Подаруйте майстер-клас вітражного розпису по склу для двох!

подарували вже 204 рази
2 людини
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На початку заняття майстер проведе короткий екскурс в історію вітражного мистецтва. Потім, отримавши необхідні матеріали й інструменти, учні перейдуть до практичної частини майстер-класу. Під керівництвом педагога друзі навчаться умовно креслити межі майбутнього зображення, зафарбовувати поля, змішувати фарби та розбавляти відтінки. Майстер покаже основні техніки розпису по склу та навчить переносити малюнки на незвичайну основу. Після закінчення уроку новачки заберуть готові картини додому.

Чому ми вибрали арт-студію Mon Avis

Студія розташована на Позняках. Це відкрите світле приміщення з затишними студіями для занять. Майстри — дипломовані художники, які пройшли навчання в італійського дизайнера Моніки Алегро. Майстер-клас вітражного розпису проходить в групі до 7 осіб. Для уроку учням видають пензлики, фарби та рамки розміром 15х15 см.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

16 відгуків

Светлана
19 лютого 2019
Впечатление на отлично. Сппсибо большое
Марина
18 лютого 2019
Очень понравилось. Хочу еще.
Соня
17 лютого 2019
Очень понравилось впечатление! Вежливый и улыбчивый куратор Аня, которая поможет с выбором цвета и оформлением работы. Уютная мастерская, в которой играет хорошая музыка и в целом царит творческая атмосфера! Вежливый коллектив. Если вы все еще сомневаетесь, то никогда не поздно заняться творчеством, тем более таким необычным. Все очень понравилось! Впечатление рекомендую!
Юлия
7 лютого 2019
https://www.facebook.com/100008095594692
Огромное спасибо Бодо за незабываемые впечатления )

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.