Подаруйте день у парку розваг Galaxy!

подарували вже 160 рази
1 людина
Не обмежено
Доступно з 3 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
до 110 кг
від 140 см
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Відвідувач відправиться в парк, де зможе покататися на будь-яких атракціонах. Замість квитків в його розпорядженні буде пластикова картка, яку можна використовувати на вході. Розваги знайдуться і для дітей, і для дорослих. Останні можуть відвідати американські гірки, Disko 24 та інші атракціони. Любителі екстриму можуть відправитися в Space Hub, де є канатний парк, печери і атракціони «вільного падіння».

Чому ми вибрали парк розваг Galaxy

Сімейний парк Galaxy — критий тематичний парк площею 20 000 м2. Він є найбільшим в Україні і одним з найбільших в Європі. Тут представлені новітні атракціони від світових компаній. Гості можуть побувати на американських гірках, в кімнаті жаху і лабіринтах, батутному комплексі і 7D-кінотеатрі. Тут також є інтерактивний скалодром з різними рівнями складності. На всіх майданчиках використовується професійне страхувальне обладнання.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

14 відгуків

Христина
Вчора
https://www.facebook.com/100021440360511
Дуже сподобалось. Можна знайти розваги для всіх членів сім'ї від одного року до 35 і вище. По праву найкращий парк розваг в Києві.
vlad
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100005115662777
Весело провели время. Для взрослых есть 4-5 аттракционов. После третьего уже тяжело кататься дальше, немного начинает болеть голова.
Анастасія
13 лютого 2019
Від атракціонів перехоплює подих, класнючі автомати і привітний персонал)
Александра
10 лютого 2019
Все прошло хорошо. В назначенное время подъехали в парк, нам выдали карточку. Отлично провели время!)))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.