Подаруйте прогулянку на електровелосипеді!

подарували вже 500 рази
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Актуально з весни

Як відбувається враження

Персональний тренер проведе короткий інструктаж і навчить управлінню. Також він видасть екіпірування: шолом, налокітники та наколінники. Інструктор підбере двоколісний транспорт відповідно до фізичних особливостей і навичок учня. Він кататиметься територією ВДНГ або Оболонської набережної.

Чому ми вибрали пункти оренди електротранспорту «Цитрус прокат»

У Києві центри прокату розташовані за двома адресами. У наявності «Цитруса» — кращі моделі, які розвивають швидкість до 30 км/год. У велосипедів кілька режимів їзди. На них також встановлені бортові комп'ютери, що показують поточну швидкість, загальний пробіг і заряд батареї. Кататися можна не тільки по асфальту: широкі шини дозволяють без проблем виїжджати на бездоріжжя та піщаний пляж. За допомогою електровелосипеда можна швидко навчитися їздити на великі дистанції з довгими підйомами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Настя
22 серпня 2018
нам с подругой очень понравилось) выдали хорошую экипировку, что порадовало. Не разломанные какие-то налокотники советских времен, а качественную защиту. Теперь о самой поездке - катались по Оболонской набережной, так как близко к дому) электровелосипед - это нечто. Мы катались даже по песку, велик в песке не тонул. Нам очень понравилось, довольны)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.