Подаруйте політ в аеротрубі для двох Long!

подарували вже 2 049 разів
2 людини
по 2 польоти по 2 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2019
до 120 кг
до 2 м
Форма одягу – спортивна
Актуально з весни

Як відбувається враження

Клієнтів зустріне інструктор і проведе його до повітряного тренажеру. Вертикальний потік вітру сягає 200 км/г і відриває людину від землі. Спочатку інструктор коротко розповість про те, як балансувати, і видасть необхідне екіпірування. Потім друзі вирушать у політ — кожен підніметься в повітря два рази по дві хвилини. Інструктор зможе страхувати клієнтів завдяки петлям на їхній екіпіровці.

Чому ми вибрали аеротрубу Ulet.Pro

Атракціон розташований на території розважального комплексу «Блокбастер». Всі інструктори — рекордсмени України з парашутної групової акробатики. Політ відбудеться в аеродинамічній трубі моделі МТА-2,0 від TornadoPro. Устаткування в Ulet.Pro сертифіковане у відповідності до державних стандартів і норм безпеки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

513 відгуків

Инга
21 грудня 2018
Всегда мечтала испытать ощущения полета, но всегда очень боялась! Друзья подарили сертификат от @bodoua на полет в аэротрубе! Ощущения бомбезные! Все очень понравилось!
Анастасия
19 листопада 2018
Я купила сертификат на данное впечатление в качестве одного из подарков своему мужу на день рождения. Выбрала полет в аэротрубе, ориентируясь на интересы и предпочтения мужа. Что могу сказать - все прошло супер! Он был очень доволен как самой идеей подарка, так и ее реализацией: приветливый и внимательный персонал, качественно предоставленная услуга, невероятные ощущения и впечатления, масса эмоций! В общем, это отличный выбор для подарка! Отдельная благодарность лично от меня команде bodo! Сервис на высоте, все очень удобно и приятно! После общения с Вами всегда остаются приятные эмоции!
Ирина
11 листопада 2018
https://www.facebook.com/100001172210691
Отличное впечатление!Но в следующий раз пойдем только,когда будет тепло на улице.
Максим
3 листопада 2018
"Впечатление" оставило двоякое чувство. С одной стороны, это интересный опыт, инструкторы всё доходчиво объясняют и помогают. С другой стороны, для новичка получить кайф от полёта сложно, всё внимание уходит на контроль положений рук, ног, головы. 2 минуты пролетают очень быстро, и на удовольствие времени просто не остаётся. Я отлетал 4 раза по 2 минуты, и этого тоже было мало, чтобы наловчиться. Как по мне, то цена за такое "быстротечное" развлечение завышена (хотя знаю, что в Европе она ещё выше).

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.