29641
 

Прогулянка на каное

Прогулянка річковими просторами Дніпра на одному з найдавніших човнів, відомих світові — каное. Його характерною особливістю є гостра форма, що нагадує стебло квасолі. Це можливість не тільки подихати свіжим повітрям, насолодитися мальовничими краєвидами, але й також навчитися правильно гребти лопатоподібним веслом під керівництвом професіонала. Гарантовано зробити катання веселим допоможе компанія з 2-х близьких людей. Після того, як прогулянка стартує в затоці річки на території парку Дружби Народів, наступні 2 години не будуть обмежені яким-небудь конкретним маршрутом. детальніше...

3 люд. 2 години Використати до 31.08.2018
Неактивне враження
3 людини
2 години
Залежить від погоди
Доступно з 8 років
Використати до 31.08.2018

Прогулянка на каное — що це?

Захоплююча прогулянка на одному з найдавніших човнів у світі — каное. Можливість навчитися пересуватися по воді, задаючи напрям руху за допомогою весла. Враження походить в акваторії Дніпра, біля парку Дружби народів. 

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 2-х друзів, щоб разом вирушити в захоплюючу подорож по воді. Вони опиняться біля парку Дружби народів, де зустрінуться з досвідченим інструктором. Спочатку на компанію чекає коротке знайомство з правилами безпеки на воді. Потім кожному нададуть рятувальні жилети й розкажуть, як спускати шлюпку на воду. Залишилося потренуватися правильно гребти й розвертати човен і можна вирушати на незабутню прогулянку.

Найдавніший різновид човна

Учасникам прогулянки надасться можливість не просто покататися по воді, але й зробити це в човні, історія якого налічує вже близько 10 тисяч років! Каное використовували ще індіанці, які за його допомогою переміщалися річкою й перевозили невеликі вантажі. Характерною особливістю човна є його вузька й «гостра» форма, а також спосіб керування — лопатоподібним веслом. 

Не потрібні спеціальні навички

Щоб насолодитися захоплюючою прогулянкою на каное не обов'язково володіти спеціальним досвідом. Інструктор розповість техніку безпеки, а також навчить правильно керувати човном за допомогою лопатоподібних весел. На це витратиться не більше 10 хвилин. 

Незвичайний відпочинок на свіжому повітрі

Учасники прогулянки вирушать на каное спокійними водами Дніпра, неподалік парку Дружби народів. Вони не тільки активно й цікаво проведуть час, але й зможуть насолодитися мальовничими пейзажами прибережної зони. За бажання можна дістатися до красивих місць, куди не зможуть пройти великі човни. 

Місце проведення враження:

Joy Adventures (AQUA)
м.Петровка, Парк Дружби Народів (біля Московського мосту). Показати на мапі

133 відгуків реальних людей

4 жовтня 2017
Прогулка на каноэ была моим подарком мужу на день рождения. Доставка, активация сертификата, организация события - всё было на высшем уровне. Отдельная огромная благодарность инструктору Наталье:). Мы были на прогулке всей семьёй на двух лодках. Впечатления - полный восторг и детей (сыновьям 8 лет и 15 лет) и взрослых!!! Рекомендуем!! И большое-большое спасибо!

М
Марія
26 вересня 2017
Усій нашій компанії враження сподобалось. Інструктор детально пояснила усі нюанси і ми досить швидко освоїли основні правила керування каное. Досвід насправді дуже цікавий, а 2-х годин якраз достатньо для того, щоб пропливти різними маршрутами і насолодитись краєвидами, які відкриваються з води.

Ю
Юлия
9 вересня 2017
Чудесный вечер в веселой компании на Днепре! Полюбовались закатом, заплыли в плавни, насладились тихим вечером на реке. Каноэ освоили очень быстро, спасибо инструкторам. Кто еще сомневается, стоит ли выбирать такой подарок -выбирайте. Удовольствие гарантировано!

К
Карина
5 вересня 2017
впечатление мне досталось в подарок от сестры,я давно хотела попробовать проплыть на каноэ,прогулка получилась очень красивой) мы проплыли по заводи,даное место как-раз можно увидеть только благодаря этому виду транспорта))под конец немного подустали,все зависит от физподготовки)за два часа успели даже доплыть до Московского моста))для любителей побыть наедине с собой очень рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень