Подаруйте ніч у музеї Булгакова для компанії!

подарували вже 2 914 разів
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.10.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать на тематичну екскурсію Андріївським узвозом. Вони зустрінуться з гідом біля сходинок Андріївської церкви. Він розповість про секрети, які ховають у собі стіни храму, а потім запросить на прогулянку вечірнім узвозом. Екскурсовод зробить зупинки біля Кокорівської альтанки й замку, щоб розповісти їхні легенди. А коли на вулиці звечоріє, друзі постукають у двері будинку Булгакова та проникнуть усередину таємничої будівлі. Під час екскурсії музеєм Булгакова гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, книжкову залу, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Агентство відкрилося в 2004 році. За 14 років «Цікавий Київ» завоював постійних клієнтів в особі світових брендів Vodafone, Carlsberg, Google Україна і McDonald's. На рахунку агентства — понад 300 екскурсій. Також бюро організовує тури авторськими маршрутами, театралізовані прогулянки, квести, поїздки на історичному транспорті та екскурсії-дегустації.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

76 відгуків

Настя
10 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002352447639
Отличная, познавательная прогулка по вечернему Андреевскому. Узнали много интересных фактов про Город, посмотрели на привычные места и дома новым взглядом. Время пролетело незаметно, настолько было интересно и захватывающе! А экскурсия по дому Булгакова после закрытия - это вообще волшебство. Настоятельно рекомендую всем, кто любит Киев и его удивительную историю.
Яна
15 січня 2019
https://www.facebook.com/100001963388862
12 января 2019 года на кануне новогодних праздников я посетила экскурсию «Ночь в музее Булгакова». Погода стояла морозная, но экскурсия оказалась интересной, местнической и захватывающей. Мы прогулялись по Андреевскому спуску, а затем попали в музей после закрытия, где узнали много интересного о Булгакове и различные мистические истории, связанные с его именем, увидели личные вещи писателя, услышали историю его жизни в Киеве. Эта история тесно переплетается с его романом «Белая гвардия». Я очень давно хотела посетить литературно-мемориальный дом-музей Михаила Афанасьевича Булгакова в Киеве. Основан в начале 1989 года. И вот свершилось! Большое спасибо компании “Bodo”!!! Все кто желает, рекомендую! Дом-музей прекрасно сохранился до наших дней, основная экспозиция находится на втором этаже дома, куда нас любезно провели работники музея, которым я хочу выразить большую благодарность за их эрудицию, внимательность, за то что они очень доброжелательные и влюбленные в свою дело сотрудники. Они не просто выполняют свою работу, а выполняют ее с душой. Отдельное спасибо организаторам компании «Bodo” за прекрасные впечатления и за помощь музеям города Киева!!!
Светлана
22 грудня 2018
https://plus.google.com/112961740873051390651
Замечательный вечер! Будто окунулись в атмосферу прошлого века. Экскурсоводы чудесные. Они - хранители истории, знающие и любящие свое дело. Дом Булгакова дышит тайнами и теми далекими днями, благодаря увлеченным людям, которые его берегут. Спасибо за впечатления!
Володимир
17 грудня 2018
https://www.facebook.com/100000955407095
Прогулянка по Андр. узвозу мало інформативна і не дуже цікава. В музеї все добре і цікаво.
bodo
17 грудня 2018
Доброго дня Володимир! Дякуємо за приділений час і за те, що поділилися своєю думкою. Раді чути, що екскурсія в музеї вам сподобалась та була пізнавальною. Ми передали ваш відгук партнеру, обов'язково візьмуть до уваги ваші зауваження.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.