35571
 

Подаруй Playstation в кінотеатрі!

Година гри для компанії з 4 друзів на приставці Playstation 4. Для гостей орендують окремий зал кінотеатру з великим екраном і багатоканальним звуком. На вибір представлено 5 ігор різних напрямків — гонки, футбол, шутери. Також принесуть кожному по пляшці пива на вибір — Corona або Stella Artois, або інші напої з представленого меню. детальніше

4 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 309 раз
4 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017

Playstation в кінотеатрі — що це?

Можливість протягом години пограти на популярній приставці Playstation 4 в Lounge залі кінотеатру. Відео буде виводитися на великий екран кінозалу, а хорошу чутність забезпечить багатоканальний звук. Можна принести свої ігри або вибрати з каталогу. В якості частування гостям запропонують по пляшці охолодженого пива.

Як все проходить?

Щасливчик збере компанію з 3-х друзів і відправитися в кінотеатр Multiplex, який знаходиться в ТРЦ «Атмосфера». Там компанія розташується в окремому залі і зможе відмінно провести час, граючи на сучасній приставці Sony PlayStation з 6 джойстиками. Великий екран і потужна аудіосистема забезпечать реалістичність кожного раунду.

Зал кінотеатру — тільки для компанії

Ніхто не порушить усамітнення, адже зал Lounge виявиться повністю в розпорядженні 4 друзів. Протягом години вони зможуть весело проводити час, граючи в Playstation.

Гра на великому екрані

В асортименті представлено 5 ігор, серед них — шутери, футбол та інші. При бажанні гості можуть принести свої ігри, щоб випробувати їх на великому екрані.

Охолоджене пиво для компанії

В якості частування гостям принесуть 4 пляшки пива на вибір:

  • Stella Artois (0,5 л)
  • Stella Artois безалкогольне (0,5 л)
  • Corona Extra (0,35 л)

Буде можливість обрати й інші види напоїв, у тому числі безалкогольні.

Місце проведення враження

10 відгуків реальних людей