Подаруйте прогулянку на каное!

подарували вже 10 923 рази
3 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2019
до 250 кг
Форма одягу – зручна
Літнє враження

Як відбувається враження

На друзів чекає можливість випробувати старовинний човен. Після короткого інструктажу їм видадуть рятувальні жилети. Потім вони опанують техніку веслування та навчаться керувати каное. Після цього приятелі застосують здобуті знання на практиці, вирушивши в самостійне плавання річкою.

Чому ми вибрали спортивний клуб Joy Adventures

Катання проходить в парку Дружби народів. Клуб надає свої послуги з 2007 року. В Joy Adventures працюють досвідчені інструктори з вищою освітою.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

138 відгуків

Никита
13 лютого 2019
Люблю каноэ. Был рад, когда подарили это впечатление. Отправились вместе с друзьями. Это действиельно крутецки) советую, ребят.
Лариса
21 серпня 2018
Всем спасибо! Все понравилось! Пользуюсь сертификатом не в первый раз.Всегда все доходчиво разьясняют и операторы и ваши партнеры.Прирора красивая,настроение чудное!!!
Лариса
20 серпня 2018
Спасибо за отличное настроение! Нагреблись от души! Красивая природа и родной Днепр приятно порадовали.Отдельное спасибо Наталье. Очень рекомендую!!!
Ольга
20 серпня 2018
Сертификат получила в подарок на День Рождения. Не думала, что получу море впечатлений! Наталья очень подробно проинструктировала, развеяла последние сомнения и страхи. За два часа неспеша обошли остров, прошлись по заводям, вышли на острове - переждали небольшой дождик. Двух часов с головой хватило не неспешную прогулку. Остались довольны! Спасибо команде Bodo за позитивные впечатления!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.