35571
 

Подаруй гру в Playstation в кінотеатрі!

Годинна гра для компанії з 4-х друзів на ігровій приставці. Для гостей орендують окремий зал кінотеатру з великим екраном і багатоканальним звуком. На вибір представлено 4 гри різних напрямків — гонки, футбол, шутери. Також кожному принесуть прохолодні напої на вибір із запропонованого меню. детальніше...

4 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
900 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 872 раз
4 людини
60 хвилин
Доступно з 8 років
Використати до 28.02.2019

Playstation в кінотеатрі — що це?

Можливість протягом години пограти на популярній приставці в Lounge залі кінотеатру. Відео виводитиметься на великий екран кінозалу, а хорошу чутність забезпечить багатоканальний звук. Можна принести свої ігри або обрати з каталогу. В якості частування гостям запропонують прохолодні напої.

Як все відбувається?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів і відвідає кінотеатр Multiplex, який знаходиться в ТРЦ «Атмосфера». Там компанія розташується в окремому залі та зможе відмінно провести час, граючи на сучасній приставці з 6 джойстиками. Великий екран і потужна аудіосистема забезпечать реалістичність кожного раунду.

Зал кінотеатру — тільки для компанії

Ніхто не заважатиме, адже зал Lounge виявиться повністю в розпорядженні чотирьох друзів. Протягом години вони зможуть весело проводити час, граючи в улюблені шутери або ганяючи м'яча.

Гра на великому екрані

В асортименті представлено чотири гри. За бажання гості можуть принести свої улюблені ігри, щоб випробувати їх на великому екрані.

Охолоджені напої для компанії

В якості частування гостям принесуть напої на вибір із запропонованого меню.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Multiplex - Кінотеатр
м. Видубичі,Столичне шосе,103 Показати на мапі

13 відгуків

O
Onik
23 червня 2017
Играли в Fifa 2015. Понравилось очень, но часа мало :) Собрались со старыми друзьями, вспомнили как в рубились ранее по сети))

И
Игорь
23 червня 2017
Отлично поиграли, получили массу положительных эмоций. Часа конечно мало, но для получения позитива хватило :)

В
Вита
8 вересня 2016
Очень рада, что попробовала себя в этом виде развлечения... Хотя с детства и не любила приставки, но в таком масштабном формате мне понравилось!

А
Аня
24 липня 2016
Когда подарили, не поверила...Особо таким и не увлекалась никогда... Но решила попробовать...без энтузиазма... Но в процессе игры я так увлеклась, что думаю повторить! Отличное впечатление!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень