101545
 

Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

Звабливе мистецтво pole-dance - танцю на пілоні - на індивідуальному занятті з професійним тренером. Гармонійне поєднання елементів акробатики й хореографії дозволяє буквально танцювати у повітрі, спираючись на тонку сталеву жердину. Разом з тренером можна розучити композицію, що об'єднає пластичні рухи з нескладними трюками на пілоні, й вперше виконати її під музику. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 728 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років

Майстер-клас з танцю на пілоні - що це?

Знайомство з танцювальним мистецтвом pole-dance. Завдяки своїй динамічності і видовищності, цей мікс акробатики і хореографії вже давно заслужив популярність в усьому світі. Усі рухи виконуються на спеціальний вертикальній жердині зі сталі і біля неї. Заняття відбувається у індивідуальному форматі у компанії професійного хореографа.

Як все відбувається?

У студії танцю Free Lady Щасливчик відвідає один з обладнаних залів для занять танцями на пілоні. Тут тренуються практикуючі танцюристи і відбуваються заняття для новачків. Майстер-клас для Щасливчика проходитиме у індивідуальному форматі. Почавши з легкої розминки і розтяжки, належить поступово розучувати основні елементи pole-dance. Щасливчик опанує різні стійки і нахили, ази стрип-пластики, колопілонну хореографію і крутіння навколо пілона. А у кінці заняття можна буде виконати невелику танцювальну композицію під музичний супровід.

Ефективне фітнес-навантаження

Напрямок pole-dance вважається одним з видів фітнесу, що грунтуються на аеробних і анаеробних вправах. В даному випадку пілон виконує роль тренажера. Він становить собою металеву трубу діаметром близько 4 см, вертикально зафіксовану між підлогою та стелею. Під час танцю за неї можна чіплятися за допомогою рук або ніг. Регулярні заняття розвивають м'язи верхньої частини тіла, спини і пресу, а також підтримують у тонусі весь організм.

Нові танцювальні навички

Всього за одне заняття можна познайомитися з основами танцю та імпровізації на пілоні. Без акторської майстерності тут також не обійтися. В залежності від рівня навичок, тренер складе індивідуальну програму навчання.

Можливість виконати танець на пілоні

Опанувавши тонкощі мистецтва pole-dance та розучивши підбірку різноманітних рухів та трюків, можна виконати їх під музику. Це й буде перший танець на пілоні.

6 відгуків реальних людей