Подаруй майстер-клас танцю на пілоні!

подарували вже 2 621 разів
500 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 4 років
Форма одягу - спортивна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Клієнт відвідає індивідуальне заняття з пол-денсу. Спочатку тренер розповість теорію техніки танцю на пілоні, а потім запропонує попрактикуватися. Гість буде слідувати прикладу майстра і повторювати його рухи. На занятті новачок опанує базові елементи, а також спробує свої сили в імпровізації. Під час навчання будуть задіяні всі групи м'язів. Відвідування майстер-класу може стати не тільки цікавим досвідом, але й стартом нового хобі.

Чому ми вибрали студію танцю Heaven

Клієнт відвідає одну з трьох студій на вибір: на Подолі, Дарниці та в районі станції метро «Академмістечко». У команді тренерів — 21 фахівець з досвідом роботи від 2-х років. Майстри — учасники та призери всеукраїнських і міжнародних конкурсів з пол-денсу. Для подальшого відвідування студії можна вибрати як індивідуальні, так і групові тренування.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Ирина
13 сентября 2018
Занятие было для мне невероятно полезным и интересным! Попробовала свои силы в новом танцевальном направлении, раскрепостилась, получила заряд крутых эмоций! ))) Тренер очень внимательный, все подсказывал. Спасибо, Bodo!
Алёна
25 сентября 2017
https://www.facebook.com/100001096847581
Не могу не поделиться впечатлениями о подарке, который организовала мне подруга ;) Зная мою любовь к новым впечатлениям, она подарила мне мастер-класс танца на пилоне. Никогда ранее я не пробывала даже покрутиться вокруг него ))) Настроившись на возможность посмеяться над собой и понять, что это нереально, я пришла в клуб... С первых минут было сложно оторвать даже одну ногу от земли... к концу занятия получилось сразу несколько элементов!!! Покорили их названия: солнышко, паучок, мартини ;) Оказалось, что при правильной технике и объяснении, даже новичку есть чем удивить себя! Спасибо за впечатление и ... желание попробовать ещё раз ;)
Евгения
23 мая 2017
https://www.facebook.com/100002947909687
Трудно передать словами ощущения от этого впечатления- восторг...и удовольствие., которые длились несколько дней. Замечательная организация работы с клиентом, самой компанией BODO, внимательный и отзывчивый персонал. Ну а девочки в самом танцевальном клубе--- просто супер, от администратора до тренера. Индивидуально подобраны силовые нагрузки...возможность корректировать темп и виды упражнений на пилоне..Мне как новичку.было легко и понятно..что.как..делать,дабы не получить травмы. Я давно так не прорабатывала все группы мышц. Данное впечатление сподвигло меня к тому, что б идти заниматься уже более профессионально... Еще раз СПАСИБО ВСЕМ!!! Очень рекомендую...
Оксана
10 февраля 2017
Получила сертификат в подарок, очень давно хотела попробовать! Реальность превзошла все ожидания! Очень классный тренер, провела великолепное занятие! Мне очень понравилось, заряд эмоций на целый день!))))

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки