Подаруй ніч у музеї Булгакова для двох!

подарували вже 10 859 разів
2 людини
до 3 годин
Проходить у групі
Використати до 31.05.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Пізно ввечері друзі вирушать досліджувати пам'ятки столиці. Групова екскурсія почнеться біля сходинок біля Андріївської церкви. Гід розповість про секрети, які зберігають стіни храму. Після цього відвідувачі дізнаються історії Кокорівської альтанки, будиночка Карлсона, гори Уздихальниці і замку Річарда. Коли на вулиці стемніє, друзі вирушать до музею Михайла Булгакова. Вони побувають у вітальні, їдальні, книжковій, медкабінеті і ще 2 кімнатах. Гід поділиться містичними фактами про будівлю, самого письменника і його творах.

Чому ми вибрали екскурсійний бутик «Цікавий Київ»

Компанія надає свої послуги з 2004 року. В агентстві працюють досвідчені екскурсоводи. Програми маршрутів складаються ексклюзивно працівниками бутику. Послугами компанії користуються відомі українські компанії.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

72 відгуки

Ольга
21 серпня 2018
Подарунок став чудовою можливістю нам з чоловіком поринути у світ Булгакова та познайомитись з фактами життя як самого письменника, так і персонажів його творів. Прогулянка по Андріївському узвозу це завжди приємність, а коли ще цікаво розповідають про одну з легендарних частин Києва-це маленьке свято. Дуже раді були такому подарунку)
Юрий
10 червня 2018
https://www.facebook.com/100001061185211
Музей Булгакова очень концептуален, экскурсия обыграна как путешествие по одному из его произведений, а подлинные предметы быта дополняют это представление! Поклонникам творчества писателя однозначно рекомендую!
Алина
5 червня 2018
Это было чудесно, особенно та часть когда мы зашли в дом 13. Женщина которая вела экскурсию в доме была просто великолепна,я к сожалению не помню ее имя. Она рассказывала так что все рты открывали сердце этой экскурсии. Всем советую пойти.
Віталій
5 червня 2018
https://www.facebook.com/100005221384780
Сподобалось все. Захотліось прочитати всі твори Буглакова.

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.