрому Сході відпочивали знатні особи.

Фарби з натуральних матеріалів

Для створення Ебру використаються винятково натуральні компоненти. Спеціальні рідкі фарби складаються з води з додаванням різних кольорових пігментів. Навіть пензлі для малювання традиційно виготовляються з кінського волосу і стебла троянди.

Кожен створить по 4-5 картин!

Під час заняття кожен зможе створити на «плаваючому» полотні до 5 унікальних картин. Їх перенесуть на спеціальний папір формату А3. Коли фарби підсохнуть, художні творіння можна буде забрати на згадку.

Місце проведення враження

25 відгуків реальних людей