Подаруйте майстер-клас з малюнків на воді!

подарували вже 1 893 рази
1200 грн 2 люд. до 90 хв.
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 5 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

На занятті викладач допоможе опанувати техніку ебру — мистецтво малювання на воді. Виводити візерунки і комбінувати кольори новачки будуть в ємності зі спеціальним розчином. Учні дізнаються, як правильно розділяти межі між елементами малюнку, використовуючи для цього спеціальні пензлики. Протягом уроку друзі намалюють до 5 картин залежно від масштабів і складності зображень. На завершення майстер допоможе перенести малюнки на папір А3 або А4. Готові роботи можна буде забрати додому, коли вони висохнуть.

Чому ми вибрали творчу студію Irich Ebru

Папір та спеціальні фарби викладач видає на місці. У школі використовують тільки натуральні матеріали для малювання. Пензлі зроблені з деревини рожевого куща або з кінського волоса. В'язкість води збільшена шляхом додавання нектару особливої східної рослини.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

55 відгуків

Лилия
20 березня 2019
https://www.facebook.com/699863423
Впечатлений после посещения мероприятия осталось ну целое море! Позитив и хорошее настроение сопровождает ещё до сих пор спустя почти неделю. Очень хочу вернуться на рисунки на воде вместе с детками. Теперь понимаю, что подходит такой вид досуга и взрослым и детям! Любителям расслабляться с помощью рисования или вышивания рекомендую посетить этот замечательный мастер класс! Спасибо мастеру!
Татьяна
19 березня 2019
Замечательный мастер-класс! Дочери 3,5 года, она вполне успешно справилась, благодаря таланту и отношению мастера Иры, которая нас просто очаровала :) Само искусство завораживает, оторваться невозможно. Время пролетело незаметно. Эмоция действительно незабываемая, как новогоднее волшебство в детстве :) Кто еще не попробовал - обязательно нужно попробовать :)
Мария
17 березня 2019
https://www.facebook.com/100012647070579
Было очень интересно, захватывает в первых минут.
Ярослава
14 березня 2019
Спасибо за оригинальный подарок! Я была на мастер классе по живописи в технике эбру. Очень, очень понравилось! Действительно впечатление останется на долго!!! Желаю успехов, bodo!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.