102531
 

Подаруй прогулянку в темряві!

Гості випробують свій слух та нюх, а також опиняться в ситуаціях, з якими незрячі люди стикаються щодня. Компанію буде супроводжувати гід — він покаже шлях із кімнати у кімнату й дасть завдання. Гості дізнаються все про життя без зору, навчаться сприймати навколишній світ на дотик і виконувати повсякденні завдання в абсолютній темряві. детальніше...

4 люд. 90 хв. Використати до 30.04.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 535 раз
4 людини
90 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Гості випробують свій слух та нюх, а також опиняться в ситуаціях, з якими незрячі люди стикаються щодня. Компанію буде супроводжувати гід — він покаже шлях із кімнати у кімнату й дасть завдання. Друзі дізнаються все про життя без зору, навчаться сприймати навколишній світ на дотик і виконувати повсякденні завдання в абсолютній темряві.

Чому ми вибрали музей в темряві «Три після півночі»

Це перший в Україні музей, де всі екскурсії відбуваються в абсолютній темряві та в супроводі незрячих гідів. Ігровий простір займає 5 кімнат загальною площею 150 м². Кожну локацію можна досліджувати на дотик — чіпати експонати, відкривати двері тощо. Музей розташований у 10 хвилинах ходьби від станції метро «Золоті ворота».

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Три після півночі - Музей в темряві
м. Золоті ворота, вул. О. Гончара, 45-В Показати на мапі

4 відгуки

А
Андрей
16 липня 2018
Отзыв должен отвечать на вопрос: стоит ли идти? Однозначно да. При чем я лично считаю, что подобное времяпровождение это инвестиция в себя. Впечатления незабываемые. Опыт неповторимый. Если вам интересно узнавать новое о себе и мире, обязательно попробуйте. Прогулка в темноте, по иронии, откроет вам глаза на многое. Сервис отличный, встреча тёплая и комфортная, гид становится другом...
Отзыв должен отвечать на вопрос: стоит ли идти? Однозначно да. При чем я лично считаю, что подобное времяпровождение это инвестиция в себя. Впечатления незабываемые. Опыт неповторимый. Если вам интересно узнавать новое о себе и мире, обязательно попробуйте. Прогулка в темноте, по иронии, откроет вам глаза на многое. Сервис отличный, встреча тёплая и комфортная, гид становится другом. Чувствуется, что о тебе заботятся и подходят к работе с душой. Благодарю всех, кто учавствовал в этом, это классно)

10 жовтня 2017
Очень интересное место! Реально путешествие в другой мир с новыми ощущениями и эмоциями! Гиды - отличные экскурсоводы по своему миру. Организаторы большие молодцы за то, что сотворили этот проект. После прохождения впечатления уходишь чувством гордости - чувством гордости за людей без зрения. И выйдя на улицу с жадностью все рассматриваешь с улыбкой на лице. Однозначно крутые впечатления!

І
Ірина
27 вересня 2017
Чи мріяли Ви колись побувати на іншій планеті? Там, де багато всього цікавого й невідомого? Вчора ми отримали великий досвід прогулянки у темпряві, ми сприймали навколишнє зовсім по-новому, ми змінили ставлення до проблем оточуючих людей з вадами зору, нас вразили методи спілкування, листування й новітні технології. Ви уявляєте, що программа в IFone дозволяє без обмежень користуватися сліпим...
Чи мріяли Ви колись побувати на іншій планеті? Там, де багато всього цікавого й невідомого? Вчора ми отримали великий досвід прогулянки у темпряві, ми сприймали навколишнє зовсім по-новому, ми змінили ставлення до проблем оточуючих людей з вадами зору, нас вразили методи спілкування, листування й новітні технології. Ви уявляєте, що программа в IFone дозволяє без обмежень користуватися сліпим людям соцмережами, чатати? Ця програма допомагає робити фото та розповідає про них в деталях. Вона також допомагає розрізняти купюри. Чи знали Ви, що купюри можна розрізнти на дотик тільки деякий час, а потім вони зношуються? А чи знали Ви, що писати листи шрифтом Брайля необхідно у дзеркальному виді за допомогою бумаги та шило?

С
Соломія
19 червня 2017
Серед усіх вражень, які були у моїй коробочці-подарунку, я вибрала саме це, адже "прогулянка у темряві" звучить ну дуууже таємничо) Що я можу сказати - це просто вау. Враження і досвід, які я отримала, важко порівняти з чимось конкретним. Ти ніби проживаєш життя сліпої людини, сприймаєш все, що навколо тебе геть по-іншому. Раджу спробувати кожному!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень