29641
 

Подаруй прогулянку на каное!

Прогулянка річковими просторами Дніпра на одному з найдавніших човнів, відомих світові — каное. Його характерною особливістю є гостра форма, що нагадує стебло квасолі. Це можливість не тільки подихати свіжим повітрям і насолодитися мальовничими краєвидами, але й також навчитися правильно веслувати під керівництвом професіонала. Зробити катання веселим допоможе компанія з двох близьких людей. Після того як прогулянка стартує у затоці річки на території парку Дружби Народів, наступні 2 години не будуть обмежені яким-небудь конкретним маршрутом. детальніше...

3 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 207 раз
3 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 30.11.2018

Прогулянка на каное — що це?

Захоплююча прогулянка на одному з найдавніших човнів у світі — каное. Це можливість навчитися пересуватися по воді, задаючи напрям руху за допомогою весла. Маршрут стартує в акваторії Дніпра, біля парку Дружби народів. 

Як все відбувається?

Щасливчик запросить з собою ще 2-х друзів, щоб разом вирушити в захоплюючу подорож по воді. Вони опиняться біля парку Дружби народів, де зустрінуться з досвідченим інструктором. Спочатку на компанію чекає коротке знайомство з правилами техніки безпеки на воді. Потім кожному нададуть рятувальні жилети та розкажуть, як спускати шлюпку на воду. Залишиться лише попрактикуватись у веслуванні та навчитись розвертати човен і можна вирушати на незабутню прогулянку.

Найдавніший різновид човна

Учасникам прогулянки надасться можливість не просто покататися по воді, а зробити це в човні, історія якого налічує вже близько 10 тисяч років! Каное використовували ще індіанці, які за його допомогою пересувались річкою і перевозили невеликі вантажі. Характерною особливістю човна є його вузька й «гостра» форма, а також спосіб керування — лопатоподібним веслом. 

Не потрібні спеціальні навички

Не обов'язково мати спеціальний досвід, щоб насолодитися захоплюючою прогулянкою на каное. Інструктор розповість техніку безпеки, а також навчить правильно керувати човном за допомогою весел. На це знадобиться не більше 10 хвилин. 

Незвичайний відпочинок на свіжому повітрі

Друзі вирушать в каное спокійними водами Дніпра. Вони не тільки активно й цікаво проведуть час, але й зможуть насолодитися мальовничими пейзажами прибережної зони.

Місце проведення враження:

Joy Adventures - Спортивний клуб
м. Петрівка, пр-т Генерала Ватутіна, Парк Дружби Народів (Московський міст) Показати на мапі

133 відгуків реальних людей

4 жовтня 2017
Прогулка на каноэ была моим подарком мужу на день рождения. Доставка, активация сертификата, организация события - всё было на высшем уровне. Отдельная огромная благодарность инструктору Наталье:). Мы были на прогулке всей семьёй на двух лодках. Впечатления - полный восторг и детей (сыновьям 8 лет и 15 лет) и взрослых!!! Рекомендуем!! И большое-большое спасибо!

М
Марія
26 вересня 2017
Усій нашій компанії враження сподобалось. Інструктор детально пояснила усі нюанси і ми досить швидко освоїли основні правила керування каное. Досвід насправді дуже цікавий, а 2-х годин якраз достатньо для того, щоб пропливти різними маршрутами і насолодитись краєвидами, які відкриваються з води.

Ю
Юлия
9 вересня 2017
Чудесный вечер в веселой компании на Днепре! Полюбовались закатом, заплыли в плавни, насладились тихим вечером на реке. Каноэ освоили очень быстро, спасибо инструкторам. Кто еще сомневается, стоит ли выбирать такой подарок -выбирайте. Удовольствие гарантировано!

К
Карина
5 вересня 2017
впечатление мне досталось в подарок от сестры,я давно хотела попробовать проплыть на каноэ,прогулка получилась очень красивой) мы проплыли по заводи,даное место как-раз можно увидеть только благодаря этому виду транспорта))под конец немного подустали,все зависит от физподготовки)за два часа успели даже доплыть до Московского моста))для любителей побыть наедине с собой очень рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень