101124
 

Подаруй майстер-клас з малювання на воді Ебру!

Творче відкриття — знайомство з унікальним древневосточным мистецтвом малювання на воді, що має назву «ебру». Картини з допомогою натуральних соковитих фарб створюються прямо на поверхні води, а після — переносяться на спеціальну папір формату А3. Незвичайне заняття для двох гостей нагадає сеанс арт-терапії, адже кожен зможе створити по 4-5 картин з хитромудрими візерунками. Найяскравіші фантазії знайдуть своє втілення на воді! подробнее...

2 чол. 80 хвилин Використати до 30.09.2017
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 214 раз
2 людини
80 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 30.09.2017

Малюнки на воді - що це?

Давньосхідне мистецтво малювання на воді - Ебру. Унікальність цієї старовинної техніки полягає у способі нанесення фарб. Мазки робляться прямо на поверхні води, а коли картину завершено, зображення переноситься на спеціальний папір. Аркуш акуратно прикладається зверху, малюнок легко передруковується, а далі відбувається маленьке диво - вода у піддоні стає абсолютно прозорою! Можна малювати ще і ще!

Як все відбувається?

Ебру - це одночасно і дуже просто, і дуже складно, тому без допомоги професійного майстра не обійтися. На Щасливчиків чекає знайомство зі своїм наставником, який розповість їм про тонкощі техніки живопису, допоможе засвоїти корисні художні прийоми. Для створення картин будуть використовувати спеціальне «плаваюче полотно» - піддон з кристально-чистою водою. В руках у Щасливчиків опиняться пензлі і набір яскравих фарб. Найвигадливішим чином мазки будуть розтікатися по воді, створюючи неповторні «танцюючі» візерунки. Створені картини легко можна перенести на папір. Загалом близько 4-5 власних творів залишиться на згадку кожному.

Творча релаксотерапія

Спостерігати за рухом фарб на воді можна годинами - це своєрідна медитація в русі. Можливість не тільки зануритися до світу кольору і хитромудрих форм, але й відмінний шанс розслабитися. Саме займаючись творчістю Ебру, на мудрому Сході відпочивали знатні особи.

Фарби з натуральних матеріалів

Для створення Ебру використаються винятково натуральні компоненти. Спеціальні рідкі фарби складаються з води з додаванням різних кольорових пігментів. Навіть пензлі для малювання традиційно виготовляються з кінського волосу і стебла троянди.

Кожен створить по 4-5 картин!

Під час заняття кожен зможе створити на «плаваючому» полотні до 5 унікальних картин. Їх перенесуть на спеціальний папір формату А3. Коли фарби підсохнуть, художні творіння можна буде забрати на згадку.

Місце проведення враження:

Творча студія Золотий Ангеліни "ART-DESIGN"
Місце зустрічі погоджується з майстром. Показати на мапі

28 відгуків реальних людей

6 березня 2017
В захваті були не лише діти, а й дорослі! Чарівний процес :)

А
Александр
1 березня 2017
Рисунки на воде, как это было? Нашей дочке (6 лет) подарили мастер класс Рисунки на воде, к слову ребенок очень любит рисовать. Мы всей семьей получили массу положительных эмоций, на мастер классе сотворили мы аж 6 картин. Картины получились очень яркий, красочные, сочные. Картины в этой технике получаются какие-то как из сказки. Тренеру отдельное спасибо, помогала, направляла, советовала...
Рисунки на воде, как это было? Нашей дочке (6 лет) подарили мастер класс Рисунки на воде, к слову ребенок очень любит рисовать. Мы всей семьей получили массу положительных эмоций, на мастер классе сотворили мы аж 6 картин. Картины получились очень яркий, красочные, сочные. Картины в этой технике получаются какие-то как из сказки. Тренеру отдельное спасибо, помогала, направляла, советовала. Ребенок в восторге, осталось оформить наши, без преувеличения, шедевры в рамки. Подойдет как для детей так и для взрослых. Советую.

13 лютого 2017
Очень понравился мастер-класс! Муж пошел со мной "за компанию", но потом увлекся и с удовольствием рисовал. Получили массу новых впечатлений и положительных эмоций. Спасибо мастеру за проведенное время и незабываемый опыт такого необычного рисования!

9 вересня 2016
Мастер класс по рисункам подарили дочке на 6 лет друзья. Приехали вместе со старшей, 8 лет. Очень понравилось не только им, но и нам с мужем. Первый раз видели что-то подобное, а процесс переноса рисунка на бумагу вообще что-то!!!! Времени , наверное , надо часа 3 :) в следующий раз пойдем все вместе

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень