Подаруйте політ на літаку для двох!

подарували вже 242 рази
2 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
до 200 кг
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – зручна
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Політ над Дніпром на висоті 200-300 м. Льотчик розповість основні правила техніки безпеки та видасть кожному навушники. Вони знизять рівень шуму під час польоту та дозволять спілкуватися з пілотом. Інструктаж займе до 10 хвилин, після цього почнеться повітряна прогулянка.

Чому варто спробувати політ на літаку для двох

Під час повітряної прогулянки учасники зможуть отримати унікальний досвід. Вони піднімуться в небо на сучасному літаку. За штурвалом буде професійний пілот. Протягом польоту можна дізнатися про авіацію, техніку та досвід польотів. Пасажири побачать пейзажі з висоти пташиного польоту.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

45 відгуків

Людмила
16 березня 2019
Все понравилось) масса положительных эмоций)
Максим
16 березня 2019
https://www.facebook.com/1527698779
Отличное впечатленик
Алексей
16 березня 2019
Все супер! И полет, и организация, и клинториентированность. Спасибо!
Михайло
14 березня 2019
Ми з дружиною дуже раді що скористались цим польотом,в нас залишилися найкращі враження,радимо всім відчути такі емоції.Всім хорошого польоту.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.