101613
 

Подаруй прогулянку на круїзерах для двох!

Захоплююче катання на спеціальних міських велосипедах — круїзер німецького бренду Schwinn. Ці комфортні велосипеди призначені саме для міської їзди. Головна відмінність — зручний дизайн і невелика кількість передач — до 8-ми. А кататися пара зможе цілий день аж до 19.00! Скористатися цим часом можна і не зовсім за призначенням: під час зупинок влаштувати собі невелику фотосесію або навіть милий пікнік в найближчому парку. детальніше

2 чол. весь день Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 895 раз
2 людини
весь день
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

Прогулянка на круїзерах для двох — що це?

Захоплююче катання на круїзерах для 2-х досвідчених велосипедистів. Круїзер - це спеціальний прогулянковий велосипед, призначений для комфортного пересування в міських умовах. Кататися можна цілий день, а маршрут пересування і програма дій необмежені. Для катання використовують велосипеди відомого німецького бренду Schwinn.

Як все відбувається?

Щасливчикам випаде нагода довідатися про усі секрети їзди на круїзерах - найнезвичайніших моделях прогулянкових велосипедів. Спочатку їм потрібно буде дістатися пункту прокату одного із кращих велооператорів України. Він зручно розмістився у магазині з однойменною назвою Veliki в 5 хв. їзди від станції метро «Берестейська». Тут Щасливчикам видадуть велосипеди, а потім вони зможуть кататися стільки, скільки душі завгодно. Адже велосипеди будуть в їхньому особистому розпорядженні від самого ранку і до вечора.

Одна з кращих у світі моделей круїзерів Schwinn

Це ідеальне рішення для цінителів «велосипедної класики», яке вже понад 100 років випускають у Німеччині. Саме компанія Schwinn створила перший круїзер. Сьогодні цей вид велосипедів все частіше обирають любителі комфортного катання в міських умовах. Головна відмінність такого транспортного засобу від інших аналогів - зручний дизайн і невелика кількість передач - до 8-ми.

Кататися можна цілий день!

Велосипеди будуть у розпорядженні велосипедистів протягом цілого дня, з 10.00 ранку і до 19.00 вечора. А це означає, що маршрут пересування і програма дій не обмежені, і можна насолодитися велопригодою без перешкод! Прогулянку можна урізноманітнити захоплюючою фотосесією і навіть невеликим пікніком.

Вільний маршрут пересування

Катання на круїзері передбачає вільний маршрут пересування містом. А це означає, що враження особливо сподобається вмілим велосипедистам.

Місце проведення враження

4 відгуки від реальних людей