Подаруйте гру в пейнтбол на баггі для компанії!

подарували вже 52 рази
3800 грн 4 люд. до 60 хв.
4 людини
до 60 хв.
Не залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Інструктор зустріне друзів і видасть їм маркери, кульки з фарбою, комбінезони, рукавички та захисні маски. Учасники одягнуть екіпірування і займуть місця в двомісних багі — один за кермом, другий — на позиції стрілка. Гра пройде в двох форматах: контактному і безконтактному. У першому сценарії завдання команди — потрапити якомога більше разів у екіпаж суперників, другий передбачає знищення підвішених кульок на багі противника.

Чому ми вибрали багі-центр Get Drive

Гра відбувається на спеціальному майданчику з перешкодами, які можна використовувати в якості тимчасового притулку. В процесі учасники зможуть мінятися позиціями. Після гри можна відпочити на території центру — тут є кафе, кімната відпочинку, тераса та Wi-Fi.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Кирилл
13 лютого 2018
Намного круче, чем обычный пейнтбол! Здесь нужно все объезжать, в укрытие прятаться и тд. Нам с друзьями очень понравилось, надо почаще на такое ходить

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.