Подаруйте прокат електровелосипеда!

подарували вже 27 рази
1 людина
1 день
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Новачок матиме у своєму розпорядженні пауербайк — велосипед з електричним приводом. Інструктор підбере йому відповідний транспорт і видасть захисне екіпірування: шолом, налокітники та наколінники. Після короткого навчання райдер зможе випробувати велосипед у дії. Кататися можна територією Експоцентру або Оболонською набережною.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

У місті є два центри прокату. Взяти велосипед можна на весь день — з 9:00 до 21:00. В асортименті — кращі моделі, які здатні розвинути швидкість до 30 км/год. Пауербайки обладнані бортовими комп'ютерами, які показують заряд акумулятора та загальний пробіг. Кататися можна як асфальтом, так і бездоріжжям.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
22 серпня 2018
нам с подругой очень понравилось) выдали хорошую экипировку, что порадовало. Не разломанные какие-то налокотники советских времен, а качественную защиту. Теперь о самой поездке - катались по Оболонской набережной, так как близко к дому) электровелосипед - это нечто. Мы катались даже по песку, велик в песке не тонул. Нам очень понравилось, довольны)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.