Подаруй післявесільну фотосесію!

подарували вже 131 разів
3800 грн 2 люд. 4 години
2 людини
4 години
Можна привести глядачів
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Пара вирушить на фотосесію, коли весільна метушня буде позаду. Спочатку нареченій зроблять макіяж і легку укладку. Потім фотограф дасть кілька порад щодо позування та допоможе закоханим налаштуватися на зйомку. Під час фотосесії пара встигне реалізувати кілька образів. Через 7 днів молодята отримають знімки в пакетній обробці. Ще тиждень знадобиться фахівцеві на ретуш кращих кадрів. Також пара отримає весільний альбом у форматі книги на 14 сторінок.

Чому варто спробувати післявесільну фотосесію

Можливість ще раз пережити щасливі моменти без весільної метушні. На вибір є 2 студії. Майстер використовуватиме професійні моноблоки, софтбокси, рефлектори та інше обладнання. За бажанням зйомка може проходити в форматі open air.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

6 відгуків

Валентина
22 октября 2017
Заказывали пост-свадебную фотосессию. Очень понравился сам процесс подготовки и съёмка.Мы в первый раз были на фотосессии. Думали что всё намного сложнее. Но нет. Фотограф очень непринуждённо подсказывала нам всё.Всё прошло в очень приятной и легкой обстановке. Спасибо большое за такое приятное впечатление!
Марина
4 августа 2016
https://www.facebook.com/100007875068137
Наша фотосессия была 08.07.2016.Эту фотосессию я выиграла в Новой Линии.Нам все очень понравилось.Фотограф Оля просто мастер своего дела,она нас раскрепостила и мы эй очень благодарны.За всё спасибо,вы супер.я бы выбрала вас ещё и буду Вас рекомендовать всем.С уважением Марина и Владимир.
Вика
23 мая 2015
Спасибо за подарок нашим дорогим друзьям - преподнесли на роспись) У нас с мужем все было скромно: мы расписались и уехали в свадебное путешествие. Ни банкета, ни фотографа у нас на свадьбе не было. Поэтому такой сюрприз оказался очень кстати. Уже после медового месяца, загоревшие и счастливые, занялись созданием своего семейного альбома. Спасибо фотографу Сергею - он сделал отличные снимки. Свадебного платья и костюма у нас не было, но мы выбрали просто красивые наряды. Такая память теперь на года.
Нина
3 июня 2014
Свадьба была у нас достаточно скромная, суперпрофессионального фотографа не приглашала, поэтому этот подарок мы оценили на все 100%! Фотографии получились просто шикарными, пересматриваю по несколько раз в день) Спасибо нашим любимым друзьям и компании Бодо!
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки