Подаруйте занурення у світ VR-ігор!

подарували вже 1 031 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Геймер вирушить до клубу віртуальної реальності. Він дізнається про принципи керування персонажем і зможе пограти в різні ігри — шутери, симулятори, головоломки та ін. Після цього інструктор видасть спеціальні окуляри, навушники та контролери. У VR-світі гравець буде проходити квести, розгадувати загадки і боротися з противниками.

Чому варто спробувати занурення у світ VR-ігор

Спеціальне обладнання дозволяє повністю перевтілитися в персонажа, який буде повторювати всі рухи геймера. VR-технології забезпечують огляд того, що відбувається на 360 градусів. На вибір є більше 35 варіантів ігор — від світової класики до останніх новинок, починаючи з Fallout і закінчуючи War Robots і Arizona Sunshine.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

45 відгуків

Владимир
Вчора
Был впервые. Достаточно хорошо и с хорошими эмоциями прошло все)
Марина
Вчора
Ніби все просто! Але...))) Обовязково ще прийдемо і я ПРОЙДУ по дощечці на 10 поверсі!!! Сервіс чудовий!
Максим
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002310477102
Очень понравилось, рекомендую
Роксолана
20 лютого 2019
Сегодня с супругом использовали наш подарок на годовщину свадьбы, окунулись в мир VR игр, было здорово, остались довольными.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.