101545
 

Майстер-клас танцю на пілоні

Спокусливе мистецтво pole-dance — танцю на пілоні — на індивідуальному занятті з професійним тренером. Гармонійне поєднання елементів акробатики та хореографії дозволяє буквально танцювати в повітрі, спираючись на тонку сталеву жердину. Разом із тренером можна розучити композицію, що об'єднала пластичні рухи з нескладними трюками на пілоні, й вперше виконати її під музику. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
Неактивне враження
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас з танцю на пілоні — що це?

Знайомство з танцювальним мистецтвом pole-dance. Завдяки своїй динамічності й видовищності, цей мікс акробатики та хореографії вже давно заслужив популярність в усьому світі. Усі рухи виконуються на спеціальний вертикальній жердині зі сталі та біля неї. Заняття відбувається в індивідуальному форматі в компанії професійного хореографа.

Як все відбувається?

У студії танцю Free Lady Щасливчик відвідає один із обладнаних залів для занять танцями на пілоні. Тут тренуються практикуючі танцюристи й відбуваються заняття для новачків. Майстер-клас для Щасливчика проходитиме у індивідуальному форматі. Почавши з легкої розминки й розтяжки, належить поступово розучувати основні елементи pole-dance. Щасливчик опанує різні стійки та нахили, ази стрип-пластики, колопілонну хореографію та крутіння навколо пілона. А в кінці заняття можна буде виконати невелику танцювальну композицію під музичний супровід.

Ефективне фітнес-навантаження

Напрямок pole-dance вважається одним з видів фітнесу, що грунтуються на аеробних та анаеробних вправах. У даному випадку пілон виконує роль тренажера. Він становить собою металеву трубу діаметром близько 4 см, вертикально зафіксовану між підлогою та стелею. Під час танцю за неї можна чіплятися за допомогою рук або ніг. Регулярні заняття розвивають м'язи верхньої частини тіла, спини та пресу, а також підтримують у тонусі весь організм.

Нові танцювальні навички

Всього за одне заняття можна познайомитися з основами танцю та імпровізації на пілоні. Без акторської майстерності тут також не обійтися. У залежності від рівня навичок, тренер складе індивідуальну програму навчання.

Можливість виконати танець на пілоні

Опанувавши тонкощі мистецтва pole-dance та розучивши підбірку різноманітних рухів та трюків, можна виконати їх під музику. Це й буде перший танець на пілоні.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
FreeLady - Студія танцю на пілоні
м. Кловська, вул. Богомольця, 7/14 Показати на мапі

10 відгуків

25 вересня 2017
Не могу не поделиться впечатлениями о подарке, который организовала мне подруга ;) Зная мою любовь к новым впечатлениям, она подарила мне мастер-класс танца на пилоне. Никогда ранее я не пробывала даже покрутиться вокруг него ))) Настроившись на возможность посмеяться над собой и понять, что это нереально, я пришла в клуб... Тренер Юлечка, огромное спсибо за настрой! С первых минут было сложно...
Не могу не поделиться впечатлениями о подарке, который организовала мне подруга ;) Зная мою любовь к новым впечатлениям, она подарила мне мастер-класс танца на пилоне. Никогда ранее я не пробывала даже покрутиться вокруг него ))) Настроившись на возможность посмеяться над собой и понять, что это нереально, я пришла в клуб... Тренер Юлечка, огромное спсибо за настрой! С первых минут было сложно оторвать даже одну ногу от земли... к концу занятия получилось сразу несколько элементов!!! Покорили их названия: солнышко, паучок, мартини ;) Оказалось, что при правильной технике и объяснении, даже новичку есть чем удивить себя! Спасибо за впечатление и ... желание попробовать ещё раз ;)

Е
Евгения
23 травня 2017
Трудно передать словами ощущения от этого впечатления- восторг...и удовольствие., которые длились несколько дней. Замечательная организация работы с клиентом, самой компанией BODO, внимательный и отзывчивый персонал. Ну а девочки в самом танцевальном клубе--- просто супер, от администратора до тренера. Полина -ты лучшая!!! Индивидуально подобраны силовые нагрузки...возможность корректировать...
Трудно передать словами ощущения от этого впечатления- восторг...и удовольствие., которые длились несколько дней. Замечательная организация работы с клиентом, самой компанией BODO, внимательный и отзывчивый персонал. Ну а девочки в самом танцевальном клубе--- просто супер, от администратора до тренера. Полина -ты лучшая!!! Индивидуально подобраны силовые нагрузки...возможность корректировать темп и виды упражнений на пилоне..Мне как новичку.было легко и понятно..что.как..делать,дабы не получить травмы. Я давно так не прорабатывала все группы мышц. Данное впечатление сподвигло меня к тому, что б идти заниматься уже более профессионально... Еще раз СПАСИБО ВСЕМ!!! Очень рекомендую...

О
Оксана
10 лютого 2017
Получила сертификат в подарок, очень давно хотела попробовать! Реальность превзошла все ожидания! Очень классный тренер Татьяна, провела великолепное занятие! Мне очень понравилось, заряд эмоций на целый день!))))

19 серпня 2016
Получила в подарок это впечатление!всегда восхищалась этим видом танца)!даже и не думала как это не легко))т.к. совмещает в себе растяжку,силу,выносливость,грацию и пластику!безумно все понравилось!осталась очень давольна и хочу еще!)отдельное спасибо -тренеру Роксолане

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень