Подаруйте заняття з персональним фітнес-тренером!

подарували вже 98 рази
3500 грн 1 люд. 10 занять по 60 хв.
1 людина
10 занять по 60 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На першому занятті фітнес-інструктор вислухає усі побажання спортсмена, оцінить рівень його фізичної підготовки та складе персональну програму тренувань. Протягом курсу він буде вчити новачка працювати з силовими і кардіотренажерами, стежити за технікою виконання вправ і давати поради щодо дотримання спортивного режиму. Як бонус після занять можна відвідувати фінську сауну.

Чому ми вибрали мережу фітнес-клубів Sport & Spa

Тренування проходять в одному з трьох спортзалів на вибір — вони розташовані в Шевченківському та Святошинському районах, а також на Подолі. Для клієнтів працюють паркінги з охороною. Серед тренерів — чемпіони Європи та України, майстри та кандидати в майстри спорту.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

5 відгуків

Елена
12 лютого 2019
https://www.facebook.com/100009200313327
Всё супер, тренер внимательный, было страшновато ( первый опыт), но всё прошло на ура. Спасибо огромное моему сынульке за подарок, Bodo, за такую возможность и конечно тренеру
Елена
10 січня 2019
Мне все понравилось. Отличный тренер, очень классное впечатление, спасибо большое. Я осталась довольной.
Алина
26 квітня 2017
Я ой как долго настраивалась на регулярные посещения спортзала)) Пыталась заниматься дома, бегала, занималась с Шоном Ти и скакала под Джиллиан Майклс, но таких быстрых результатов, как от занятий с тренером у меня не было никогда! Сколько бы видео о правильной технике вы не посмотрели, вы все равно не сможете уследить, где вы сутулитесь, а когда горбитесь. Уже после первой недели вы понимаете: "ааааа, вот как надо было делать". Поэтому всем советую.
Ангелина
29 січня 2015
Очень нравится заниматься с личным тренером)) крутые тренировки, спуску мне не дает! я "заказала" ему кубики, которые у меня раньше никак не хотели "пробиваться", сказал, будут)))) иду на третье занятие, но уже мысленно их вижу))))
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.