Подаруй ніч у музеї Булгакова для компанії!

подарували вже 2 875 разів
4 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Друзі вирушать на тематичну екскурсію по Андріївському узвозу. Вони зустрінуться з гідом біля сходинок Андріївської церкви. Він розповість про секрети, які ховають у собі стіни храму, а потім запросить на прогулянку вечірнім узвозом. Екскурсовод зробить зупинки біля Кокорівської альтанки й замку, щоб розповісти їхні легенди. А коли на вулиці згустяться сутінки, друзі постукають у двері будинку Булгакова та проникнуть усередину таємничої будівлі.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Під час екскурсії домом Булгакова гості зможуть відвідати вітальню, їдальню, книжкову залу, медкабінет, спальню сестри письменника й кімнату, де він мешкав до одруження. Агентство відкрилося в 2004 році. За 14 років «Цікавий Київ» завоював постійних клієнтів в особі світових брендів Vodafone, Carlsberg, Google Україна і McDonald's. На рахунку агентства — понад 300 екскурсій. Також бюро організовує тури авторськими маршрутами, театралізовані прогулянки, квести, поїздки на історичному транспорті та екскурсії-дегустації.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

72 відгуки

Ольга
21 серпня 2018
Подарунок став чудовою можливістю нам з чоловіком поринути у світ Булгакова та познайомитись з фактами життя як самого письменника, так і персонажів його творів. Прогулянка по Андріївському узвозу це завжди приємність, а коли ще цікаво розповідають про одну з легендарних частин Києва-це маленьке свято. Дуже раді були такому подарунку)
Юрий
10 червня 2018
https://www.facebook.com/100001061185211
Музей Булгакова очень концептуален, экскурсия обыграна как путешествие по одному из его произведений, а подлинные предметы быта дополняют это представление! Поклонникам творчества писателя однозначно рекомендую!
Алина
5 червня 2018
Это было чудесно, особенно та часть когда мы зашли в дом 13. Женщина которая вела экскурсию в доме была просто великолепна,я к сожалению не помню ее имя. Она рассказывала так что все рты открывали сердце этой экскурсии. Всем советую пойти.
Віталій
5 червня 2018
https://www.facebook.com/100005221384780
Сподобалось все. Захотліось прочитати всі твори Буглакова.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.