101124
 

Подаруй майстер-клас з малюнків на воді!

Творче відкриття — знайомство з унікальним давньосхідним мистецтвом малювання на воді, що має назву «ебру». Картини за допомогою натуральних соковитих фарб створюються прямо на поверхні води, а після — переносяться на спеціальний папір формату А3. Незвичайне заняття для двох гостей нагадає сеанс арт-терапії, адже кожен зможе створити по 4-5 картин із хитромудрими візерунками. Найяскравіші фантазії знайдуть своє втілення на воді! детальніше...

2 люд. 80 хвилин Використати до 30.11.2018
1 200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 526 раз
2 людини
80 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2018

Малюнки на воді — що це?

Давньосхідне мистецтво малювання на воді — Ебру. Унікальність цієї старовинної техніки полягає у способі нанесення фарб. Мазки робляться прямо на поверхні води, а коли картину завершено, зображення переноситься на спеціальний папір. Аркуш акуратно прикладається зверху, малюнок легко передруковується, а далі відбувається маленьке диво — вода у піддоні стає абсолютно прозорою! Можна малювати ще й ще!

Як все відбувається?

Ебру — це одночасно й дуже просто, й дуже складно, тому без допомоги професійного майстра не обійтися. На Щасливчиків чекає знайомство зі своїм наставником, який розповість їм про тонкощі техніки живопису, допоможе опанувати корисні художні прийоми. Для створення картин будуть використовувати спеціальне «плаваюче полотно» — піддон із кристально-чистою водою. У руках у Щасливчиків опиняться пензлі та набір яскравих фарб. Найвигадливішим чином мазки будуть розтікатися водою, створюючи неповторні «танцюючі» візерунки. Створені картини легко можна перенести на папір. Загалом близько 4-5 власних творів залишиться на згадку кожному.

Творча релаксотерапія

Спостерігати за рухом фарб на воді можна годинами — це своєрідна медитація в русі. Можливість не тільки зануритися до світу кольору та хитромудрих форм, але й відмінний шанс розслабитися. Саме займаючись творчістю ебру, на мудрому Сході відпочивали знатні особи.

Фарби з натуральних матеріалів

Для створення ебру використаються винятково натуральні компоненти. Спеціальні рідкі фарби складаються з води з додаванням різних кольорових пігментів. Навіть пензлі для малювання традиційно виготовляються з кінського волосу й стебла троянди.

Кожен створить по 4-5 картин!

Під час заняття кожен зможе створити на «плаваючому» полотні до 5 унікальних картин. Їх перенесуть на спеціальний папір формату А3. Коли фарби підсохнуть, художні творіння можна буде забрати на згадку.

Місце проведення враження:

Творча студія Золотий Ангеліни "ART-DESIGN"
Місце зустрічі погоджується з майстром. Показати на мапі

34 відгуків реальних людей

О
Ольга
16 травня 2018
Сертификат мне подарили на день рождения (для 2х). Понравилось, что я смогла записаться за 2 дня до желаемой даты. Сам процесс очень увлекательный, будет интересен как и детям, так и взрослым. Место проведения было в центре Киева, недалеко от Андреевского спуска. За отведенное время мы успели нарисовать по 4 картины и совсем не устали. Мастер очень крутая и позитивная, отвечала на все вопросы...
Сертификат мне подарили на день рождения (для 2х). Понравилось, что я смогла записаться за 2 дня до желаемой даты. Сам процесс очень увлекательный, будет интересен как и детям, так и взрослым. Место проведения было в центре Киева, недалеко от Андреевского спуска. За отведенное время мы успели нарисовать по 4 картины и совсем не устали. Мастер очень крутая и позитивная, отвечала на все вопросы, рассказывала, показывала, все время был полный интерактив. Если вы или тот, кому вы дарите сертификат, любите все новое, творческое, и вы усидчивы, то это для вас. Или же вы думаете, что не умеете рисовать, то рисунки на воде покажут вам возможность, как уметь рисовать без навыков. А прогресс в своих навыках рисования на воде вы увидите сразу уже на второй картине.

А
Александр
12 березня 2018
Нам с женой очень понавилось. Каждый за время занятия нарисовал 4 картины. Очень просто рисовать и результаты сохранены на бумаге.

Ю
Юлия
11 вересня 2017
Это был восторг! Особенно для ребенка (мальчик 7 лет). Ранее не замечала в нем такой усидчивости, с которой он творил все полтора часа! Сын требует повторения! Урок был только для нас и только с нами. Мастеру Юлии - отдельная благодарность!!! Спасибо за незабываемое впечатление!

С
Сергей Франчук
20 липня 2017
Все очень понравилось. Дети получили массу положительных эмоций. Спасибо за прекрасно организованный мастер-класс. Картины застеклили и повесили на стену как картины. Отдельное огромное спасибо девушке, которая проводила сам мастер-класс. Очень милый и доброжелательный человек. Удачи Вам и успехов.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень