2242
 

Операція Спецназ

Стрільба з 6-ти видів зброї: автомати Калашникова, помпової рушниці Форт-500, штурмової гвинтівки М-4, пістолетів Форт і CZ-75, мисливського рушниці, а також спортивного лука. Це можливість зробити 75 пострілів з бойових гвинтівок, а потім ще 30 хвилин тренуватися у влучності з допомогою лука і необмеженої кількості стріл. Постріляти належить як за стаціонарним мішенях, так і за захоплюючим «літаючим» тарілочках, які випускаються спеціальною машиною. детальніше...

1 люд. 75 пострілів Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
75 пострілів
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Операція спецназ — що це?

Майстер-клас зі стрільби з легендарних рушниць, пістолетів та автоматів. В арсеналі опиняться: автомат Калашникова, гвинтівка Форт-500, штурмова гвинтівка М-4, пістолети Форт і CZ-75, гладкоствольна рушниця і навіть спортивний лук. Для кожного виду зброї надається певна кількість пострілів: від 10 до 25.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться на території масштабного спортивно-стрілецького клубу «Сапсан», де його зустріне співробітник комплексу. Він видасть гостю список зброї, з якої можна буде постріляти по черзі. Щасливчик зможе не тільки випробувати безліч видів зброї, але і повправлятися у влучності, поцілюючи різноманітні мішені.

Справжній збройний арсенал

У розпорядження новоспеченого спецпризначенця потрапить декілька видів реальної бойової зброї — від стародавньої до сучасної. Це буде:

 • автомат Калашникова
 • гвинтівка М-4
 • помпова рушницю Форт-500
 • пістолети Форт і CZ-75
 • гладкоствольна рушниця
 • і навіть спортивний лук!

Аж 75 пострілів

У гостя буде достатня кількість пострілів, щоб «відчути» кожний вид зброї. Для знайомства зі снайперськими рушницями і пістолетами надається по 10 спроб потрапити в «яблучко». А з гладкоствольної рушниці можна зробити цілих 25 пострілів. До того ж, новоспечений стрілець зможе додатково випробувати себе на влучність за допомоги спортивного лука. На це у нього буде близько півгодини і необмежена кількість стріл.

Різні види мішеней

Випробувати переваги кожного виду зброї можна на капонірі — спеціальному майданчику з паперовими мішенями, віддаленими на 50 або 100 м. А стріляючи з гладкоствольної зброї, доведеться цілитися по тарілках, які «кулею» вилітають зі спеціальної пускової машини. 

Місце проведення враження:

Стрілецький комплекс " Сапсан"
Київська обл., м.бровари, вул.чкалова, 29 Показати на мапі

28 відгуків реальних людей

М
Макс
4 жовтня 2016
Все очень понравилось, если б еще больше патронов давали то вообще пределу счастья не было б=)

12 серпня 2016
Все очень понравилось.Ребята с BODO очень ответсвенные.Всем советую!!!

16 жовтня 2015
Подарила мужу сертификат BODO на день рождения! Очень понравилось это впечатление, отличная возможность испытать свои силы! Больше всего понравилось стрелять из ружья по движущимся мишеням (по тарелочкам)!!! Там сама техника прицеливания и стрельбы отличается от любого другого оружия! Но стрельба из каждого вида оружия по своему интересна. Спасибо ребятам-инструкторам, все было на высшем уровне...
Подарила мужу сертификат BODO на день рождения! Очень понравилось это впечатление, отличная возможность испытать свои силы! Больше всего понравилось стрелять из ружья по движущимся мишеням (по тарелочкам)!!! Там сама техника прицеливания и стрельбы отличается от любого другого оружия! Но стрельба из каждого вида оружия по своему интересна. Спасибо ребятам-инструкторам, все было на высшем уровне! ОГРОМНОЕ СПАСИБО компании BODO! Организовали все ОТЛИЧНО! Сюрприз на день рождения удался!!!

2 березня 2015
Мне понравилось стрелять со всех видов оружия, но, безусловно, наиболее сильные впечатления остались после помпового ружья и АК-47.Пожелание - улучшить инфраструктуру клуба (в осенне-зимний период передвигаться по территории клуба можно только на авто). Мысли которые остались после посещения клуба и получения впечатления - не дай Бог применять оружие в реальной жизни. Желаю всем нам МИРА!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень