Подаруйте портрет на каві!

подарували вже 37 рази
1 людина
не обмежена
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

Клієнт відвідає ресторан, де спробує селфічино — капучино із зображенням на пінці. На неї нанесуть будь-яку фотографію, яку надасть гість зі свого телефону. Для цього відвідувачеві необхідно переслати знімок офіціантові або встановити спеціальну програму на смартфон, щоб відправити зображення на друк. До кави подадуть кілька десертів. Час відпочинку в закладі не обмежено.

Чому ми вибрали ресторан Montecchi v Capuleti

Ресторан знаходиться біля станції метро «Печерська». Він спеціалізується на італійській кухні. Кухарі неодноразово проходили практику в різних країнах. У ресторані є літня тераса та два зали з різними інтер'єрами — «Монтеккі» і «Капулетті». Щоп`ятниці, суботи та неділі в закладі працює няня.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Светлана
28 лютого 2019
Тестировали впечатление вместе с подругой) Мне понравилось: прикольно и необычно получить любимый капучино со своим изображением на пенке.
Татьяна
21 лютого 2019
Очень необычный подарок! Раньше видела подобное капучино в инстаграме, думала, что это фотошоп ) Оказалось все реально! Интересное и вкусное впечатление! )

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.