Подаруйте портрет на каві для двох!

подарували вже 29 рази
2 людини
не обмежена
Використати до 30.11.2019

Як відбувається враження

У ресторані парі приготують селфічино — гарячі кавові напої з зображенням на пінці. Усе, що потрібно, — заздалегідь надіслати офіціантові вибрані малюнки або селфі за допомогою спеціального додатка. Про інше подбає бариста: він зробить каву, а потім «напише» на молочній пінці портрети гостей. До напоїв парі запропонують солодкі частування: каннолі, тірамісу, пана-коту, цукерки ручної роботи.

Чому ми вибрали ресторан Montecchi v Capuleti

Заклад знаходиться в центрі міста поруч зі станцією метро «Печерська». Кулінарна команда Montecchi v Capuleti неодноразово проходила практику в Італії. У ресторані є два зали, які відрізняються один від одного інтер'єром та атмосферою. Влітку працює відкрита тераса.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Светлана
28 лютого 2019
Тестировали впечатление вместе с подругой) Мне понравилось: прикольно и необычно получить любимый капучино со своим изображением на пенке.
Татьяна
21 лютого 2019
Очень необычный подарок! Раньше видела подобное капучино в инстаграме, думала, что это фотошоп ) Оказалось все реально! Интересное и вкусное впечатление! )

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.