102531
 

Подаруй прогулянку в темряві!

Незвичайна прогулянка без світла — жодних ламп, ліхтарів або допоміжних гаджетів. Четверо друзів опиняться у повній темряві — вона допоможе їм «побачити» світ, яким його відчувають незрячі люди. Учасники отримають незвичайний досвід: навчаться орієнтуватися в просторі на дотик і виконувати звичні дії в незвичайних умовах. Провідником буде незрячий гід, який допоможе впоратися з завданнями та пройти шлях до кінця. Прогулянка триває до 90 хвилин. детальніше...

4 люд. 90 хв Використати до 30.11.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 381 раз
4 людини
90 хв
Не залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка в темряві — що це?

90 хвилин без освітлення у супроводі незрячого гіда. Щасливчик та його друзі дізнаються все про життя без зору: познайомляться з азбукою Брайля, навчаться сприймати навколишній світ на дотик і виконувати повсякденні завдання в абсолютній темряві. Провідник допоможе учасникам освоїтися в незвичних умовах та буде супроводжувати друзів протягом всієї прогулянки.

Як все відбувається?

Щасливчик з трьома друзями відвідає музей в темряві «Три після опівночі». На місці їх зустріне гід, з яким компанія пройде ланцюжок з 5 кімнат. Друзі опиняться в різних ситуаціях без світла — у будинку, на жвавій вулиці чи на природі. Учасники будуть слідувати вказівкам провідника та виконувати завдання, які в незвичайній обстановці стануть не такими легкими, як раніше. Всього компанія проведе в темряві до 90 хвилин.

Унікальний формат

«Три після опівночі» відрізняється від звичайного музею. Друзі відвідають не просто екскурсію у супроводі гіда — вони відправляться на прогулянку по темряві, яка допоможе зануритися в світ незрячих людей.

90 хвилин в повній темряві

Компанія проведе 1,5 години без освітлення. Всім учасникам доведеться випробувати свій слух, нюх, дотик та смак, а також опинитися в життєвих ситуаціях, з якими незрячі люди стикаються щодня.

5 кімнат

Щасливчика і його друзів чекають п'ять реалістичних інтерактивних зон. Кожну локацію компанія зможе дослідити навпомацки — торкатися експонатів, відкривати двері та багато іншого. Всього ігровий простір займає 150 квадратних метрів.

Місце проведення враження:

Три після півночі - Музей в темряві
м. Золоті ворота, вул. О. Гончара, 45-В Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

10 жовтня 2017
Очень интересное место! Реально путешествие в другой мир с новыми ощущениями и эмоциями! Гиды - отличные экскурсоводы по своему миру. Организаторы большие молодцы за то, что сотворили этот проект. После прохождения впечатления уходишь чувством гордости - чувством гордости за людей без зрения. И выйдя на улицу с жадностью все рассматриваешь с улыбкой на лице. Однозначно крутые впечатления!

І
Ірина
27 вересня 2017
Чи мріяли Ви колись побувати на іншій планеті? Там, де багато всього цікавого й невідомого? Вчора ми отримали великий досвід прогулянки у темпряві, ми сприймали навколишнє зовсім по-новому, ми змінили ставлення до проблем оточуючих людей з вадами зору, нас вразили методи спілкування, листування й новітні технології. Ви уявляєте, що программа в IFone дозволяє без обмежень користуватися сліпим...
Чи мріяли Ви колись побувати на іншій планеті? Там, де багато всього цікавого й невідомого? Вчора ми отримали великий досвід прогулянки у темпряві, ми сприймали навколишнє зовсім по-новому, ми змінили ставлення до проблем оточуючих людей з вадами зору, нас вразили методи спілкування, листування й новітні технології. Ви уявляєте, що программа в IFone дозволяє без обмежень користуватися сліпим людям соцмережами, чатати? Ця програма допомагає робити фото та розповідає про них в деталях. Вона також допомагає розрізняти купюри. Чи знали Ви, що купюри можна розрізнти на дотик тільки деякий час, а потім вони зношуються? А чи знали Ви, що писати листи шрифтом Брайля необхідно у дзеркальному виді за допомогою бумаги та шило?

С
Соломія
19 червня 2017
Серед усіх вражень, які були у моїй коробочці-подарунку, я вибрала саме це, адже "прогулянка у темряві" звучить ну дуууже таємничо) Що я можу сказати - це просто вау. Враження і досвід, які я отримала, важко порівняти з чимось конкретним. Ти ніби проживаєш життя сліпої людини, сприймаєш все, що навколо тебе геть по-іншому. Раджу спробувати кожному!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень