Подаруйте ніч під зірками!

подарували вже 8 рази
4700 грн 2 люд. 1 ніч
2 людини
1 ніч
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2019
Актуально з весни

Як відбувається враження

Романтичне побачення на березі озера біля лісу. На закоханих чекає вечеря під зірками у прозорій сфері. Для них заздалегідь підготують столик із шампанським, фруктами, чаєм і цукерками. У розпорядженні пари буде басейн, літня тераса та апібудинок — приміщення для відпочинку, побудоване на вуликах. Також на місці є все необхідне для риболовлі. Ніч закохані проведуть на природі у сфері.

Чому ми вибрали сервіс романтики «Альтечо»

Перед приїздом місце прикрашають безліччю електронних свічок. Закохані опиняться на закритій території, де крім них буде тільки персонал. Є мангал, тому за бажанням можна взяти із собою їжу та влаштувати пікнік. Можливий ранній заїзд та пізній виїзд у залежності від графіка бронювання «Альтечо».

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Оля
20 липня 2018
Я согласилась изначально только из-за рыбалки)) я не очень романтичный человек, да. По крайней мере была. Такого вечера у меня еще никогда не было (рыбу половили все-таки)). Молодой человек решил так отметить нашу годовщину. И заодно сделать предложение. Не буду долго рассказывать. Но это был самый счастливый день в моей жизни. Спасибо бодо за такие незабываемые подарки и моему жениху за счастье (и две рыбки)).

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.