Подаруй пивний вечір в пабі для компанії!

подарували вже 966 разів
4 людини
не обмежено
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Друзі проведуть вечір у столичному ресторані з європейсько-афганською кухнею. При закладі є власна пивоварня, де створюють хмільне за авторським рецептом. Приятелям заздалегідь зарезервують великий стіл на компанію. У розпорядженні друзів буде сертифікат, на суму якого вони зможуть замовити різні сорти пива та закуски.

Чому ми вибрали паб «ПроходімецЪ»

Заклад легко знайти — паб розташований у пішій доступності від ст. м. «Контрактова площа». У меню представлені більше 25 видів закусок і різні сорти пива, серед яких традиційне світле, темне, а також пшеничне. За створенням хмільного напою можна спостерігати за 18-метровою барною стійкою. Позаду неї знаходиться пивоварня, обладнана швейцарської лінією.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Никита
6 сентября 2018
отличный повод затусить вместе с друзьями в баре. место уютное, обслуживание на высоком уровне, пиво хорошее.)
Ольга
30 июля 2018
https://www.facebook.com/100010620496539
Впечатления остались хорошие, огромный пивной ресторан, можно выбрать более уединенные места, или же наоборот. Еда вкусная, а пиво еще лучше. Спасибо большое за хороший вечер)
Николай
20 июля 2018
Отличный подарок, если есть много друзей, с которыми хочется встретиться) подарил лучший друг. Ресторан очень атмосферный - все дружелюбные, спрашивают, все ли нравится. Видели, как пиво создают. Очень интересно. И пиво суперское!
Юлия
13 апреля 2018
https://www.facebook.com/100017396106912
Мужу подарили сертификат на 10 впечатлений, в перечне впечатлений, вечера в пабе не было, замечательно что можно доплатить и выбрать то что понравится на сайте. Посетили паб с друзьями, остались довольны. Приветливый персонал, вкусная еда.
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки