101545
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Спокусливе мистецтво pole-dance — танцю на пілоні — на індивідуальному занятті з професійним тренером. Гармонійне поєднання елементів акробатики і хореографії дозволяє буквально танцювати в повітрі, спираючись на тонкий сталевий жердину. Разом з тренером можна розучити пісню, що об'єднала пластичні рухи з нескладними трюками на пілоні, і вперше виконати її під музику. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 864 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас з танцю на пілоні - що це?

Знайомство з танцювальним мистецтвом pole-dance. Завдяки своїй динамічності і видовищності, цей мікс акробатики і хореографії вже давно заслужив популярність в усьому світі. Усі рухи виконуються на спеціальний вертикальній жердині зі сталі і біля неї. Заняття відбувається у індивідуальному форматі у компанії професійного хореографа.

Як все відбувається?

У студії танцю Free Lady Щасливчик відвідає один з обладнаних залів для занять танцями на пілоні. Тут тренуються практикуючі танцюристи і відбуваються заняття для новачків. Майстер-клас для Щасливчика проходитиме у індивідуальному форматі. Почавши з легкої розминки і розтяжки, належить поступово розучувати основні елементи pole-dance. Щасливчик опанує різні стійки і нахили, ази стрип-пластики, колопілонну хореографію і крутіння навколо пілона. А у кінці заняття можна буде виконати невелику танцювальну композицію під музичний супровід.

Ефективне фітнес-навантаження

Напрямок pole-dance вважається одним з видів фітнесу, що грунтуються на аеробних і анаеробних вправах. В даному випадку пілон виконує роль тренажера. Він становить собою металеву трубу діаметром близько 4 см, вертикально зафіксовану між підлогою та стелею. Під час танцю за неї можна чіплятися за допомогою рук або ніг. Регулярні заняття розвивають м'язи верхньої частини тіла, спини і пресу, а також підтримують у тонусі весь організм.

Нові танцювальні навички

Всього за одне заняття можна познайомитися з основами танцю та імпровізації на пілоні. Без акторської майстерності тут також не обійтися. В залежності від рівня навичок, тренер складе індивідуальну програму навчання.

Можливість виконати танець на пілоні

Опанувавши тонкощі мистецтва pole-dance та розучивши підбірку різноманітних рухів та трюків, можна виконати їх під музику. Це й буде перший танець на пілоні.

Місце проведення враження:

Студія танцю на пілоні FreeLady
м. Кловська, вул. Богомольця, 7/14 Показати на мапі
м. Васильківська, вул. Козацька, 120/4 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

Про
Оксана
10 лютого 2017
Получила сертификат в подарок, очень давно хотела попробовать! Реальность превзошла все ожидания! Очень классный тренер Татьяна, провела великолепное занятие! Мне очень понравилось, заряд эмоций на целый день!))))

19 серпня 2016
Получила в подарок это впечатление!всегда восхищалась этим видом танца)!даже и не думала как это не легко))т.к. совмещает в себе растяжку,силу,выносливость,грацию и пластику!безумно все понравилось!осталась очень давольна и хочу еще!)отдельное спасибо -тренеру Роксолане

До
Кристина
13 березня 2016
Сертификат получила в подарок на 8 марта и тут же перезвонила в компанию, чтобы активировать. Занятие очень понравилось, не ожидала даже, что могу быть настолько пластичной и легкой)) Хочу еще!)

25 грудня 2015
Подружки подарили сертификат, была очень рада, так как давно хотела попробовать пол денс, но не как не решалась. Сходила и осталась с прекрасным впечатлением и восторгом!!!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень