2195
 

Подаруй захоплюючу прогулянку на сігвеї для двох!

Захоплююча прогулянка в Маріїнському парку на segway - американських електроскутерах з незвичайною конструкцією! Два колеса, між ними платформа, на якій потрібно стояти на повний зріст і триматися за кермо. Керування елементарне: достатньо нахиляти корпус в потрібному напрямку і спеціальні датчики відреагують на зміну, перебудовуючи курс руху. Всіх премудростей навчить досвідчений інструктор, він же допоможе розібратися, як розігнати еко-транспорт до 20 км/г.  детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Доступно з 10 років

Прогулянка на segway для двох - що це?

Годинне катання на segway звивистими алеями Маріїнського парку! Це американський електросамокат з двома колесами, що дозволяє їздити стоячи. Дуже легкий у керуванні. Якщо стати на платформу на повний зріст і нахилити кермо в потрібному напрямку, цей надсучасний пристрій розпочне рух. Можна покататися наввипередки з напарником, тим більше, що можливо розвинути швидкість до 20 км/год!

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться з досвідченим інструктором біля пункту прокату в Маріїнському парку. Там на них чекатимуть два сучасні електросамокати. Спочатку профі розповість, як керувати цим диво-транспортом і пояснить правила безпеки. Після інструктажу Щасливчики зможуть самостійно відправитися на тривалу прогулянку звивистими і тінистими алеями парку.

Простий у керуванні

Segway дуже простий в управлінні завдяки спеціальним датчикам, що реагують на зміну положення тіла. Щоб направити його у потрібний бік - необхідно нахилити корпус у відповідному напрямку, тримаючись за високе кермо. Щоб зробити зупинку, достатньо різко нахилитися назад.

100% стійкість

Завдяки сучасній системі балансування скутер не перевертається навіть при швидкісному пересуванні до 20 км/г. Спеціальні гіроскопи роблять його неймовірно стійким.

Катання в Маріїнському парку

Прогулянка відбувається в одному з найкрасивіших столичних парків. Тут просто ідеальні умови для тривалого катання на segway - безліч звивистих доріжок між деревами та просторі майданчики.

Місце проведення враження

221 відгук реальних людей