2170
 

Подаруй прогулянку на сігвеї!

Цілих 45 хвилин катання на оригінальному електричному самокаті — сігвеї. Його унікальність полягає у способі управління: стоячи на платформі з двома масивними колесами і тримаючись за високе кермо, потрібно нахиляти тіло у різні боки. Саме так сігвей приводиться до руху, повертає і гальмує. За бажанням, його можна розігнати аж до 20 км/год. А завдяки спеціальним сенсорним датчикам, що розподіляють вагу, сігвей відмінно балансує. 5-хвилинний інструктаж від професіонала дозволить одразу ж відправитися на самостійну прогулянку по Маріїнському парку. детальніше...

1 чол. 45 хвилин Використати до 31.08.2017
1 людина
45 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Прогулянка на segway — що це?

Захоплююча прогулянка на унікальному американському електросамокаті — сігвеї. Це платформа з двома колесами, між якими розташовано кермо. Випроставшись на сігвеї у повний зріст, можна пересуватися по рівній поверхні зі швидкістю до 20 км/год. Катання відбувається у мальовничому Маріїнському парку.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає пункт прокату, що розташований у Маріїнському парку, в 5 хвилинах від Європейської площі. Тут на нього чекає знайомство з досвідченим інструктором, який у лічені хвилини навчить правильно керувати сігвеєм, чітко потрапляти у повороти і впевнено утримувати рівновагу. Коли Щасливчик відчує, що освоївся з керуванням, він зможе одразу ж відправитися на незабутню прогулянку звивистими парковими алеями. Йому нікуди не сховатися від захоплених поглядів перехожих!

Катання в Маріїнському парку

Враження проходить на території Маріїнського парку — одного з найкрасивіших у столиці. Доглянута територія, звивисті алеї з рівною поверхнею і мальовнича місцевість роблять цей куточок природи просто ідеальним місцем для прогулянок на сігвеї.

Легкий в управлінні

Навчитися керувати сігвеєм можна усього за 5 хвилин. Його облаштовано сенсорними датчиками, які зчитують дії пасажира. Так, щоб змусити його рухатися досить трішки нахилити корпус тіла вперед у потрібному напрямку, тримаючись при цьому за кермо. Зупинка і рух назад здійснюється за таким самим принципом.

Унікальна система балансування

Цікава особливість електросамокату в тому, що він не перевертається. Ефект стійкості досягається завдяки спеціальним гіроскопам, що ідеально балансують транспортний засіб.

Місце проведення враження:

Segway-клуб
м. арсенальна, Маріїнський парк. Показати на мапі

221 відгук

11 грудня 2016
Попробовали впечатления вдвоём с мужем. Очень понравилось! Было весело, экстремально и увлекательно. Время пролетело незаметно. Рекомендуем всем!

Е
Евгения
23 листопада 2016
Сертификат мне подарили на день рождения еще в июне, а покатались только в средине ноября). Нам все очень понравилось. Я каталась с дочкой. Несмотря на растаявший снег и холодный ветер, было достаточно весело, правда руки подмерзли). К организации мероприятия вообще никаких претензий: 100 раз перезвонили и все рассказали, все показали. В общем, рекомендую!

8 листопада 2016
Еще в июле подарила родителям впечатления Bodo в подарок на годовщину свадьбы (10 вариантов). Они выбрали тест-драйв на сигвеях, т.к. по отзывам должно было быть весело и интересно, мы давно хотели попробовать. В итоге когда мы пришли получать впечатление 27 октября оказалось это не просто весело, а супер круто! Мы пришли в парк на полчаса раньше, но нас уже ждали; все понятно, быстро...
Еще в июле подарила родителям впечатления Bodo в подарок на годовщину свадьбы (10 вариантов). Они выбрали тест-драйв на сигвеях, т.к. по отзывам должно было быть весело и интересно, мы давно хотели попробовать. В итоге когда мы пришли получать впечатление 27 октября оказалось это не просто весело, а супер круто! Мы пришли в парк на полчаса раньше, но нас уже ждали; все понятно, быстро объяснили и через 5 минут мы уже носились по парку и хохотали во весь голос (а родителям, к сведению, уже за 50 :) Это вправду нереально смешно, забавно, весело и интересно - а настроение потом на весь день обеспечено - даже прохожие улыбались и умилялись нам! И это все не смотря на холодную, серую, влажную погоду в тот день. Очень рекомендую в любом возрасте, любому человеку, по любому поводу - это отличное развлечение и отдых! Спасибо большое Bodo за очередной удачный подарок, была и остаюсь с Вами :)

26 жовтня 2016
Тест-драйв для двоих на segway нам подарили наши друзья еще весной, но покатались мы недавно (23.10.16). Мы очень довольны, segway очень прост в управлении, а кататься по Мариинскому парку одно удовольствие. Сложностей в организации впечатления нет: активировали сертификат, получили письмо с инструкцией, звонок оператора - все ясно и понятно. Будем рекомендовать всем и сами, надеюсь, еще не раз воспользуемся впечатлениями от Bodo! Спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень