Подаруйте майстер-клас тайського боксу!

подарували вже 110 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Учня очікує індивідуальне тренування, під час якої він освоїть мистецтво муай-тай. Заняття складається з розминки й відпрацювання прийомів. Викладач покаже основні стійки і ударні техніки руками, ногами, ліктями та колінами. Досвідченому спортсмену інструктор допоможе поліпшити свої навички.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Вчити спортсмена будуть заслужені майстри спорту України з тренерським стажем понад 5 років. Відвідувати уроки можуть боксери різного віку. Додаткові навички учням не потрібні — заняття проводять як для новачків, так і для більш досвідчених спортсменів. Зали оснащені всім необхідним.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Виталий
27 червня 2018
Впечатление подарила девушка. Очень понравилось! Много нового узнал, смог отработать удары коленями, которые раньше мне давались с трудом, и другие приемы отточил, так сказать ) Советую всем фанам муай-тай усовершенствовать свои навыки и познакомиться с таким крутым тренером!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.