Подаруйте квитки на «Підпільний Stand Up» для компанії!

подарували вже 275 рази
4 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Компанія відвідає одне з шоу розважального проекту. Особливість формату — відсутність цензури. У репертуарах коміків гострі жарти на делікатні теми, які вони подають з сарказмом та іронією. Гумористи поділяться відвертими думками та курйозними випадками з життя.

Чому ми вибрали шоу Підпільний Stand Up

Смішити публіку будуть коміки, учасники гумористичних телевізійних шоу «Розсміши коміка», «Ліги сміху», «Відкритий мікрофон», Comedy club та інших. Локація заходу часто змінюється: від столичних барів до майданчиків на дахах. Гумористи проекту регулярно оновлюють програму виступів.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

35 відгуків

Вероника
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100011403120428
Добрый день! выбрали это впечатление с любимым на 14 февраля. Очень хотелось душевно и весело провести вечер! и это был незабываемый день! было очень весело, мы смеялись до слез, нам предоставили очень хорошие места, прямо перед сценой, поэтому всей организацией остались довольны!
Виктория
17 лютого 2019
Спасибо большое компании бодо за возможность дарить впечатления. Мы получили в подарок сертификат на подпольный стендап, пошли компанией и остались очень довольны, как сервисом, так и самим выступлением. Насмеялись от души)
Павло
17 лютого 2019
Було якщо не гаряче, то точно не холодно. Гарно провели вечір
Юрий
15 лютого 2019
Супер

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.