2242
 

Операція спецназ

Стрільба з 6-ти видів зброї: автомату Калашникова, помпової рушниці Форт-500, штурмової гвинтівки М-4, пістолетів Форт і CZ-75, мисливської рушниці, а також спортивного лука. Це нагода зробити 75 пострілів з бойових гвинтівок, а потім ще 30 хвилин тренувати влучність з допомогою лука і необмеженої кількості стріл. Постріляти вдасться як по стаціонарних мішенях, так і «літаючих» тарілочках, які випускаються спеціальною машиною. детальніше

1 чол. 75 пострілів Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
1 людина
75 пострілів
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Можна привести глядачів

Операція спецназ — що це?

Майстер-клас зі стрільби з легендарних рушниць, пістолетів та автоматів. В арсеналі опиняться: автомат Калашникова, гвинтівка Форт-500, штурмова гвинтівка М-4, пістолети Форт і CZ-75, гладкоствольна рушниця і навіть спортивний лук. Для кожного виду зброї надається певна кількість пострілів: від 10 до 25.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться на території масштабного спортивно-стрілецького клубу «Сапсан», де його зустріне співробітник комплексу. Він видасть гостю список зброї, з якої можна буде постріляти по черзі. Щасливчик зможе не тільки випробувати безліч видів зброї, але і повправлятися у влучності, поцілюючи різноманітні мішені.

Справжній збройний арсенал

У розпорядження новоспеченого спецпризначенця потрапить декілька видів реальної бойової зброї — від стародавньої до сучасної. Це буде:

  • автомат Калашникова
  • гвинтівка М-4
  • помпова рушницю Форт-500
  • пістолети Форт і CZ-75
  • гладкоствольна рушниця
  • і навіть спортивний лук!

Аж 75 пострілів

У гостя буде достатня кількість пострілів, щоб «відчути» кожний вид зброї. Для знайомства зі снайперськими рушницями і пістолетами надається по 10 спроб потрапити в «яблучко». А з гладкоствольної рушниці можна зробити цілих 25 пострілів. До того ж, новоспечений стрілець зможе додатково випробувати себе на влучність за допомоги спортивного лука. На це у нього буде близько півгодини і необмежена кількість стріл.

Різні види мішеней

Випробувати переваги кожного виду зброї можна на капонірі — спеціальному майданчику з паперовими мішенями, віддаленими на 50 або 100 м. А стріляючи з гладкоствольної зброї, доведеться цілитися по тарілках, які «кулею» вилітають зі спеціальної пускової машини. 

Місце проведення враження

28 відгуків реальних людей